dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

827 695 zł56 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Przełom 2026/2027 Funkcjonalne 2 pokoje z loggią 4m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu widne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Galicyjskiej w dzielnicy Czyżyny. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

875 000 zł53 m² 16 456,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: 2 pokoje | 53,17 m | balkon | możliwość 3. pokoju | winda | os. Fajny Dom (czyżyny) lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Sołtysowska w dzielnicy Czyżyny, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbska

Dąbie,Kraków

2 690 zł47 m² 57,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy mieszkanie na ulicy Dąbskiej 19. Kameralny, dwupiętrowy budynek, teren ogrodzony. Dużo zieleni. Parkowanie bezpłatne, na podstawie dwóch identyfikatorów na terenie osiedla. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

669 261 zł40 m² 16 892 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - nowa inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Kraków-Krowodrza Termin realizacji: gotowe Przytulne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 52 m z klimatyzacją i zadaszoną loggią, położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku ny Residence przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefa

Kazimierz,Kraków

3 500 zł43 m² 390 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bespośrednio od właściciela Apartament w absolutnym sercu Kazimierza, na ul. Józefa 22. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone wysokiej jakości materiałami (podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

587 000 zł50 m² 11 740 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w historycznej części Nowej Huty w osiedlu Sportowym. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Godlewskiego

Mydlniki,Kraków

679 000 zł52 m² 13 184,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,33 m , zlokalizowane na parterze budynku z 2007 roku przy ul. Godlewskiego 10, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

599 152 zł38 m² 15 660 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2.C.4.02 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Prądnik Biały - mieszkanie 38m2 Z balkonem Taniej o 70 tysięcy. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

782 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 39,16 m2 zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Lokal mieszkalny jest gotowy do odbioru! Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

538 000 zł37 m² 14 462,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębniki,Kraków

629 000 zł47 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji - Mamy dla Ciebie ofertę! Opis nieruchomości: powierzchnia: 45 m Rok budowy: 2005 Piętro: 3 z 4 (w bloku z cegły).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Na Groblach

Stare Miasto,Kraków

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od maja nowoczesne mieszkanie przy Wawelu. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: pl. Na Groblach Przystanek: filharmonia W pobliżu: rynek Główny, grodzka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Oświecenia nr 51 W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, centrum handlowe, park, plac zabaw , park wodny opłaty dodatkowe za czynsz ok 780 zł , plus media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paulińska

Kazimierz,Kraków

795 000 zł50 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Paulińskiej, dzielnica Kazimierz. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infeastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

546 395 zł35 m² 15 714,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania 1- oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, mieszkanie w nowym budownictwie z 2018 r. przy ul. Stawowa 152b. Mieszkanie ulokowane na drugim piętrze w budynku z windą. Budynek znajduje się na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 750 zł38 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na terenie kompleksu Salwator City - nowoczesnym obszarze mieszkalnym o podwyższonym standardzie, pełnym różnego rodzaju lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

679 000 zł60 m² 11 252,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne / do zamieszkania ruczaj - ul. Chmieleniec | parter Atrakcyjna cena: 680 000 zł - mieszkanie sprzedawane wraz z piwnicą wpisaną do księgi wieczystej. Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 4. piętrze kameralnego, czteropiętrowego bloku w Nowej Hucie. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

497 000 zł33 m² 15 060,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż w pełni wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na os. Szkolnym w Nowej Hucie, tuż przy Zalewie Nowohuckim. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

616 000 zł39 m² 15 722,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na przyjaznym osiedlu Górka Narodowa przy alei 29 Listopada w Krakowie. Osiedle Górka Narodowa, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

709 420 zł45 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W cenę mieszkania jest wliczone miejsce postojowe w garażu podziemnym. Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Nowa Huta,Kraków

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w sercu starej` Nowej Huty. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla rodzin, osób starszych oraz tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

645 900 zł43 m² 15 020,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W kwietniu! promocja! Klimatyzacja gratis! Twoje pierwsze mieszkanie? A może inwestycja na wynajem? To miejsce sprawdzi się w obu rolach! Jeśli szukasz mieszkania, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

611 676 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , zlokalizowane przy ul. Zdunów w Krakowie (borek-Fałęcki). Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biernackiego

Krowodrza,Kraków

1 150 000 zł84 m² 13 674,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

NA sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem, w kamienicy, w centrum krakowa N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 84,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

599 000 zł46 m² 13 164,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Ściegiennego (podgórze, prokocim). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

729 000 zł44 m² 16 727,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy! - 2 pokoje Z balkonem! 43,58 m2 ul.Sołtysowska os.Fajny Dom. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charakteryzuje się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stolarska

Stare Miasto,Kraków

4 150 zł78 m² 53,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie dwupokojowe O powierzchni 77 M2 składające się Z : - 2 osobnych pokoi - przedpokoju - łazienki - aneksu kuchennego Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Płaszów,Kraków

789 000 zł40 m² 19 529,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,40 m2 w budynku przy ul. Lipskiej (z 2025 roku) Rozkład pomieszczeń wg załączonego rzutu.; - salon z aneksem kuchennym (19m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

916 120 zł55 m² 16 702,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Mieszkania gotowe do odbioru Bronowice łączą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

614 000 zł39 m² 15 853,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ruczaj Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 614 000zł zamiast 639 045zł Do sprzedania ustawne2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 48 m przy ul. Rydlówka 6 w Krakowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Krzesławice,Kraków

499 000 zł36 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z loggią | 36,2 m | 4 piętro | Osiedle Na Stoku | zieleń i przestrzeń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,2 m położone na Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

875 000 zł50 m² 17 524,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 49,93 M2 przy ul. Wielickiej, podgórze, kraków Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne i w pełni wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

627 000 zł38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Standard mieszkania: stan deweloperski; dodatkowo: balkon, winda; ogrzewanie: centralne miejskie; okazja! - promocja na to mieszkanie W marcu. Cena ofertowa 703 000, rabat 76 000, cena promocyna 627.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 525 000 zł76 m² 19 976,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jasne i przestronne mieszkanie z ogrodem zimowym Osiedle Eldorado, al. Jana Pawła II Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 76,34 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lilli Wenedy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

629 000 zł43 m² 14 696,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,80 m , położone w doskonałej lokalizacji ul. Lilli Wenedy, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych.