dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica I Stare Miasto

240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

240 ogłoszeń

820 000 zł39,53 m² 20 743,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Kraków - Kazimierz ul. Bocheńska - do sprzedania Lokal użytkowy o pow. 39,53m2 na parterze w oficynie kamienicy odnowionej w 2020 roku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł/m²20 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem działający punkt gastronomiczny na Starym Kleparzu o powierzchni około 20m2. Przy najmie wymagane odstępne do ustalenia. Aktualnie prowadzona jest działalność oparta na produkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Stare Miasto,Kraków

90,74 zł/m²54 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sala Konferencyjna na wynajem w sercu Krakowa! Lokal: - 3 piętro - Powierzchnia 54 m2 - Wentylacja Koszt najmu: - 4 900 pln - Opłata administracyjna 1000 pln - Prąd według zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²430 m² 30 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestrzeń biurowa w nowoczesnym biurowcu - idealny dla firm szukających komfortowej przestrzeni. Opis: - 430 m2 - 3 piętro - klimatyzacja - balkony - 2 windy - parking - recepcja i ochrona 24/7.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

69 000 zł10 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Consilo Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na sprzedaż, lokalu gastronomicznego o powierzchni 10m2, który znajduje się w samym centrum Krakowa układ: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

282,72 zł/m²81 m² 22 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do odstąpienia wyjątkowy lokal gastronomiczny przy jednej z bardziej ruchliwych ulic na Starym Mieście. Lokal o powierzchni 81 m2 usytuowany jest na parterze kamienicy zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

62,86 zł/m²700 m² 44 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal na kazimierzu O powierzchni 600 M2 Z odstępnym Z ogródkiem Lokal przestronny składający się z kilku sal i kilku barów oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Stare Miasto,Kraków

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia lokal na parterze o pow. 35 m2 na nowym osiedlu przy ul.Prandoty 10C. Idealny pod usługi kosmetyczne lub biurowe. Do wynajęcia od listopada lokal.

Szczegóły ogłoszenia

88,24 zł/m²17 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia ładny, świeżo po remoncie lokal położony w ścisłym centrum przy ul. Pawlikowskiego. Lokal z przeznaczeniem usługowym lub innym, idealny na gabinet terapeutyczny lub.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²210 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyjątkowy, funkcjonalny lokal o powierzchni 210 m , zlokalizowany w samym sercu miasta w okolice ul.Karmelickiej , w prestiżowej i doskonale rozpoznawalnej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²14 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenie w piwnicy o pow. 15m2, wysokość ok. 230cm. Pomieszczenie znajduje się w piwnicy w budynku oficyny przy Placu Matejki. Lokal posiada oświetlenie, brak.

Szczegóły ogłoszenia

124 zł/m²250 m² 31 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny/ usługowy zlokalizowany w samym sercu Kazimierza. Lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic Starego Miasta z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł53 m² 27 358,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zwierzynieckiej - jednej z najbardziej prestiżowych ulic w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Stare Miasto,Kraków

222,75 zł/m²52,30 m² 11 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od zaraz lokal na parterze z witryną o pow. 52.33 m2 przy ul.Prandoty 10C. Idealny pod usługi kosmetyczne lub biurowe. Do wynajęcia od listopada lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł134 m² 14 925,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

To przestrzeń dla firm, które: -potrzebują bezpieczeństwa -cenią prywatność -chcą gotowe biuro bez nakładów -chcą pracować od jutra. Nowoczesne biuro 134 m | miejsce postojowe | Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł107,50 m² 18 595,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z piwnicą znajdujące się na wysokim parterze, 3 piętrowej kamienicy. - świetna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

62,63 zł/m²190 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo usługowy przystosowany pod gastronomię na Kazimierzu! Lokal: -dwupoziomowy -powierzchnia 190 m2 -witryny od głównej ulicy -wentylacja mechaniczna -dwie łazienki Koszt najmu: -11 900 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

6 654 286 zł295 m² 22 556,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal komercyjny o powierzchni 295m2, stare Miasto english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje lokal komercyjny na sprzedaż o powierzchni 295m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Stare Miasto,Kraków

59,86 zł/m²142 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu duży lokal o pow. 142 m2 , składający się z 4 pomieszczeń o powierzchniach od 20 - 42m2, holu oraz łazienki. Mieści się na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

206,56 zł/m²82,30 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu usługowego w ścisłym centrum Krakowa ul. Św. Tomasza w Krakowie. Lokal znajduje się w odległości 250m od płyty Rynki i 150m od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²300 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe biuro W odrestaurowanej kamienicy - centrum krakowa lokalizacja: mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 300m2, zlokalizowany w sercu Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł83,38 m² 35 380 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants przedstawiają na sprzedaż lokal handlowy położony na Starym Mieście w obrębie Plant. Nieruchomość ma powierzchnię 83,38 m2 i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

90,74 zł/m²54 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

D o wynajęcia komfortowa przestrzeń biurowa/ konferencyjna o powierzchni 54m 2 usytuowana w jednym z budynków na Starym Mieście. Powierzchnię tego lokalu stanowi wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²196 m² 13 720 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny, dwupoziomowy lokal w prestiżowej lokalizacji idealny pod handel, usługi, biuro lub gastronomię. Opis: - parter + piwnica - przystanki komunikacji miejskiej obok - 196 m - klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²15 m² 1 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w świetnej lokalizacji w Centrum lokale: - różne powierzchnie ok. 15m, 20m, 25m, 30m, 35m, 40m, 50 m, 100 m i więcej - dowolna aranżacja pomieszczeń, - toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł349,82 m² 6 288,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż strych do adaptacji znajdujący się w zadbanej kamienicy z 1895 roku, przy ul. Lubicz na Starym Mieście.Lokal o powierzchni 349,82 m2, posiada osobną.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł484 m² 6 095,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w odrestaurowanej kamienicy na Starym Mieście, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Nieruchomość o powierzchni 484.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zespół Annderson oferuje: wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 30 m , idealnie usytuowany w prestiżowej lokalizacji, przy ul. Kremerowskiej w samym sercu krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

37,31 zł/m²171,49 m² 6 398 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni brutto 171,49 m2 (165,69m2 netto) położony przy ulicy Karmelickiej. Lokal posiada witrynę frontową od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

62,90 zł/m²242,47 m² 15 251 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 234,27m2 (242,47m2 brutto) położony na I piętrze w kamienicy przy ulicy Karmelickiej. Lokal składa się z 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

107,07 zł/m²75 m² 8 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,87 m² 13 176,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Kraków, ul. św. Gertrudy 3 Kamienica w trakcie gruntownej modernizacji (winda, nowa stolarka, remont elewacji i dziedzińca). Lokal lu1 Powierzchnia: 37.87 m Piętro: 0/1 Stan: Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²187 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal dwupoziomowy - parter wysokość 3,10 m, pow.ok. 79 m2 (jedna sala na przestrzał kamienicy) i przyziemie - piwnice H-2,80 m, pow. ok. 108 m2 (2 sale: jedna ok. 41 m2 z dwoma oknami.

Szczegóły ogłoszenia

43,72 zł/m²215 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy - ul. Smoleńsk, kraków Oferuję do wynajęcia przestronny lokal biurowy zlokalizowany w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy po generalnym remoncie. Sam lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

85,96 zł/m²57 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i uczęszczanych ulic w centrum Krakowa - wejście.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²500 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal handlowo - usługowy parę minut od rynku głównego O powierzchni 500 M2. Wnętrza charakteryzują się wysokimi sufitami, dużymi oknami i pow. typu open space Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²150 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny - Kazimierz english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić lokal użytkowy w zabytkowej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

67,12 zł/m²73 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal Handlowo-Usługowy o powierzchni 73m2 zlokalizowany na parterze w kamienicy w Krakowie w rejonie ulicy Westerplatte, lubicz i Kopernika. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²430 m² 38 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants z przyjemnością przedstawia wyjątkową ofertę wynajmu prestiżowej powierzchni biurowej w odrestaurowanej i zabytkowej Kamienicy, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

221,72 zł/m²90,20 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od zaraz lokal na parterze z witryną o pow. 90.2 m2 przy ul.Prandoty 10C. Idealny pod usługi kosmetyczne, biurowe lub handel. Do wynajęcia od listopada.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²75 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na najem na ul. Rakowickiej w Krakowie. Nieruchomośc o pow. 75 m2 znajduje się na parterze czteropiętrowej kamienicy i składa.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica I Stare Miasto

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij