dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 906 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 906 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

785 000 zł46 m² 17 065,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu ręki to warto zapoznać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

546 395 zł35 m² 15 714,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oszczędź ponad 31 000 zł i odbierz klucze od razu po zakupie! Jasne, nowoczesne mieszkanie, w którym nikt jeszcze nie mieszkał - idealne dla Ciebie lub pod bezpieczny wynajem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

733 600 zł46 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Gotowe mieszkanie, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 położone na 4 piętrze 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz klimatyzowane, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 przy ulicy Klimeckiego, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

799 000 zł37 m² 21 788,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Noho Młyny Mogilska - apartament z ogródkiem w prestiżowej inwestycji klasy premium Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 36,67 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

634 392 zł39 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 położone na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kliny,Kraków

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paulińska

Kazimierz,Kraków

829 000 zł49 m² 16 918,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji od Kupującego! Zdjęcia przedstawiają nieruchomość z elementami dekoracyjnymi oraz aranżacją typu home staging. Wyposażenie ruchome oraz dodatki mają charakter poglądowy. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwed-Śniadowskiej

Ruczaj,Kraków

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Z przyjemnością prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Anny Szwed-Śniadowskiej w dzielnicy Ruczaj. Nieruchomość: - powierzchnia 39 m2 - piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie dla osób, które cenią świetną lokalizację i wysoki standard życia. Jeśli szukasz miejsca, z którego wszędzie masz blisko to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie- al. Kijowska, krowodrza Na wynajem od zaraz komfortowe, jasne mieszkanie dwupokojowe, położone przy al. Kijowskiej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

645 900 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Nowe mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkania dostępne do odbioru już w tym roku Promocyjna cena mieszkania + klimatyzacja gratis (bez montażu) 645 900zł zamiast 688.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

685 950 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Nowe mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkania dostępne do odbioru już w tym roku Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do 30.04 + klimatyzacja gratis (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 750 zł43 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 kwietnia, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane na krakowskim Podgórzu, tuż obok Placu Bohaterów Getta. Nieruchomość z przestronnym pokojem dziennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

585 000 zł34 m² 17 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 34,36 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice - J. Conrada 27. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

880 000 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lea, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

3 000 zł40 m² 74,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przytulnego mieszkania z klimatyzacją o powierzchni ponad 40 m , zlokalizowanego przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

4 305 zł48 m² 90,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się przy ulicy Wrocławskiej w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy mieszkanie dwupokojowe w rejonie Czyżyn w osiedlu Dywizjonu 303. Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz korytarz - stan do zamieszkania /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się przy ulicy Francesco Nullo w dzielnicy Grzegórzki. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

3 800 zł52 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajdujące się przy ulicy Francesco Nullo w dzielnicy Grzegórzki. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 460 zł44 m² 78,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajdujące się przy ulicy Wrocławskiej w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

779 000 zł45 m² 17 311,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu elegancko urządzone, gotowe do wejścia, jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Krakowa - Bronowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ugorek,Kraków

700 000 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Włodkowica ( Śródmieście- ugorek) Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łobzów,Kraków

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą w Krakowie w dzielnicy Łobzów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Grzegórzki,Kraków

595 000 zł28 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 28 m , położony w odrestaurowanej kamienicy z 1910 roku, w ścisłym centrum Kraków przy ul. Topolowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 880 zł44 m² 65,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Lokal dostępny będzie od Marca! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

3 545 zł44 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44.31 m2 znajdujące się przy ulicy Rakowickiej w prestiżowej inwestycji "Novum".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Dąbie,Kraków

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Mieszkanie na sprzedaż: kraków, grzegórzki, ul. Aleja Pokoju (bajeczna) - Gotowe do wprowadzenia. Oferujemy na sprzedaż zadbane i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, dostępny od 1 Maja, perfekcyjnie wykończony apartament w inwestycji Piastowska Residence, w dzielnicy Bronowice, niedaleko Krakowskich Błoń oraz Parku Jordana. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mistrzejowice,Kraków

587 572 zł38 m² 15 668,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

792 110 zł38 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,9 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 5-piętrowym nowym budynku przy Alei Pokoju - Inwestycja atal. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chałupnika

Śródmieście,Kraków

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl][eng] Dostępne od zaraz! Świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Chałupnika (blisko Galerii Krakowskiej). Mieszkanie o powierzchni ok. 55 m składa się z sypialni z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni ok. 36 m , położone na 10. piętrze w 14-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

2 750 zł34 m² 79,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

635 000 zł39 m² 16 282 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: nowe budownictwo do wykończenia; standard mieszkania: do wykończenia; dodatkowo: miejsce postojowe pod budynkiem, balkon, winda; rozkład: do własnej aranżacji; ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Centrum C

Nowa Huta,Kraków

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane w sercu Nowa Huta na osiedlu Centrum C . Mieszkanie znajduje się w klasycznym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo; mamy niesamowitą przyjemność zaprezentować mieszkanie na osiedlu Złota Podkowa; to bardzo dobrze skomunikowane miejsce: do pętli tramwajowej, autobusowej pieszo dojdziemy w kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł41 m² 66,06 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze Duchackie). Powierzchnia użytkowa: 40,87 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

519 000 zł47 m² 11 101,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje, osobna kuchnia, do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Skarpie, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.