dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 703 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 703 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

5 950 zł74 m² 80,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio bez pośredników Serdecznie polecam do wynajęcia apartament o bardzo wysokim standardzie. Po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Widok na klasztor w Tyńcu i Tatry | 52 m po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 000 zł64,67 m² 14 318,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie idealne dla Rodziny: 4-pokoje z balkonem i 2 łazienkami. Tu znajdziesz zieleń i miejsce do odpoczynku, a w zasięgu spaceru: infrastrukturę dla wygodnego życia na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 000 zł68,26 m² 14 166,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne dla rodziny - wygodne 4-pokojowe z widokiem na zieleń i rozwiniętą infrastrukturą w zasięgu spaceru: glogera 32 - Prądnik Biały ukończona inwestycja - ostatnie wolne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściel wynajmie komfortowo zaaranżowane i wyposażone 50 mkw mieszkanie. Salon z aneksem kuchennym, płyta, piekarnik, zmywarka, młynek do mielenia odpadów,okap, sofa trzyosobowa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kraków Górka Narodowa Stefana Banacha trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym podziemnym i naziemnym oraz komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł93,40 m² 17 880,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 93,4 m2 przy ul. Sosnowieckiej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 105 zł87,27 m² 11 104,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i pcc. 6 pokojowe, funkcjonalne, dwu poziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł68 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, 68m , ogród, garaż, bronowice, spokojna okolica Komfort, przestrzeń i prywatny ogród - idealne miejsce do życia Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31,30 m² 95,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do wynajęcia: kraków, dzielnica Bronowice, ul. Jerzego Samuela Bandtkiego Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł53,09 m² 16 933,51 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,09 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Myśliwskiej, w Krakowie. * idealnie skomunikowane * dla rodziny lub dalszą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł81,38 m² 11 046,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa Miejscowa - więcej przestrzeni, więcej spokoju, lepsza codzienność Nowa Miejscowa to kameralna inwestycja realizowana w Opatkowicach - spokojnej, zielonej części południowego Krakowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł69,65 m² 15 204,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja składająca się z ponad 200 kompaktowych mieszkań w sercu Starego Podgórza. Osiedle zlokalizowane jest tuż nad rzeką Wilgą, w pobliżu malowniczego Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł52,50 m² 18 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje jasne dwupokojowe mieszkanie 52,5 m2 z ogrodem 130 m2 - Krowodrza, prądnik Biały, ul. Chełmońskiego, okolice Galerii Bronowice mieszkanie I budynek - 2.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł75 m² 12 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne, zadbane 3-pokojowe prądnik czerwony lokalizacja, budynek Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku przy ulicy Jezuitów na Prądniku Czerwonym. Budynek z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76,34 m² 18 993,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne wnętrze z ogrodem zimowym przy samym Parku Lotników. Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż cztery ściany? Na prestiżowym Osiedlu Eldorado (ul. Jana Pawła II).

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł30,24 m² 24 470,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament o powierzchni 30,26 m znajdujące się na 4 piętrze w pięknej kamienicy przy ul. Studenckiej w Krakowie. Rewitalizacja kamienicy zakończona w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 044 741 zł96,45 m² 21 200,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,68 m² 20 521,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż: mieszkanie 3 pokojowe w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie na ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł66,52 m² 13 003,61 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie na parterze o pow. 66,52 m . Mieszkanie jest w pełni wykończone o wyskim standardzie. Wyposażone w meble, pralkę, zmywarkę, lodówkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 271 zł40,49 m² 23 000,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

760 000 zł51 m² 14 902 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje/51 m2/ogródek/m. postojowe/płaszów/ul. Myśliwska/2012r. Super oferta. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie ,które znajduje się na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 632 800 zł102,05 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 102,05 m , zlokalizowany w prestiżowej i zielonej części Krakowa Zwierzyńcu (wola Justowska). Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 632 800 zł102,05 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfort domu w mieście ekologiczny apartament 102,05 m na Woli Justowskiej Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w najbielszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 632 800 zł102,05 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 102,05 m , usytuowany w prestiżowej i pełnej zieleni dzielnicy Krakowa na Zwierzyńcu (wola Justowska).

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,19 m² 17 860,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe 53m2 z zadbanym 26m2 ogródkiem ul. Fredry. Lokalizacja: apartament znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy w budynku przy ul. Fredry. Oferuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł77,72 m² 16 598,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem | ul. Pychowicka | Zakrzówek | ruczaj Ul. Pychowicka to jedna z tych lokalizacji w Krakowie, które same w sobie stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł65 m² 14 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne 3-pokojowe Z klimatycznym ogródkiem lokalizacja, budynek Prezentujemy dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,79 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Orlińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w niewielkiej inwestycji, na granicy Krakowa i Zielonek, w cichej i spokojnej okolicy - zakup bez prowizji i pcc. 6 pokojowe, funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41,04 m² 14 376,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 41,04m - Kraków, krowodrza okolica ul. Friedleina Szukasz mieszkania dla siebie? A może przestrzeni pod biuro lub pewnej inwestycji pod najem? Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50,90 m² 14 715,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 040 zł107,88 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 108 m położone na parterze i 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku dwulokalowym w inwestycji Nałkowskiej 14. Idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł31,38 m² 17 813,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kraków Bronowice Wielkie - ul. Stawowa kawalerka z ogrodem i naziemnym miejscem postojowym. Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł99,82 m² 6 802,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie położone na 2 pietrze domu jednorodzinnego w Krakowie. Mieszkanie składa się z: 1. Salon z wyjściem na przestronny balkon (18,61m2) 2. Sypialnia (14,65m2) 3. Druga.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie + lokalizacja Oferujmy na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na parterze budynku z 2021 roku przy ulicy Piltza 38 w Krakowie, dzielnica Ruczaj. Budynek stanowi VI.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł78,85 m² 10 133,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 78.85 m2 z prywatnym ogródkiem o pow. 100 m2, zlokalizowane w południowej części Krakowa - Sidzinie. Oferta dotyczy mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52,88 m² 14 655,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W otoczeniu zieleni | Umeblowane 53m z balkonem! | Do wejścia | Os. Kolorowe opis: szukasz mieszkania z "duszą", przestrzenią i widokiem na zieleń? Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł31,60 m² 17 721,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,6 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Topolowej. To doskonałe rozwiązanie dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 329 905 zł95 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z ogródkiem 126 M2 3 sypialnie 2 łazienki uwaga: zakup mieszkania jest związany Z obowiązkowym zakupem za dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

791 000 zł52,74 m² 14 998,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Kraków, ul. Orlińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,74 m , położone na parterze z prywatnym ogródkiem o powierzchni.