dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Kraków - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 179 ogłoszeń

48,06 zł/m²206 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym lub usługowym w nowoczesnym reprezentacyjnym budynku przy Alei 29 Listopada 155C. Lokal zostanie odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²106,66 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nie pobiera prowizji od zainteresowanego najemcy- dzwoń śmiało! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego do wynajęcia w zabytkowej kamienicy, przy ul. Retoryka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²150 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy na wynajem przy ul. Romanowicza.Lokal o powierzchni 150 m usytuowany jest w przyziemiu jednopiętrowego budynku.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²180,77 m² 3 073 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na wynajem powierzchnia biurowa w nowoczesnym biurowcu, w samym centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

62,50 zł/m²120 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny i wygodny lokal biurowy w doskonałej lokalizacji. Centrum Krakowa ul. Rakowicka. W bliskim sąsiedztwie przystanki tramwajowe i autobusowe. Blisko m.in do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²327,50 m² 14 738 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo usługowy w super lokalizacji! Lokal: - 2 piętro - Powierzchnia 340m2 - Pod kancelarię, biuro, szkołę - Wentylacja - Aneks kuchenny - 2 łazienki Koszt najmu: - 14 738 pln + vat -.

Szczegóły ogłoszenia

63,03 zł/m²71,40 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy położony w samym centrum Krakowa. Oferta idealna dla właściciela działalności gospodarczej poszukującego miejsca pod biznes. Najważniejsze informacje Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

53,73 zł/m²148,80 m² 7 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy przy Łupaszki Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ulicy Łupaszki w Bronowicach - Mydlnikach. Lokal znajduje się w przyziemiu czteropiętrowego budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²156,68 m² 14 101 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę parterowego lokalu o powierzchni 156,68 m2 znajdującego się w charakterystycznej i prestiżowej inwestycji Wings Plaza na.

Szczegóły ogłoszenia

76,67 zł/m²60 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie do wynajmu lokal usługowy położony w budynku o przeznaczeniu mieszkalno - biurowym. Do wynajmu jest lokal usługowy lub biurowy położony na parterze. Budynek składa się z: piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

56,52 zł/m²115 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy na Starym Podgórzu w krakowieprezentujemy na wynajem lokal użytkowy o łącznej powerzchni 115 m2 składający się z:5 niezależnych pomieszczeń (w każdym z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

86,52 zł/m²230 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowo-usługowa 230m2 + piwnice 600m2 | ul. Grzegórzecka | Centrum Krakowa | Budynek klasy A Opis nieruchomości: do wynajęcia prestiżowa powierzchnia biurowo-usługowa na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

51,35 zł/m²185 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo/usługowego o powierzchni całkowitej 185m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Zwierzyniec przy ulicy Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

65,99 zł/m²273,68 m² 18 060 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem nowoczesną powierzchnię o metrażu 273.68 m , zlokalizowaną w prestiżowym biurowcu przy ul. Gen. B. Zielińskiego.Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

155,85 zł/m²50,69 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny, znajdujący się w sercu Starego Miasta przy Placu Wszystkich Świętych. Rok temu w lokalu został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²182 m² 8 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo usługowy w super lokalizacji Lokal: - 3 piętro - Powierzchnia 182 m2 - Pod kancelarię, biuro, szkołę - Taras na wyłączność - Wentylacja - Aneks kuchenny - 2 łazienki Koszt najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²15 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 15 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

90,83 zł/m²36,33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 33,16 m , położony przy ul. Klimeckiego w Krakowie w inwestycji Lokum Salsa (2023). Lokal oferuje funkcjonalny i przemyślany układ open.

Szczegóły ogłoszenia

49,82 zł/m²442 m² 22 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy O powierzchni 442 M2 W nowoczesnym biurowcu Z ochroną I monitoringiem W czyżynach - okolice al. Jana pawła II Lokal położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²2 520 m² 68 544 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala magazynowa Z biurem - rybitwy! nowa - dostęp 24h/doba! Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Krakowie - okolica giełdy rolno spożywczej na Rybitwach - na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²72,62 m² 5 810 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 72,62 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie apartamentów przy ulicy Fredry 6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Leach & Lang Property Consultants przedstawia cały budynek do wynajęcia, w nowoczesnym kompleksie biurowym na krakowskim Podgórzu. Powierzchnia typowego piętra w budynku ma około 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²170 m² 8 670 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drukarnia Związkowa - Prestiżowe Biuro w Zabytkowej Kamienicy Drukarnia Związkowa to zabytkowa, odrestaurowana kamienica biurowo-usługowa, oferująca około 1 800 m nowoczesnej powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

57,74 zł/m²300 m² 17 323 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o pow. netto ok. 260m 2 i pow. brutto 300m 2 usytuowany na IV piętrze w jednym z reprezentacyjnych budynków biurowych klasy A w okolicy Ronda Ofiar Katynia.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²64,99 m² 4 549 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 64,99m 2 usytuowany na II piętrze w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Krupniczej. Teren wokół ogrodzony. Lokal składa się z: komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²116 m² 6 032 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy - Rybitwy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na wynajem klimatyzowany lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

55,79 zł/m²475 m² 26 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokale biurowe w kamienicy po generalnym remoncie - Kraków, (dzielnica Stare Miasto) Oferujemy przestrzeń biurową o łącznej powierzchni 475 m , znajdującą się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²40 m² 2 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 40 m kw położone w samym centrum Krakowa, przy ul. Stolarskiej. Biuro zlokalizowane jest na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

79,87 zł/m²108,93 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m2 na ul. Dąbskiej. Oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m2 , idealny na biuro, gabinet lub inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²177 m² 6 726 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 177m2 w układzie open space + zaplecze, znajdujące się przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal mieści się w dzielnicy Podgórze na pierwszym piętrze wolno.

Szczegóły ogłoszenia

60,65 zł/m²643 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem klimatyzowany lokal biurowo-magazynowy o pow. 643m2. (+ 80m2 przestrzeni kontenerowej na dziedzińcu), pod magazyn lub produkcje.Budynek wolnostojący. Posiada dwie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²1 200 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 1 200 m2 w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Ujastek w Krakowie. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

43,61 zł/m²180 m² 7 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Budynek w sąsiedztwie ulicy Łanowej, ok 700m od stacji bp. Do wynajęcia część budynku mieszkalnego w całości użytkowanego na na cele biurowe. Pomieszczenia: poziom 1 - pokój 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Tylko U nas! Do wynajęcia nowoczesny gabinet w Instytucie Medycyny Estetycznej przy ulicy Zdunów w dzielnicy Borek Falęcki. Lokalizacja: budynek znajduje się w przytulnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

111,25 zł/m²8 m² 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Fronton *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus K1 *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.