dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Kraków

260 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

260 ogłoszeń

87,50 zł/m²60 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuje do wynajmu biurowy lokal trzyosobowy, położony w samym sercu Krakowa, przy Rondzie Mogilskim na 23 piętrze z dostępem 24/7. Przestrzeń biurowa: pokój biurowy do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

1 007 090 zł57,66 m² 17 466,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²320 m² 22 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro w centrum Krakowa, które możesz dopasować do swojego zespołu i sposobu pracy od 320 m do nawet 750 m . Jeśli szukasz reprezentacyjnego biura w centrum Krakowa, które.

Szczegóły ogłoszenia

79,60 zł/m²458,06 m² 36 461 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o pow. użytkowej wynoszącej 387,38m 2 i pow. całkowitej wynoszącej 458,06m 2 , usytuowany na IV piętrze w jednym z biurowców klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

45,64 zł/m²183,62 m² 8 380 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków Trzypokojowe w pobliżu Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 183,62 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²105 m² 1 260 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy lokal biurowo-usługowy, usytuowany na II piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

73,47 zł/m²49 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mint Property prezentuje ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 49 m , usytuowanego na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem od ul. Dietla.Nieruchomość jest wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

66,33 zł/m²98 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji od najemcy Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni ok. 100 m, usytuowanego na parterze budynku przy ul. Lipskiej. Lokal znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 200 zł86,06 m² 18 942,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Mint Property prezentuje lokal przeznaczony pod działalność gastronomiczną o powierzchni 86,06 m2 położony przy ul. Krowoderskiej. W lokalu prowadzona jest restauracja, podpisana umowa.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²269 m² 8 877 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnie biurowe, magazynowe i produkcyjne o różnych powierzchniach (od 38 do 370m2). Cena: 33 zł netto/m2 Powierzchnie są położone w kompleksie komercyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²365,21 m² 26 295 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia industrialny lokal biurowy o pow. całkowitej wynoszącej 365,21m 2 i pow. użytkowej wynoszącej 341,32m 2 usytuowany na parterze w budynku biurowym w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

70,56 zł/m²273 m² 19 263 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w reprezentacyjnym budynku na Bronowicach. Lokal o powierzchni łącznej 273 m 2 usytuowany na II-piętrze budynku biurowo- usługowego. Na powierzchnię lokalu obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

5 982 300 zł332,35 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Pakiet 4 loftów z wysokimi sufitami inwestycja premium [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować unikatowy pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

44,91 zł/m²34,56 m² 1 552 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pokój biurowy o pow. brutto 34.56 m 2 i pow. netto 25.60 m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł22,10 m² 19 004,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m , położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego i Starego Miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal użytkowy / biurowy W dzielnicy bronowice małe. Przedmiotem oferty jest nowoczesny lokal użytkowy/ biurowy o powierzchni 110 m w stanie deweloperskim w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²128 m² 11 264 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia komfortowa przestrzeń biurowa na Starym Mieście. Lokal o powierzchni 128m 2 usytuowany jest na II-piętrze reprezentacyjnego budynku biurowo- usługowego. Pomieszczenia odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

88,32 zł/m²33,40 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków Podgórze ul. Ludowa 33,40 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 33,40 m2 na parterze w dwupiętrowym budynku. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Nieruchomość Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni ok. 50 m , położony w przyziemiu budynku biurowego w dzielnicy Bronowice w Krakowie, przy ulicy Balickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

58,90 zł/m²163,56 m² 9 634 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy W eleganckiej kamienicy! prezentuję do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię biurową o pow. 158 m2 netto+ 3,5 % współczynnik powierzchni wspólnej ( 163,56m2 pow. całkowita ).

Szczegóły ogłoszenia

59,50 zł/m²312 m² 18 564 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeżeli poszukujesz klimatycznego biura dla swojego biznesu w dobrej lokalizacji ta oferta może Ci się spodobać! Prezentuję do wynajęcia powierzchnię biurową o pow. 312 m2 położoną na 1.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²480 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowo- usługowa ok. 480m 2 na II- piętrze budynku zlokalizowanego w okolicy ul. Opolskiej. Na powierzchnię lokalu składają się: - 160 m 2 open space, - ok 320m 2.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²210 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyjątkowy, funkcjonalny lokal o powierzchni 210 m , zlokalizowany w samym sercu miasta w okolice ul.Karmelickiej , w prestiżowej i doskonale rozpoznawalnej.

Szczegóły ogłoszenia

34,44 zł/m²270 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy 270 m - ul. Zakopiańska | Parking | Duży potencjał biznesowy Oferuję do wynajęcia / sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni około 270 m zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²151,30 m² 8 322 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu biurowego o powierzchni 151,30 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

859 327 zł49,20 m² 17 466 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

69,03 zł/m²156,46 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Stare Podgórze ul. Rynek Podgórski 156,46 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 156,46 m2 na pierwszym piętrze w urokliwej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

100,50 zł/m²169,15 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje ofertę wynajmu lokalu usługowego w nowoczesnej, kameralnej inwestycji klasy premium, zlokalizowanej przy ul. Tatarskiej 3 w sercu prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

18 €/m²198 m² 3 564 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje lokal handlowo-usługowy w unity centre Lokalizacja: w nowoczesnym wielofunkcyjnym parku biurowo-handlowym unity centre.

Szczegóły ogłoszenia

72,73 zł/m²11 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.11 m2, położony na drugim pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł216 m² 9 208,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż pawilon handlowy w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy zajezdni tramwajowej w Bronowicach Małych. To miejsce tętni życiem, otoczone licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

6 654 286 zł295 m² 22 556,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal komercyjny o powierzchni 295m2, stare Miasto english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje lokal komercyjny na sprzedaż o powierzchni 295m2.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²45 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 55m 2 usytuowany na II- piętrze (poddasze) w budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym tuż obok ronda Młyńskiego. Na powierzchnię lokalu składają się dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł289 m² 10 726,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Butikowa przestrzeń biurowa w sercu Woli Justowskiej jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa. Kameralny, trzykondygnacyjny budynek o powierzchni 289 m został.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Polecamy do wynajęcia atrakcyjne piętro leżące na II piętrze biurowca o powierzchni 240 m2 w biurowcu przy Rondzie Mogilskim. Biura leżą na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

73,20 zł/m²46 m² 3 367 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy salon beauty do wynajęcia - Kliny, kraków! Salon działa nieprzerwanie od grudnia 2022 roku i przynosi stałe dochody opis: - powierzchnia lokalu to 46 m : przestronną salę główną,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²491,01 m² 29 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia l okal biurowy o pow. użytkowej 467,63m 2 i pow. całkowitej 491,01m 2 położony na III piętrze w jednym z budynków biurowo-usługowych w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²97,37 m² 4 576 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. użytkowej 91m 2 i pow. całkowitej 97,37m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w jednym z nowoczesnych biurowców na terenie strefy ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

52,01 zł/m²30,90 m² 1 607 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 30,90 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Nowy lokal do wynajęcia - przychodnia - gabinet - salon - lecznica - pracownia Mam przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia lokal o pow. 165 m2 idealnie przystosowany pod przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²467,57 m² 25 716 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestrzeń handlowa z dużymi witrynami w reprezentacyjnym budynku na Czyżynach. Oferowany lokal to dwa poziomy ok. 467m 2 przestronnej powierzchni handlowo- usługowej w nowym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij