dowolna

Działki komercyjne Kraków - Lista ogłoszeń

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 550 000 zł2 814 m² 550,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2814m2 w całości usługowa wszystkie media w drodze dojazd do działki z dwóch stron plus dodatkowo wzdłuż boku 95m możliwośc zrobienia drogi obowiązujący miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł5 215 m² 651,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kraków, złocień: działka inwestycyjna Opis inwestycji: działka inwestycyjna o powierzchni 5215m2 pod budownictwo mieszkaniowe i usługowe objęte planem 3mu. Działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł1 991 m² 3 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Łagiewniki! działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku biurowo-handlowego 1366m2 pum oraz trzech domów jednorodzinnych dwulokalowych z kondygnacją podziemną przeznaczoną na miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

2 447 000 zł4 431 m² 552,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*zdjęcia należą do wł. oferty Działka usługowa 44 a Kraków - Grębałów, ul Darwina. Wystawiona na szybką sprzedaż działka usługowa o wymiarach 54 m x 80 m. Działka posiada dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 100 000 zł1 271 m² 1 652,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana Z potencjałem inwestycyjnym Działka budowlana | 1271 m | Mydlniki | mpzp | mn/u | Potencjał inwestycyjny Działka budowlana o powierzchni 1271 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

8 999 zł2 000 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2000 m2 dostępne od zaraz możliwość także podziału i wynajmu mniejszej powierzchni w niższej cenie możliwość długoterminowego wynajmu możliwość wynajmu jednego miejsca parkingowego tir.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł4 156 m² 493,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna Działka Inwestycyjna z Prywatnym Lasem - Kraków, kostrze Szukasz miejsca, które łączy potencjał deweloperski z prestiżem rezydencji? Ta nieruchomość o powierzchni 41,65 ara.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł5 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia 5000 m2 terenu przemysłowego w rejonie ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Teren częściowo utwardzony i częściowo ogrodzony z możliwością dojazdu tir. Cena 4.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł4 000 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* oferta zawiera zdjęcia właściciela. Działka inwestycyjna o powierzchni 4000 m2 usytuowana b lisko głównego węzła komunikacyjnego Krakowa. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 728 m² 366,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie obszaru objętego mpzp : - magazynowa - usługowa - handlowa - mieszkaniowa Jako przeznaczenie dopuszczalne ustala się możliwość lokalizacji: budynków z zakresu komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł538 m² 3 698,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z elastycznym mpzp | Kraków, bronowice ul. Tetmajera Lokalizacja: bronowice Małe, ul. Włodzimierza Tetmajera - 5,6 km od Rynku Głównego w Krakowie Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł1 598 m² 801 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna w krakowskich Witkowicach. Nieruchomość to działka o powierzchni 16 a, około 13 a przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

6 690 600 zł8 262 m² 809,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna, doskonała pod stację paliw i małe centrum handlowe, o powierzchni ponad 82a, przeznaczona pod teren zabudowy usługowej. Objęta mpzp dla Nowej Huty, określona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł1 222 m² 5 973,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę | Krowodrza / Prądnik Biały | Kraków Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1222 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 637 m² 916,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

!oferta na wyłączność! Do sprzedania działka budowlano-usługowa o pow. 16,37 ara zlokalizowana w Krakowie rejon Witkowice. Działka lekko nachylona, w kształcie trapezu o wym. 25m/.

Szczegóły ogłoszenia

2 440 000 zł373 m² 6 541,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się na ulicy Trębacza w Krakowie. Lokalizacja: działka znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 800 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

English below Twoja enklawa spokoju tuż przy Lesie Wolskim - Działka 28 arów! Marzysz o domu, w którym rano budzi Cię śpiew ptaków, a popołudniowy spacer po lesie zaczyna się tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł6 744 m² 266,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 6 744 m - usługi + zieleń - Bieżanów / Prokocim, kraków Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 6 744 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 476 720 zł8 433 m² 768,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna kraków czyżyny / łęg grunt pod usługi / deweloperkę 8 433 m strategiczny teren inwestycyjny W krakowie Z potencjałem wzrostu wartości Na sprzedaż grunt.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł933 m² 480,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0.0933 ha (dz. I) oznaczona w miejscowym planie jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usługowej, o podstawowym przeznaczeniu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

19 313 zł100 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac, działka przemysłowo-usługowa z wz na budowę hali i biura - działka o powierzchni około 1 hektara - posiada wz na budowę hali 910 m i budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł10 136 m² 1 085,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa o pow. 1,0136 ha w Krakowie os. Skotniki. Część działki przeznaczona pod drogę publiczną i zieleń urządzoną to ok. 23,5 ar. Reszta (ok. 77,86 ar) pod.

