dowolna

Działki na sprzedaż Kraków - Oferty sprzedaży działek

420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

24 000 000 zł22 700 m² 1 057,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w Balicach. Lokalizacja: działka inwestycyjna położona w Balice, w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowy Port.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł500 m² 948 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 500 m2 spokojna okolica Rybitwy / Nowe Miasto Na sprzedaż działka budowlana przy ulicy Rącznej (podgórze) w rejonie przeznaczonym w mpzp pod budownictwo jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł1 561 m² 851 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1561 m położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa Tyniec przy ul. Bogucianka w sąsiedztwie Stawu.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł5 215 m² 651,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kraków, złocień: działka inwestycyjna Opis inwestycji: działka inwestycyjna o powierzchni 5215m2 pod budownictwo mieszkaniowe i usługowe objęte planem 3mu. Działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

600 000 zł1 101 m² 544,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja Działka o powierzchni 0,1101 ha (11 ar) wraz z drogą dojazdową o pow. 0,0222 ha (2 ar 20 m2), znajduje się w II linii zabudowy w Krakowie przy ul. Tretówka, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

3 642 650 zł2 719 m² 1 339,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w krakowskich, historycznych Bronowicach Małych. Prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł923 m² 953,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż ładną, kształtną i ogrodzoną działkę budowlaną przy ulicy Jana Nowaka - przecznica z ulicy Księdza Prałata Mariana Łaczka numer działki 328/3. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł300 m² 283,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prawo do użytkowania wyjątkowej działki rekreacyjnej o powierzchni 300 m , położonej w sercu krakowskiego Zwierzyńca (bielany). To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł1 991 m² 3 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Łagiewniki! działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku biurowo-handlowego 1366m2 pum oraz trzech domów jednorodzinnych dwulokalowych z kondygnacją podziemną przeznaczoną na miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 814 m² 550,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2814m2 w całości usługowa wszystkie media w drodze dojazd do działki z dwóch stron plus dodatkowo wzdłuż boku 95m możliwośc zrobienia drogi obowiązujący miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 309 m² 3 743,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Oferujemy nieruchomość objętą mpzp "os. Widok", o powierzchni 1309m , znajdującą się w Krakowie przy ul. Balickiej (dzielnica Bronowice). Obecnie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł704 m² 994,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna, widokowa działka budowlana - Skotniki, ul. Karcza | 7,04 ar + udział w drodze | Pozwolenie na budowę | Media | Ostatnia linia zabudowy Przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 650 m² 787,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1400 m , położona w zielonej i spokojnej części Krakowa - okolice Tyńca To idealna propozycja dla osób marzących o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł667 m² 929,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 667 m - Kraków, skotniki | spokojna okolica, świetna komunikacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 667 m , zlokalizowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 700 m² 181,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

MB Estates ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 27 arów, położoną w spokojnej i zielonej okolicy Krakowa, przy ulicy Zakarnie.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł703 m² 315,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków Nowa Huta 7, 03 a Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna działkę o wielkości 7,03 a w kształcie prostokąta o wymiarach 24 x 29 metrów. Działka usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 315 m , położonej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa Bronowicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 447 000 zł4 431 m² 552,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*zdjęcia należą do wł. oferty Działka usługowa 44 a Kraków - Grębałów, ul Darwina. Wystawiona na szybką sprzedaż działka usługowa o wymiarach 54 m x 80 m. Działka posiada dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł1 168 m² 2 011,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w strefie rekreacyjnej Bagry. Działka nr 170/4, objęta miejscowym planem zagospodarowania Bagry (oznaczona symbolem mn21) - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł2 646 m² 139,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentacje działki w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta- wadów Działka położona przy ulicy Glinik. Działka o powierzchni 26,46 arów budowlano - rolna W Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

