dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sobesto

Prokocim,Kraków

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie Prokocim, idealne dla pracowników Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prandoty

Olsza,Kraków

780 000 zł35 m² 22 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 35 m 29. Aleja, ul. Prandoty Kraków lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego lokalu mieszkalnego na osiedlu 29. Aleja w Krakowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

625 000 zł40 m² 15 822,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,5 m , zlokalizowane na parterze w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 2013 roku przy ul. Bochenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mitery

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

799 000 zł43 m² 18 598,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy nieruchomość 2 - pokoje W prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

670 000 zł41 m² 16 274 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania należy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł. Do sprzedania oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

741 349 zł40 m² 18 350,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* do Centrum - Galerii Krakowskiej - tylko - 9 minut tramwajem! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokojowe mieszkanie gotowe dla pierwszego najemcy! mieszkanie: nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze 3-piętrowego budynku na kameralnym osiedlu. Przestronny salon z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 570 000 zł67 m² 23 380,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rynek główny 2 niezależne mieszkania 67,15 m2 do własnej aranżacji lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa ul. Krowoderska. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

630 000 zł50 m² 12 549,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 50,2 m os. 2 pułku Lotniczego, kraków (czyżyny) - bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

To nie jest zwykłe 37 m to gotowe miejsce do życia z realną wartością w cenie,ulica Mała Góra, bieżanów Nowy Tej Oferty nie znajdziesz w internecie jest tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 34m2 - ul. Piastowska Opis nieruchomości: do wynajęcia świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 34 m2 na 2. piętrze budynku 11-piętrowego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Nowa Huta,Kraków

490 000 zł38 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią I balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Jagiellońskim, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada świetnie rozwinięta infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mitery

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

659 000 zł36 m² 18 275,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

799 000 zł60 m² 13 401,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zespół Annderson prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Ruczaju. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku z 2000 roku w nowej części osiedla Ruczaj, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

717 000 zł54 m² 13 339,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Piltza,Kraków

710 000 zł39 m² 18 403,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w VIII etapie inwestycji Osiedle Piltza przy ulicy Piltza na krakowskim Ruczaju. Inwestycja jest kontynuacją wcześniejszych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łobzowska

Stare Miasto,Kraków

650 000 zł38 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, tuż przy Placu Teodora Axentowicza, tylko 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

570 000 zł39 m² 14 759,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Jeśli marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej części Kraków, ta oferta na osiedlu Bohaterów Września spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz stylowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na ul. K. Bunscha 22 w pobliżu zagłębia biurowców Czerwone Maki - Shell, motorola oraz Kampusu uj. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

599 000 zł38 m² 15 558,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - ul. bp. J. Prandoty, kraków 38,5 m | ekspozycja południowo-zachodnia | miejsce w garażu podziemnym | komórka lokatorska | smart home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

799 000 zł34 m² 23 541,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament premium - nigdy wcześniej nie zamieszkały noho Młyny Mogilska | Kraków Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 33,94m z przestronnym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymańskiego

Branice,Kraków

512 500 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje, 41 m , 1 piętro - wybierz układ, który pasuje do Ciebie Prezentowane przeze mnie mieszkanie ma 41 m i znajduje się na 1 piętrze. To wygodne 2 pokoje z balkonem, w układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Noho premium lifestyle - Nowy standard życia! Oferujemy do wynajęcia najwyższej jakości apartament, funkcjonalny i ponadczasowy w najbardziej prestiżowej inwestycji w Krakowie - Młyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 49m2 z piwnicą oraz miejscem postojowym na ul. Radzikowskiego. Lokalizacja Nieruchomość jest położona w dzielnicy Bronowice przy ul. Radzikowskiego nieopodal Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywda

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z balkonem przy ul. Krzywda 17g na Osiedlu Nad Stawem, które słynie ze swojego spokojnego, malowniczego sąsiedztwa stawu Płaszowskiego. Mieszkanie ulokowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie na kazimierzu Z widokiem na zieleń N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 zlokalizowanego przy ul Starowiślnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skawińska

Kazimierz,Kraków

3 700 zł66 m² 56,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 66 m , położony w prestiżowej inwestycji Kazimierz Paradise w absolutnym centrum krakowskiego Kazimierza, tuż przy bulwarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

679 000 zł44 m² 15 609,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje z ogródkiem | garaż | gotowe do wprowadzenia | możliwość oddzielnej kuchni Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,05 m z prywatnym ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kazimierz,Kraków

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Posh Property zaprasza na prezentację eleganckiego mieszkania o powierzchni 42 m zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy w Krakowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 195 000 zł53 m² 22 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Bronowice Wielkie,Kraków

549 000 zł32 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Bronowice Wielkie | ul. Starego Dębu Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32,02 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kliny Zacisze,Kraków

580 000 zł53 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 53 m z ogródkiem 30 m na parterze nowoczesnego budynku z 2020 r. Kraków Kliny-Zacisze, ul. bp. Albina Małysiaka 24e Najważniejsze atuty: parter + prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz dwupokojowego nowego mieszkania w Bronowicach? Przedstawiamy Państwu, do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe dla pary lub singla w centrum Bronowic o powierzchni 40m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Małysiaka

Borek Fałęcki,Kraków

580 000 zł53 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierz,Kraków

715 000 zł37 m² 19 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze w kamienicy z początku XX wieku przy ul. Przemyskiej. Lokal składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Kraków

1 195 005 zł60 m² 19 900,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

579 000 zł35 m² 16 491 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe Z aneksem kuchennym po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Skarpie, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Kleparz,Kraków

1 249 000 zł48 m² 26 042,50 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż | apartament W angel city centrum krakowa Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,96 m , położone na 5. piętrze (z 6) prestiżowej inwestycji Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Ugorek,Kraków

539 000 zł50 m² 10 696,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Premium Estates prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pawła Włodkowica - Kraków, zapraszam! lokalizacja: lokal znajduje się na osiedlu Ugorek w dzielnicy Prądnik Czerwony. Miejsce jest.