Szczegóły ogłoszenia

29 686 850 zł30 605 m² 970 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży atrakcyjna działka usługowa (handel, biura, hotele, obiekty konferencyjne, garaże wielopoziomowe, gastronomia) o pow. 3,0605 ha w Krakowie Olszanicy. Zapisy planu zagospodarowania:.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł6 700 m² 2 090 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 67 arów działki usługowej w Łagiewnikach - Białe Morza. Nieruchomości Arkadia prezentują ofertę sprzedaży działki usługowej posadowionej w Łagiewnikach przy ul. Totus Tuus.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł3 400 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. około 34 arów zlokalizowane w miejscowości Kraków - Wzgórza Krzesławickie -zesławice. Działki w kształcie nieregularnym, położona w I.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł8 098 m² 184,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - inwestycyjna przy ulicy Igołomskiej Działka budowlana o powierzchni 8089 m 2 w kształcie dwóch przylegających prostokątów o wymiarach: 30x180 m oraz 15x150.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł11 800 m² 296,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona przy ulicy Glinik, wadów, dzielnica Wzgórza Krzesławickie. Nieruchomość o powierzchni 1,18 Ha/ 118,57 arów/ 11857 m2 o wymiarach 34 x 360.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł6 317 m² 775,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa z bezpośrednim wjazdem z ul. Igołomskiej Z tego 30 ar jest objęte mpzp U.3 , reszta R (36x87x33m) Działka na terenie obszaru objętego MPZP " Ruszcza ".

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł1 491 m² 2 535 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana piaski wielkie!bezpośrednie sąsiedztwo Szpitala Uniwersyteckiego, wydziału Farmacji uj i akademików uj, galerii Mozaika. Teren przeznaczony w studium pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 290 m² 736,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana kraków czyżyny / łęg grunt pod dom jednorodzinny 1 290 m unikalna działka pod rezydencję lub inwestycję wysoki potencjał I elastyczność zakupu Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 487 m² 4 035 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Czyżyny al. Jana pawła II ok. 15 ar zgodnie planem zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy usługowej z przeznaczeniem pod usługi między innymi pod akademik, hotel, biurowiec. wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

17 200 000 zł4 500 m² 3 822,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka inwestycyjna w Podgórzu o powierzchni 45 arów. Atuty. położona przy jednej z bardziej ruchliwych ulic Krakowa. objęta mpzp jako tereny zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł218 m² 1 600,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków Mikołaja Reja działka z potencjałem inwestycyjnym Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość położoną w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł10 200 m² 1 078,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa w Skotnikach o powierzchni 1 hektar i 2 ary. Atuty. położona przy drodze gminnej utwardzonej. dojazd do działki z dwóch stron objęta mpzp jako tereny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 580 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę rolną zlokalizowaną w Krakowie / Skotnikach obręb 71 Podgórze - działka numer 436 o powierzchni 25,8 ara w cenie 299 000 złotych. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 300 m² 173,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

! oferta na wyłączność! Do sprzedania inwestycyjna działka o pow. 23 arów zlokalizowana w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały -tonie, przy Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA INWESTYCYJNA W KRAKOWIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł6 479 m² 172,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków, nowa Huta - działka na sprzedaż o powierzchni 6479 m2 ul. posiadająca dostęp do drogi z dwóch stron - ul. Wielkich Pieców oraz ul. Lubocka - Kraków - Nowa Huta Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł538 m² 3 698,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Apart-hotel Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę i elastycznym mpzp | Kraków, bronowice ul. Tetmajera Lokalizacja: bronowice Małe, ul. Włodzimierza Tetmajera - 5,6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 533 m² 493,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z ogromnym potencjałem inwestycyjnym zlokalizowana na krakowskich Dębnikach. Lokalizacja idealnie sprawdzi się jako siedziba firmy lub pod niewielki biurowiec. Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł2 639 m² 1 250,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | ok. 1000 m pum | 2639 m | ul. Truszkowskiego | mpzp: mn.2.2 Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 2639 m + udział w drodze,.