dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

1 372 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 372 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * ostatnie - 1 pokój z aneksem - w tym metrażu - w tej cenie! *.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne, słoneczne, świeżo odmalowane mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w inwestycji Apartamenty Wybickiego, w budynku z 2023 r. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 009 zł37,85 m² 16 275 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

733 086 zł52,74 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestrzeń, która rośnie razem z Twoimi potrzebami. Szukasz mieszkania, które połączy nowoczesny design, funkcjonalny układ i doskonałą lokalizację? To mieszkanie to propozycja skrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł78 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Fenig Home prezentuje do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78 m , usytuowane na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Chełmońskiego 72.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,36 m² 19 705,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

The Partners ma przyjemność zaprezentować trzy pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz zlokalizowane przy ul. Grabczaka. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w północnej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany

Krowodrza Górka,Kraków

17 500 zł500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Powierzchnie biurowe do wynajęcia w bardzo dobrym, ruchliwym miejscu w Krakowie przy Opolskiej. Nieruchomość znajduje się na Krowodrzy przy ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 774 035 zł115,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkanie z tarasem 30m2 w nowej inwestycji na Prądniku Białym. Zakup bez prowizji I podatku pcc! Nowoczesne osiedle w północno-zachodniej części Prądnika Białego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 851 zł63,11 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkanie w kameralnej inwestycji na granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i pcc. Inwestycja: 6 budynków 2 lokalowych - 12 mieszkań, ul.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł22,90 m² 18 340,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kraków, azory - ul. Stachiewicza opis mieszkania Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 22,90 m2 położone na parterze w 10-piętrowym budynku wybudowanym w 1970 roku. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Do tego mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe W III kwartale 2026 roku! / - biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł73 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Kraków 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Ludwika Solskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m2, zlokalizowane przy ul. Ludwika Solskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ustawne 4 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 73 m2 z tarasem o powierzchni 8,9 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł20 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mint Property prezentuje na sprzedaż jasną i przytulną kawalerkę o powierzchni 20 m , położoną przy ul. Gnieźnieńskiej w dzielnicy Prądnik Biały / Azory w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł63 m² 20 460,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m (72 po podłodze), położone na kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 260 zł55,99 m² 14 025 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 900 zł36,93 m² 16 298,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkanie do odbioru już w tym roku - zapraszam na spotkanie i obejrzenie mieszkań Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł55,60 m² 11 870,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, usytuowane na III piętrze w IV-piętrowym bloku na osiedlu Azory, przy ul. Weissa. To doskonała oferta dla rodzin, osób prywatnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / biuro.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł110 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO wynajęcia bw- 5262 dla firmy oferta na wyłączność lokalizacja: kraków - Tonie - ul. Łokietka rejon / okolice sklepu Biedronka lub sklepu Euro Trade Do wynajęcia budynek wolnostojący / dom ok 110m,.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł54,31 m² 17 584,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków | Mieszkanie z ogródkiem | 3 pokoje | 54,31 m | Wykończone pod klucz Tylko u nas! Trzy pokoje, własny ogródek i garaż podziemny- wszystko gotowe do wprowadzenia. Bez remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 25m2 w Krakowie, azory ul. Stachiewicza Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 1800 zł + czynsz administracyjny ok. 550 zł + prąd i gaz wg zużycia Kaucja: 1800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²36 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal składa się z jednego pomieszczenia z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju oraz z pomieszczenia sanitarnego z prysznicem i toaleta- przystosowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł42 m² 77,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pok mieszkanie- kraków, ul. Wybickiego 44a Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Wybickiego 44a. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 68,1 m2 z 2 ogródkami o powierzchni 34,6 m2 + 45 m2, położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł59 m² 14 322,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne, 3-pokojowe Z komórką lokatorską krowodrza lokalizacja, budynek Prezentujemy zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,71 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 792 361 zł177,10 m² 10 120,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

! do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 4 o pow. użytkowej ok. 160 m2 zlokalizowany w Krakowie - Prądnku Białym, rejon Tonie. Budynek położony na nowo budowanym,.