dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

890 000 zł37 m² 24 370,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe z otwartą kuchnią oraz balkonem. Mieszkanie zlokalizowane jest na 7 piętrze, w oddanej w 2021 roku inwestycji Fabryczna City, zrealizowanej przez Dewelopera Inter-Bud.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 312 zł21 m² 111,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską centrum krakowa kawalerka W dzielnicy krowodrza ul. Juliusza lea - metraż wynosi 20,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowica

Wola Duchacka,Kraków

630 000 zł38 m² 16 544,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wola Duchacka - nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie 2 pokoje | powierzchnia 38,08 m | idealne pod wynajem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

718 203 zł45 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We spek English. Do not hesitate to contact us! English version below. Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Cena w ofercie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dębniki,Kraków

520 000 zł44 m² 11 912,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w niskim budynku z windą, o powierzchni 43,65 m2 z balkonem o powierzchni 3,90m2, zlokalizowane w Krakowie na granicy ze Skawiną-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Krowodrza,Kraków

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Kraków, ul. Lubelska Dostępne od 1 marca 2026 r. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kingi

Stare Podgórze,Kraków

799 000 zł42 m² 19 234,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W cenie wykończenie mieszkania! 2-pokojowe mieszkanie w centrum Krakowa z prywatnym, ogrodzonym ogrodem i tarasem! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Prokocim,Kraków

678 294 zł43 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw 2026 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Daliowa

Wola Duchacka,Kraków

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęnia 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul Daliowej w dzielnicy Wola Duchacka lokalizacja Prezentowane mieszkanie znajduje się na pierwszym w ogrodzonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

871 200 zł33 m² 26 520,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * noho - młyny mogilska * * nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie dla ciebie * Do sprzedaży dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

642 420 zł39 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 31m do 126m. Północna część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

679 525 zł39 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Górce Narodowej Termin realizacji: gotowe Przestronne 2 pokoje z balkonem 4m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

580 124 zł37 m² 15 532,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru komórka lokatorska gratis rabat - 1250 zł/m2 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

475 000 zł37 m² 12 837,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Potencjał I widok - 2 pokoje na os. Albertyńskim (nowa huta) Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi, zlokalizowane na 9. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

845 174 zł42 m² 20 075,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie mieszkanie W inwestycji *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpakowa

Wola Duchacka,Kraków

640 224 zł40 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dobrze doświetlone, nowe mieszkanie (39,52m ) z dużym balkonem o powierzchni 9,13m z rynku pierwotnego, położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku z końca 2025 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrony

Dębniki,Kraków

510 800 zł44 m² 11 702,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w niskim budynku z windą, o powierzchni 39,10 m2 z tarasem, zlokalizowane w Krakowie na granicy ze Skawiną- okolice Pętli Wrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Dębniki,Kraków

980 000 zł50 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 500.00 zł; Budynek: z 2016 roku, apartamentowiec bardzo wysoki; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: łącze internetowe, monitoring; W pobliżu: apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

677 520 zł47 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 41m do 71m. Klimatyzacja Viessmann.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

772 560 zł52 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Miejsce postojowe w garażu podziemnym wliczone cenę mieszkania! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

1 800 zł34 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja | 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem | Kurdwanów | ul. Witosa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

817 989 zł48 m² 16 865,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż ok. 49 m w Krakowie idealna propozycja dla pary, singla lub pod inwestycję! najważniejsze informacje: powierzchnia mieszkania: ok. 49 m Układ: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

730 000 zł45 m² 16 331,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, świetnie rozplanowane mieszkanie przy ul. Lipskiej w Krakowie - propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnej przestrzeni z balkonem i dobrą komunikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Stare Podgórze,Kraków

799 000 zł42 m² 19 253 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez podatku pcc I bez prowizji dla biura Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne z prywatnym ogródkiem i tarasem, położone w nowej, kameralnej inwestycji na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

678 000 zł41 m² 16 468,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. Do mieszkania przynależy miejsce postojowego w hali garażowej (platforma) - płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Zabłocie W inwestycji atal zabłocie opis mieszkania Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m 2. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Jagiellońskie

Nowa Huta,Kraków

480 000 zł35 m² 13 605 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,28 m z osobną kuchnią, położone w Krakowie Nowa Huta os. Jagiellońskie Mieszkanie świeżo po remoncie niezamieszkałe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiołkowa

Prądnik Czerwony,Kraków

460 000 zł35 m² 13 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,3 m , położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kraków przy ul. Fiołkowej. Lokal do generalnego remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

580 000 zł33 m² 17 813,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - emmerson prezentuje: przytulne mieszkanie z ogródkiem (ok 35 m2): salon z aneksem kuchennym - 21,46 m2, sypialnia I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

449 000 zł38 m² 11 973,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Harmonogram Płatności! Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! 2 pokoje | 37,5 m | Skotniki | blisko Lasu Tynieckieo 0% prowizji | bez pcc To mieszkanie jest dla kogoś, kto chce mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domagały

Złocień,Kraków

2 500 zł48 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Domagały- 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o pow. 48,42m2,usytuowane na 2-piętrze w 4-piętrowym budynku. Budynek: zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

845 174 zł42 m² 20 075,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedwiośnie

Stare Podgórze,Kraków

3 990 zł56 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m2 przy ulicy Przedwiośnie 2a. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, rozkładana sofa - Sypialnia z dużą garderobą i sejfem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

532 000 zł36 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

629 000 zł47 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na sprzedaż. Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego położonego na 3 piętrze w budynku 4 - piętrowym (bez windy) w centrum os. Ruczaj przy ul. Chmieleniec. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kazimierz,Kraków

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie usytuowane przy Placu Wolnica, znajdującym się w dzielnicy Kazimierz. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Stare Miasto,Kraków

998 640 zł41 m² 24 086,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w dzielnicy Stare Miasto, w nowej inwestycji, która obejmowała całkowity remont kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

761 200 zł35 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Dwupokojowe mieszkanie do wykończenia na Starym Mieście. Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,60 m2 położone na 2 piętrze w kamienicy w części oficynowej przy ulicy Bonerowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

629 000 zł42 m² 14 810,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Cena promocyjna: 629.000zł zamiast 655 200zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

645 901 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł42 m² 19 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone.