dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

1 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 387 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,34 m , zlokalizowane w domu jednorodzinnym przy ul. Górnickiego, w dzielnicy Prądnik Biały , w pobliżu ul. Pachońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 545 125 zł123,61 m² 12 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalny apartament z tarasem i przynależnym miejscem postojowym w cenie, zlokalizowany przy ul. Jurajskiej, w północnej części Krakowa. Każdy Z apartamentów podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 538 945 zł123,61 m² 12 450 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalny apartament z prywatnym ogrodem i przynależnym miejscem postojowym w cenie, zlokalizowany przy ul. Jurajskiej, w północnej części Krakowa. Każdy Z apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 415 335 zł123,61 m² 11 450 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

579 000 zł52,50 m² 11 028,57 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kraków Prądnik Biały ul. Pachońskiego trzypokojowe mieszkanie w budynku z windą Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 52,5m , znajdujące się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł56,03 m² 16 598,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

[Oferta na wyłączność] Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,03 m2 w najnowszym etapie inwestycji "ozon", wraz z dwoma dużym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,17 m² 16 568,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków Prądnik Biały ul. Białoprądnicka trzypokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna trzypokojowe mieszkanie o metrażu 39,17.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,64 m² 17 199,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kraków Górka Narodowa ul. Stefana Banacha dwupokojowe mieszkanie z loggią, miejscem postojowym i komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 116 zł32,69 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, i balkonem, mieszczące się w inwestycji Stawowa, w budynku 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 085 zł48,07 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w inwestycji Stawowa, w budynku 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 885 zł48,13 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, mieszczące się w inwestycji Stawowa, w budynku 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł31,38 m² 17 813,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kraków Bronowice Wielkie - ul. Stawowa kawalerka z ogrodem i naziemnym miejscem postojowym. Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 50 m2 z klimatyzacją po remoncie, z miejscem postojowym: 2 odrębne pokoje, kuchnia, łazienka, duży balkon. Mieszkanie na 5 piętrze budynek z 2006 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł30 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży oferta na wyłączność nr ms-5281 lokalizacja : Kraków-Krowodrza- prądnik Biały - ul. Zdrowa 2a / Prądnicka rejon opis nieruchomości : do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje | 36 m | pod klucz | Winda | Azory ul. Jaremy

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania wspaniałe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone w kameralnym bloku na ul. Pękowickiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 518 zł57,46 m² 14 593,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w północnej części Krakowa, lokalizacja Górka narodowa/prądnik Biały. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 000 zł53,42 m² 17 128,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji Fort Natura w Krakowie w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 000 zł61 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł53,24 m² 15 965,44 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, mieszczącego się w inwestycji Fort Natura w Krakowie w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 73 m | Prądnik Biały | bez prowizji i bez pcc Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż sam metraż? To propozycja dla osób, które chcą mieć funkcjonalne 4 pokoje, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

949 000 zł63,10 m² 15 039,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bronowice Wielkie,Kraków

889 000 zł48,35 m² 18 386,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,35 m , położone w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł33,24 m² 16 215,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Bez czekania. Bez remontu. Przyjeżdżasz z walizką i po prostu zaczynasz mieszkać. Ul. Radzikowskiego, bronowice. Trzecie piętro apartamentowca z windą. 33 m przemyślane od.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł57 m² 18 421,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle powtarzalnych projektów? mb Estate prezentuje unikatowe mieszkanie na Prądniku Białym, które łączy funkcjonalność 4 pokoi z luksusową.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł121,17 m² 14 021,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do prezentacji wyjątkowego apartamentu przy ul. Łokietka o powierzchni użytkowej 121 m2 oraz 2 tarasów o pow. 61 m2 oraz 43 m2! Apartament posiada niezależny garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,50 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 1-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze w bloku przy ul. Fieldorfa-Nila w Krakowie. Kawalerka składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30,80 m² 16 201,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najwygodniejszych części krakowskiego Prądnika Białego- przy ul. Władysława Łokietka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe! Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2 położone na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Imbramowskiej w Krakowie. Najważniejsze informacje: - wysoki 11.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł35,40 m² 13 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania, które zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może planujesz zakup swojego pierwszego lokum w świetnie skomunikowanej części Krakowa? Biuro nieruchomości Veryhome Real.

Szczegóły ogłoszenia

83,89 zł/m²90 m² 7 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem komfortowe biuro o powierzchni 90 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego dwupiętrowego biurowca z windą. Jest to idealne miejsce dla firm poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 297 zł59,23 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł90 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni 8 m oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

649 000 zł38,40 m² 16 901,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: kraków / Prądnik Biały/ ul. Felińskiego Oferta na wyłączność. Mam p rzyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przeznaczone na sprzedaż w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuje na sprzedaż ofertę mieszkania przy ul. Bursztynowej w Krakowie, dzielnica Prądnik Biały. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze w budynku dwupiętrowym o powierzchni 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard- mieszkanie Z miejscem postojowym I komórką lokatorską na kameralnym osiedlu przy ulicy smętnej 7 W krakowie wynajmie właściciel Mieszkanie o metrażu 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

756 659 zł42,06 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wykończone nowe mieszkanie o powierzchni 42,06 m2 z przestronnym ogrodem o powierzchni ok. 40 m2 w inwestycji Slow City przy ul. Piaszczystej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł34,20 m² 17 690,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kraków Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej na sprzedaż kawalerka W wysokim stanardzie nowoczesne wykończenie, gotowa do zamieszkania! dostępna od zaraz! Nieruchomość o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

6 200 zł104 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szukasz nieruchomości na wynajem z 4 sypialniami? Mamy dla Ciebie idealną propozycję mieszkania z pięknym ogrodem. Wygodny dojazd do miasta i na autostradę, miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł140 m² 11 421,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Przestronny i funkcjonalny 140-metrowy apartament z 6 pokojami, wyróżniające się wyjątkowym, otwartym salonem z panoramicznymi przeszkleniami. Osiedle Trapezowe to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

1 199 000 zł68,36 m² 17 539,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3