dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica V Krowodrza

792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

792 ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, 42metrowe dwupokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Poznańskiej w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym, balkonem oraz sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 922 zł25,52 m² 19 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł43,38 m² 15 905,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w na 2 piętrze w apartamentowcu przy ul. Bronowickiej 19. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł38 m² 82,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 41 m z garażem - ul. Cieszyńska 6, kraków (nowy Kleparz) Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Kazimierza Wielkiego Mieszkanie: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,50 m² 13 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - ul. Racławicka, kraków Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4 piętrze w 8-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 102 zł38,37 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 300 zł71,82 m² 24 509,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulna kawalerka położone przy ul. Kazimierza Wielkiego 34 w pobliżu Radia Kraków oraz Praku Krakowskiego im. Marka Grechuty. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł146,20 m² 14 500,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2001

Oryginalne, 3 poziomowe 146,20m2 mieszkanie + 2 balkony ul. Radzikowskiego - umowa na wyłączność. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 146,20m2 znajduje się w budynku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł58 m² 18 431,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 58 m w Krakowie, krowodrza ul. Rolnicza Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Rolnicza Cena: 1 069 000 pln (do negocjacji) Powierzchnia: 58 m Piętro: 8 piętro z 10 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 615 000 zł95 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m położone w prestiżowej części Kraków, w rejonie Cichego Kącika. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 198 zł25,31 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1 pokojowe, umeblowane Z balkonem ul.MAZOWIECKA -5 MIN DO CENTRUM Wyposażenie: Przedpokój: wieszak Salon z aneksem kuchennym: meble w zabudowie, stolik kawowy, biurko wraz.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł30,70 m² 20 781,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

English version below 1 pokojowe w zadbanej modernistycznej kamienicy lokalizacja: ulica Iwona Odrowąża, przy której położone jest mieszkanie znajduje się w Krowodrzy, doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł43,77 m² 16 906,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc Oferuję do sprzedaży jasne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim* w budynku 7-piętrowym zlokalizowanym w dzielnicy Krowodrza ulokowanym na dużej, zielonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²34 m² 1 768 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy składający się z 2 pomieszczeń połączonych ze sobą, każde o powierzchni 17 m2 znajdujący się na II piętrze budynku biurowego przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł33 m² 74,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Lea 16a. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w budynku wielorodzinnym z windą. Lokal jest wygodny i funkcjonalny, idealny dla jednej osoby lub.

Szczegóły ogłoszenia

78,95 zł/m²38 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 38 m2 zlokalizowany przy ul. Pod Fortem. Lokal znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł62,70 m² 15 614,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł81,30 m² 15 867,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,3 m , położone w klimatycznej kamienicy w centralnej części Kraków. Idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

765 100 zł32,06 m² 23 864,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie w bliskim sąsiedztwie agh Poszukujesz kompaktowego mieszkania pod wynajem lub dla dziecka na czas studiów? Ta oferta może Ci się spodobać Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł26 m² 21 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem | 26 m | klimatyzacja | garaż | blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne, nowocześnie urządzone studio o powierzchni 26 m , położone przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38,10 m² 60,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 38,10 m2 z dużym balkonem w doskonałej lokalizacji przy ulicy Karłowicza. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania do wynajęcia o powierzchni 41m2 w doskonałej lokalizacji w wysokim budynku przy ul. Fieldorfa-Nila 17, tuż obok pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 255 zł41,04 m² 22 399 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł20 m² 30 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:20 m²

Wyłącznie w realdom - nie szukaj dalej. Nieruchomości dochodowa - na czysto 2000 zł / mies. Unikalny Mini domek z księgą wieczystą jako lokal mieszkalny z mediami centralnymi. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26 m² 22 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - nowoczesną kawalerkę o powierzchni 26 m znajdującą się w zadbanym budynku z 2009 roku zlokalizowanym na północy miasta - przy.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł50,16 m² 17 723,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,16 m znajdujące się na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca zlokalizowanego w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²126,43 m² 9 103 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu nowoczesną powierzchnie biurową w doskonale skomunikowanej okolicy ul. Królewska, kraków. Lokalizacja: lokal biurowy zlokalizowany jest w budynku Centrum Biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł442,50 m² 19 209,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Royal Space ma przyjemność zaprezentować unikalną ofertę sprzedaży jednego z największych apartamentów w Krakowie o pow. 442,2 m ! lokalizacja Apartament zlokalizowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

759 600 zł34 m² 22 341,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta na zasadach wyłączności Kraków Krowodrza Friedleina Nieruchomość: mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33,76 m , położona na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Annderson Estates oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, po remoncie, ul. Gramatyka, dz. Krowodrza. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 49m2, w bloku na 7 piętrze. Winda. Piwnica 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint property ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy lokal mieszkalny na wynajem przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o pow. 55,02 m2 składa się z:dużej sypialni, w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł91 m² 17 582,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Mieszkanie 91 m w Krakowie, krowodrza ul. Królewska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Królewska Cena: 1 600 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 91 m Piętro: trzecie piętro w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 pokoje o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokal/mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m , usytuowane w zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 336 576 zł72,64 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 948 290 zł96,45 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,90 m² 12 504,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: osiedle zlokalizowanie w dzielnicy Biały Prądnik, przy ulicy Białoprądnickie. Miejsce dobrze skomunikowane z optymalną infrastrukturą, w pobliżu market Lidl, ikea, makro,.