dowolna

Lokale użytkowe Kraków ul. Piłsudskiego

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

6 654 286 zł295 m² 22 556,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal komercyjny o powierzchni 295m2, stare Miasto english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje lokal komercyjny na sprzedaż o powierzchni 295m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować parterowy lokal użytkowy z o powierzchni 295 m . Inwestycja Inwestycja położona tuz obok krakowskich Plan, między Akademią Sztuk teatralnych a gmachem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

6 423 057 zł295 m² 21 773,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu znajdującego się przy ulicy Piłsudskiego w Krakowie! Lokal o powierzchni 295m2 wyposażony jest w indywidualny węzeł sanitarny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Kraków

44,15 zł/m²52 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia od maja idealny na biuro, sklep lub działalność usługową! Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

44,15 zł/m²52 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia od marca idealny na biuro, sklep lub działalność usługową! Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

6 423 057 zł295 m² 21 773,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta W centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 295 M 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

46,30 zł/m²162 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

English version below |r| Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 162m2 przy ul. Józefa Piłsudskiego w Krakowie. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

6 423 057 zł295 m² 21 773,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal wyposażony jest w indywidualny węzeł sanitarny i zaplecze. Większą część powierzchni ścian zewnętrznych zajmują przeszklenia na całą wysokość. Lokal posiada 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

5 796 000 zł295 m² 19 647,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

420 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do sprzedania lokal 30 m2 zlokalizowany w odrestaurowanej kamienicy (pod Orłem) przy ul. M. J. Piłsudskiego. Obecnie lokal w pełni zaadaptowany na wynajem krótkoterminowy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Kraków

102,74 zł/m²73 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem przy ul. Piłsudskiego w Krakowie. Powierzchnia 80 m2 Il. pomieszczeń: 3 Ogrzewanie elektryczne Oferta prosto od dewelopera, który do 20 kwietnia ma najemcę. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Kraków

37,52 zł/m²53 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od 1 marca lokal przy ul. Piłsudskiego na Starym Mieście. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: piłsudskiego Przystanek: uniwersytet Jagieloński, muzeum Narodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

169,57 zł/m²23 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesne gabinety lub cały lokal biurowy usytuowany na ulicy Piłsudskiego. Lokal składa się z: komunikacji, recepcji, aneksu kuchennego, sali konferencyjnej a także 25 zamkniętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

37,52 zł/m²53 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz lokal przy ul. Piłsudskiego na Starym Mieście. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: piłsudskiego Przystanek: uniwersytet Jagieloński, muzeum Narodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

38 zł/m²162 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Więcej informacji lub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o metrażu 162 m2. Lokalizacja; stare miasto ul. Piłsudskiego Miejsca postojowe;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

29,98 zł/m²64 m² 1 919 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowo-handlowy w atrakcyjnej lokalizacji. Ulica Piłsudskiego jest główną arterią dojazdową do Rynku Głównego od strony Woli Justowskiej. Kamienica z końca XIX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

29 zł/m²200 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal biurowo-usługowo-handlowy w atrakcyjnej lokalizacji. Ulica Piłsudskiego jest główną arterią dojazdową do Rynku Głównego od strony Woli Justowskiej. Kamienica z końca XIX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

40 zł/m²140 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Polecam Państwu piękny lokal biurowy o pow 140 m2. Składa się z 5 pokoi, 2 łazienek oraz kuchni. Można go podzielić na 2 lokale 100 m2 i 40 m2 ponieważ posiada on 2 wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

50 zł/m²113 m² 5 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Polecam Państwu piękny lokal przy ul.Piłsudskiego. Znajduje się na parterze i posiada okna wystawowe od ul.Piłsudskiego. Powierzchnia lokalu -113 m2. Składa się z 4 pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legionów Józefa Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

48 zł/m²104 m² 4 992 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 104 m 2. Położony na trzecim piętrze w kamienicy na Starym Mieście okolice ul Piłsudskiego ( ul. Wenecja) Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

40 zł/m²140 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 140 m 2. Położony na II piętrze w kamienicy na Starym Mieście okolice ul Piłsudskiego. Lokal składa się 5 pomieszczeń biurowych,zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

40,21 zł/m²189 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Przedstawiam Państwu jasne i przestronne lokale znajdujące się na I piętrze eleganckiej kamienicy z portierem 24 godziny na dobę. Nadające się na biura , gabinety lekarskie, jogę itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piłsudskiego

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

359 000 zł20 m² 17 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż piękny apartament o powierzchni 20m2 znajdujący się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Piłsudskiego w samym centrum Krakowa. 1. Kluczowe informacje: - proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

38 zł/m²200 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego lokalu biurowego mieszczącego się na 1 pietrze pięknej kamienicy z portierem 24h na dobę. Lokal o pow 200 m2 składa się z 6 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

39,83 zł/m²118 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego lokalu biurowego mieszczącego się na 1 pietrze pięknej kamienicy z portierem 24h na dobę. Lokal o pow 118 m2 składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

40,61 zł/m²82 m² 3 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

40 zł/m²104 m² 4 152 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: kraków / Stare Miasto / rejon ul. Piłsudskiego Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 103,8m2. Położony na III piętrze w kamienicy. Lokal w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

40,61 zł/m²82 m² 3 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

39,83 zł/m²118 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

38 zł/m²200 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

40,21 zł/m²189 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

40 zł/m²104 m² 4 152 zł

 

 

 

Śródmieście,Kraków

39,91 zł/m²107 m² 4 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

40 zł/m²82 m² 3 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro powierzchni 82 mkw składa się z 3 osobnych pomieszczeń: dwóch pokoi, kuchni, która może zostać pokojem biurowym oraz łazienki. Lokal wolny od zaraz. Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wyanjęcia biuro w pobliżu ul. Piłuskiego. Lokal o powierzchni 100 mkw składa się z 3 osobnych pokoi (14, 30 i 18 mkw) + dużej kuchni (15 mkw), którą można wykorzystać jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

60 zł/m²210 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro 210 m2 w kameralnym biurowcu w bardzo dobrej lokalizacji - blisko tramwaj oraz liczne linie autobusowe. Biuro składa się z dużej sali open space 92 m2, dwóch sal: 23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

48,95 zł/m²143 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe położone na Starym Mieście w reprezentacyjnym budynku. Biuro o powierzchni 143 m2 składa się z trzech sal open space: 30 m2, 35 m2 oraz 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

64,29 zł/m²70 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

do wynajęcia / oferta na wyłączność mieszkanie / lokal powierzchnia 70, 01 m2 II piętro / front Piłsudskiego 19 Drukarnia Narodowa Cena 4500 zł tel nr. licencji pośrednika 5397

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

60 zł/m²141 m² 8 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, okolica ul. Piłsudskiego, 7 pokoi. Lokal: lokal położony na 2 piętrze. Powierzchnia lokalu wynosi 141mmk. Jest to powierzchnia biurowa do której nie dolicza się powierzchni korytarza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

60 zł/m²34 m² 2 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, okolica ul. Piłsudskiego, 2 pokoi. Lokal: lokal położony na 2 piętrze. Powierzchnia lokalu wynosi 34mkw. Jest to powierzchnia biurowa do której nie dolicza się powierzchni korytarza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

60 zł/m²107 m² 6 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, okolica ul. Piłsudskiego, 5 pokoi. Lokal: lokal położony na 2 piętrze. Powierzchnia lokalu wynosi 107mmk. Jest to powierzchnia biurowa do której nie dolicza się powierzchni korytarza oraz.