Lokal użytkowy, ul. Chmieleniec
Chmieleniec, Ruczaj, Kraków, małopolskie
- 62,44 zł/m²
- 197 m²
- 12 301 zł
Dominik Marek
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Chmieleniec
Chmieleniec, Ruczaj, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Lokal użytkowy, ul. Chmieleniec
Zaktualizowane: 20 maja 2026
62,44 zł/m² 197 m² 12 301 zł
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 12 301 zł (62,44 zł/m²)
- Dostępny: maj 2026
- Charakterystyka lokalu: 197 m²
- Rozkład lokalu: piętro
- Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1813/3107/OLW
Lokalizacja
- Adres: Chmieleniec, Ruczaj, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Lokal 197 m2 w Centrum Handlowym | 1 piętro
LOKALIZACJA
Lokal mieści się w dzielnicy Ruczaj nieopodal węzła tramwajowo-autobusowego Czerwone Maki. Wokół wiele dużych nowoczesnych osiedli. Bliskość węzła zapewnia dogodną komunikację z całym miastem.
LOKAL
Lokal mieści się na pierwszym piętrze budynku handlowo-usługowego. W budynku dostęp do windy, budynek bez barier dla osób z niepełnosprawnością. (...)
534 261...
534 261 062