dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica V Krowodrza

792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

792 ogłoszenia

1 500 000 zł107 m² 14 018,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Modernistyczna kamienica z windą, ostatnie piętro Plac Inwalidów english description below - please do not hesitate to contact us Mieszkanie w stylu rustykalnym mieszczące się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 117 750 zł44,71 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 44,71 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53,42 m² 15 911,64 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Krakowa - w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53 m² 16 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do sprzedaży w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Łokietka (tuż przy Wrocławskiej) w Krakowie. Okolica: okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

491 864 zł25,38 m² 19 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,16 m² 64,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka z osobną kuchnią na Krowodrzy N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 1- pokojowego mieszkania do wynajęcia od lipca zlokalizowanego przy ulicy Królewskiej ( dzielnica Krowodrza).

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67 m² 23 089,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania deweloperskie gotowe do indywidualnej aranżacji lub z wykończeniem w różnych metrażach i na różnych piętrach. Proponowany aprtament.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy i wykończony apartament 4 pokojowy z aneksem kuchennym, o powierzchni 68,71 m2 położone przy Alei Kijowskiej w Krakowie. Apartament (68,71 m2) składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł400 m² 237,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka rod o powierzchni 4 arów, położona w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym im. M. Lewińskiego, w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 754 088 zł110,03 m² 110,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oto zaktualizowane ogłoszenie z dodatkowymi informacjami: nowoczesny apartament z ogrodem i tarasem - Kraków, krowodrza Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 110,32 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł84,10 m² 13 376,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

NA sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem, w kamienicy, w centrum krakowa N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 84,1.

Szczegóły ogłoszenia

95,65 zł/m²23 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal w centrum Krakowa. Lokalizacja Lokal położony w nowoczesnej kamienicy na parterze w centrum Krakowa. Doskonała lokalizacja umożliwia bardzo szybkie dostanie.

Szczegóły ogłoszenia

59,96 zł/m²467 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal komercyjny (handlowo-Usługowy) z ogromnym potencjałem tuż przy ruchliwej ulicy i nowej linii tramwajowej, świetnie skomunikowany z centrum oraz obwodnicą Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 000 zł153 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Rezydencja na dachu miasta - Penthouse 153 m z widokiem na panoramę Krakowa Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikatowy apartament typu penthouse,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł75 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poczuj się tutaj jak we własnym domu- oferta była chwilowo wstrzymana. Wraca na rynek najmu! Z ogromną przyjemnością oferuję Państwu do wynajęcia komfortowe i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 047 zł41,04 m² 22 199 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł347 m² 9 077,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Działka znajduje się w obszarze objętym aktualnym planem.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas- oferta na wyłączność-nie szukaj dalej , umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni :-) kraków, marii jaremy Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł54,08 m² 16 457,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla swojej dla rodziny, jak również pod inwestycję. Inwestycja: - 4 nowe, klimatyczne budynki - odrestaurowany fort z funkcją usługową - zielony park ze strefą relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł52 m² 16 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta bez prowizji kraków krowodrza | ul. Wrocławska 2-pokojowe mieszkanie 52 m +balkon, gotowe do zamieszkania. Idealne dla pary, studenta bądź pod inwestycję Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description below. We speak English. Tarasy Verona, armii Krajowej, ibm, hitachi, state Street Emmerson prezentuje: mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na ul. Kołowej w apartamentowcu Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,50 m² 16 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone w klimatycznej kamienicy z lat 30. w prestiżowej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²77 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy 77 m2 w kamienicy z windą english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal biurowy o powierzchni 77.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł9 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Do wynajęcia pokój z łazienką w mieszkaniu 5 pokojowym o pow. 110 m2. A room for rent in a 5-room apartment with an area of: 110 m2. Dwa pokoje mają prywatne łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł76,56 m² 16 849,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w eleganckiej i zadbanej kamienicy w Starej Krowodrzy przy ul. Mazowieckiej. Oferta na wyłączność. For information in english do not hesitate to contact.

Szczegóły ogłoszenia

973 620 zł54,09 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie blisko centrum Krakowa - Krowodrza / Łobzów 0% prowizji i zakup bez pcc! Za naszą obsługę zapłaci deweloper, a Ty otrzymujesz pełne, profesjonalne wsparcie na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 448 zł61,62 m² 16 820 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament (68,71 m2) składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i korytarza. Apartament jest wykończony w wysokim standardzie, wraz z pełnym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł48 m² 19 791,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji dzielnica Krowodrza, tuż przy ul. Juliusza Lea w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana- do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł16,50 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna, funkcjonalna kawalerka z antresolą i balkonem Krowodrza, ul. Kawiory 2 Przytulne, nowoczesne studio o powierzchni 16,5 m czeka na pierwszego najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65 m2 z balkonem, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w Krakowie przy ulicy Poznańskiej. Na powierzchnie 65.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł102 m² 15 588,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy skraju krakowskiego Starego Miasta - idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia duże mieszkanie trzypokojowe (trzy osobne pokoje) znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Kujawska 12 (kilka minut pieszo od Placu inwalidów/nowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Wielkiego 34 w pobliżu Radia Kraków oraz Praku Krakowskiego im. Marka Grechuty. Lokalizacja: budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 643 900 zł96,70 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 332 zł25,38 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł46,50 m² 15 591,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Doskonała lokalizacja przy ul. Litewskiej, kraków-Krowodrza, cicha i zielona okolica. Polecamy do sprzedaży funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 przy ul. Litewskiej. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł57,04 m² 16 286,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak pcc i prowizji - Mieszkania gotowe do odbioru. Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Moderno Łobzów zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bronowickiej Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł31 m² 88,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 31 m w doskonałej lokalizacji położonej przy ul. Królewskiej. Lokalizacja W odległości 5 min spacerem znajduje się Park Krakowski oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 786 000 zł68,71 m² 25 993,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - elegancki apartament 4-pokojowy w prestiżowej inwestycji przy Alei Kijowskiej w Krakowie - balkon - komórka lokatorska - miejsce postojowe Oferuję wyjątkowy apartament.