dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na Górce Narodowej Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajduje się na piątym poziomie nowoczesnego budynku (z 2008 roku). Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

611 780 zł36 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowym bloku na ul. Sołtysowskiej. Mieszkanie w południowej ekspozycji sprzedawane w stanie deweloperskim. Na życzenie Klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowica

Wola Duchacka,Kraków

630 000 zł38 m² 16 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż. Zapraszam do zakupu 2 - pokojowego mieszkania o pow. 38m2, położonego na 2 piętrze (bez windy) w nowoczesnym kompleksie budynków z 2020 roku w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 760 zł38 m² 73,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Wola Duchacka,Kraków

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na parterze niskiego bloku przy ul. Malborskiej na Woli Duchackiej. Budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z parkami, placami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

980 000 zł36 m² 26 952,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje Z balkonem! prestiżowa lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Nadwiślańskiej, dzielnica Stare Podgórze. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Królowej Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie dwupokojowe 51 m2 - ul. Królowej Jadwigi, przy Parku Decjusza mieszkanie I budynek - centralna część Woli Justowskiej, przy Parku Decjusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

617 760 zł37 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bronowice Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37m2 położone na 1 piętrze 5 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 195 000 zł53 m² 22 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

810 000 zł45 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku i przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerwone Maki

Dębniki,Kraków

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal atut Ruczaj Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na wysokim parterze nowoczesnego budynku (z 2020 roku) na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,16 m przy ulicy Obozowej w Krakowie. Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,16 m (87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Nowa Huta,Kraków

689 000 zł49 m² 13 955,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, osobna kuchnia! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Zielonym, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Zielone,Kraków

699 000 zł49 m² 14 158,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Szukasz ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kliny Zacisze,Kraków

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 32 m - Kliny Zacisze, ul. Komuny Paryskiej Oferta dotyczy przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni ok. 32 m , położonego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

628 000 zł38 m² 16 311,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok, nowe budownictwo w trakcie wykańczania; standard mieszkania: do wykończenia; dodatkowo: balkon, winda, garaż pod budynkiem; rozkład: do własnej aranżacji;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

740 000 zł44 m² 16 898,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Krowodrza, ul. Wybickiego Komfortowe 2 mieszkanie o pow. 43m2 położone na 5 piętrze 7 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 950 zł56 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę nowoczesnego, oryginalnego i klimatyzowanego 56-metrowego (58,5m2 po podłodze) apartamentu z dużymi przeszkleniami i z aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Avia

Czyżyny,Kraków

808 000 zł52 m² 15 508,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m , znajdujące się na 7 piętrze (ostatnim) zlokalizowane na nowoczesnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Avia. Osiedle Avia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Avia

Czyżyny,Kraków

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 znajdujące się przy ulicy Avia 1 w dzielnicy Czyżyny. Apartament Apartament znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

654 113 zł33 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,87 m2 zlokalizowane na parterze w 5-piętrowym nowym budynku przy Alei Pokoju - Inwestycja atal. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, który zadbał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa Stara Krowodrza, ul. Litewska. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

645 901 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mbdg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , zlokalizowane przy ul. Republiki Korczakowskiej 21 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

635 233 zł39 m² 16 355,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocja do 30.04 Miejsce garażowe w cenie mieszkania oraz system smart home Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.38 m2 położone na 4 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

883 000 zł53 m² 16 660,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,55 m , zlokalizowane w centrum Krakowa przy ul. Juliusza Lea. Lokal położony na 3. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z cegły. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

688 960 zł43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42m2 położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 800 zł34 m² 81,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Contact in english mieszkanie nigdy wcześniej nie zamieszkałe - poszukujemy pierwszego najemcy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbska

Dąbie,Kraków

799 000 zł41 m² 19 660,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w rejonie Dąbia na ul. Dąbskiej. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

553 942 zł37 m² 14 799,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - rabat 1250 zł/m2 komórka lokatorska gratis gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daliowa

Kurdwanów,Kraków

420 000 zł32 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym i balkonem - idealna propozycja dla osób szukających pierwszego mieszkania lub inwestorów planujących zakup nieruchomości pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

840 000 zł47 m² 17 872,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku, zlokalizowanego przy ul. Ślusarskiej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

760 000 zł44 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: apartamentowiec bardzo wysoki; Standard mieszkania: stan deweloperski; Dodatkowo: winda, balkon, klimatyzacja; Ogrzewanie: centralne miejskie; Centrum, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domagały

Przewóz,Kraków

2 300 zł48 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 2 pokojowe Z balkonem Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Domagały w Krakowie, o pow. 48,42m, usytuowane na 2- pietrze z windą. Budynek zadbany, winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Zielone,Kraków

705 991 zł49 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,37 m , położone na os. Zielonym w Nowej Hucie. Lokal znajduje się na 2., ostatnim piętrze kameralnego, ceglanego budynku, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 000 zł51 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Nowosądeckiej - idealne dla pary, studentów, rodziny. Mieszkanie o powierzchni 51 m znajduje się na parterze w ośmiopiętrowym budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowy, dwupokojowy apartament usytuowany tuż obok al. 29 Listopada Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na czwartym poziomie nowoczesnego budynku (z 2024 roku). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bratysławska

Krowodrza,Kraków

889 000 zł51 m² 17 431,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, przy ul. Bratysławskiej. Nieruchomość znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

769 000 zł38 m² 20 236,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Romanowicza ( Zabłocie) Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Centralna

Łęg,Kraków

2 699 zł40 m² 67,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem bezczynszowe| Czyżyny, okolice Galerii M1 - ul. Centralna Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w samym sercu Starego Miasta okolica: okolica jest doskonale skomunikowana. Do przystanków komunikacji miejskiej zaledwie kilka minut. Sąsiedztwo.