35 700 000 zł51 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlano-Rolna na Sprzedaż Nowa Huta (kraków) Powierzchnia: 51 000 m (510 arów, 5.1 ha) Lokalizacja: Nowa Huta dynamicznie rozwijający się wschodni obszar Krakowa Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 200 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W wschodniej części krakowa dzielnica nowa huta - działka druga Z trzech (b) Istnieje możliwość zakupu również działki pierwszej (a) i trzeciej - największej (C).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

21 000 000 zł3 840 m² 5 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Firma F.H.U DUET sprzedaje własną działkę, położoną przy ulicy Bagrowej 9 w Krakowie. Teren pod zabudowę wielorodzinną - działka 34/9. Teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł586 m² 3 071,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2 kamienice - 4 mieszkania - 325 pum + 100 m2 garaż pnb prawomocne, przyłączone media 6ar z prawomocnym pozwoleniem na budowę 2 budynków jednorodzinnych dwulokalowych tj. 4 lokale mieszkalne po ok.

Szczegóły ogłoszenia

7 270 000 zł1 222 m² 5 949,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka z pnb przy ul. Siewnej, prądnik Biały o powierzchni 1222 m2. Projektowany budynek zakłada 1378 m2 pum + 76 m2 puu Dostęp do działki bezpośrednio z ul. Siewnej.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 000 zł3 840 m² 5 469 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podgórze ponad 38 arów pod zabudowę wielorodzinną i usługową. Obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Powierzchnia biologicznie czynna dla zabudowy wielorodzinnej 40 %, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

9 900 000 zł2 416 m² 4 098 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

24arowa- z pozwoleniem na budowę biurowca O pow ok 5000 pum , 6050 M kw powierzchni całkowitej , W sąsiedztwie osiedla europejskiego. 6 kondygnacji + garaż podziemnyobowiązuje plan.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł5 000 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka borek fałęcki! pół hektara przeznaczone w procedowanym planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 476 m² 392,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna okazja! Zamieszkaj nieopodal Zalewu Nowohuckiego - Dom z ogromnym potencjałem w sercu zielonej oazy Krakowa Marzysz o własnym domu z wielkim ogrodem, ale nie chcesz rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł616 m² 1 030,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*zdjęcia należą do wł. oferty Działka budowlana o pow. 6,16 z udziałami w drodze dojazdowej Kraków - Trockiego Działka o nr. 422/19 położona w obrębie P-71 w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 000 zł8 000 m² 1 037,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prokocim , oferujemy do kupna działkę o powierzchni 80 ar pod budownictwo wielorodzinne z częścią usługową. Pozwolenie na budowę trakcie. 4500pum. Wszystkie media w obrębie działki.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 120 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kraków - nowa huta - osiedle peryferyjne - branice/chałupki/przylasek rusiecki - 31 ar. Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 31,20 ar położoną w Krakowie - Nowej Hucie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł998 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 9,98 ar - nowa huta prawomocne pozwolenie na budowę! Opis lokalizacji: kraków - nowa huta - okolica branice/chałupki/przylasek rusiecki. Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł6 245 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kraków - nowa huta - osiedle peryferyjne - branice/chałupki/przylasek rusiecki - 62 ar. Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 62,45 ar położoną w Krakowie - Nowej Hucie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł6 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kraków - nowa huta - okolica kąpieliska W przylasku rusieckim - branice - chałupki Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 66 ar położoną w cichej i spokojnej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł6 245 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 412 m² 567 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków - nowa huta - działka Z prawomocnym pozwoleniem na budowę - 10 budynków jednorodzinnych wolnostojących. Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 44,16 ar zlokalizowaną w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Rolna/ 2200m2/bieżanów/ul.Pronia/Kraków. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę w Krakowie przy ulicy Pronia. Działka rolna o powierzchni 2200m2, składa się z dwóch działek po.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 271 m² 1 652,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana Z potencjałem inwestycyjnym Działka budowlana | 1271 m | Mydlniki | mpzp | mn/u | Potencjał inwestycyjny Działka budowlana o powierzchni 1271 m , położona.