dowolna

Domy z aneksem kuchennym Kraków - Lista ofert sprzedaży i najmu

384 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

384 ogłoszenia

13 000 zł302 m² 43,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny ,nowoczesny dom z ogrodem 7a na wynajem - ul. Kazimierza Wyżgi , Wola Justowska, kraków Proponujemy do wynajęcia nowoczesny, przestronny i energooszczędny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł170 m² 10 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Мы также говорим на русском! Biuro nieruchomości vibehome prezentuje przestronny, piętrowy dom o powierzchni 170 m w malowniczych Swoszowicach, tuż przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł482 m² 10 788,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Kraków - Swoszowice - Luksusowa willa w otoczeniu natury Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusową willę w otoczeniu natury o imponującej powierzchni 482 m . Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł143,88 m² 7 992,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tyniec - Kraków. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 143m2 na działce 300 m2 z wiatą na samochód. Oferujemy do sprzedania w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesny, skrajny dom w zabudowie szeregowej o podwyższonym standardzie, stworzony z myślą o osobach ceniących wygodę, przestrzeń i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł539 m² 42,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 769 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 539 m , położony na działce 3769 m w spokojnej, zielonej części Krakowa Swoszowicach, przy ul. Myślenickiej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł75,10 m² 10 918,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dwupoziomowy dom z ogrodem l Cisza l Zieleń l Szybki dojazd do centrum Krakowa Sprzedam dom w zabudowie szeregowej 4-pokoje z ogródkiem w Krakowie - Opatkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł155 m² 9 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ekskluzywne domy premium w zielonej części Krakowa - 155 m przy Natura 2000! Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne domy jednorodzinne w ramach kameralnej inwestycji Domy na Zielonym Uroczysku.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł275,60 m² 15 602,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, przy ul. Źródlanej w Krakowie (dz. Płaszów). Dom o powierzchni użytkowej 207 m2, znajdujący się na działce 7,4a. Budynek oddany do użytkowania w 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł137,77 m² 10 161,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku domu bliźniaka o powierzchni 137 m2 w Inwestycji Dvorskie Residence kameralna inwestycja w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł330 m² 9 984,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:148 m²

Kraków ul. Sewera dom wolnostojący, działka 1.48 a Nieruchomość: Proponujemy Państwu do kupna dom jednorodzinny wolnostojący, powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 330 m , natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł173 m² 11 502,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom szeregowy z ogródkiem na Zakamyczu - komfort domu w zielonej enklawie Krakowa. Z przyjemnością prezentujemy przestronny, trzypoziomowy narożny dom szeregowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł190 m² 52,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Wynajem | dom 190 m | wola justowska | działka 1200 m | idealny pod/ kancelarię/ usługi / firmę Do wynajęcia przestronny, nieumeblowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł284 m² 42,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:741 m²

Nowoczesny, przestronny dom o powierzchni 284 m przy Zakrzówku [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na wynajem przestronny, inteligentny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 000 zł168,52 m² 11 690,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie -dębniki Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł75 m² 13 186,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 75 m2 (pow. użytkowa 67 m2) z 65-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł228,50 m² 15 312,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący, podpiwniczony, z zapleczem usługowym położony w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. Projekt domu został przygotowany indywidualnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł139,84 m² 10 655,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł138,48 m² 9 380,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa:138,48 m2 Cena domu: 1 299 000.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł450 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na wynajem luksusowy dom 450 m2 położony w zielonej i spokojnej części Woli Justowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 291 zł95,07 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Kameralny luksus blisko Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy, trzypoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 95,07 m , stanowiący połówkę bliźniaka w zabudowie szeregowej. Inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 834 125 zł146,73 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł273 m² 51,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Prezentujemy piękny komfortowy dom 273m2. Obowiązuje najem okazjonalny lub umowa minimum 1 rok. , kaucja 2 krotność czynszu. Budynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł84 m² 10 226,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Ostatni dom w gotowej inwestycji! Dzięki temu nie musicie zdawać się na wizualizacje tylko zobaczycie jak wyglądają faktyczne domy! I nie zapominajmy o ogrodzie mającym 233m2! Segment.

Szczegóły ogłoszenia

3 440 000 zł233 m² 14 763,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Nowoczesny dom z przepięknym widokiem na Kraków Swoszowice english description below - please do not hesitate to contact us Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł160 m² 17 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w sercu Woli Justowskiej - topowa lokalizacja, nowoczesne wnętrza i wygoda użytkowania. Ta alternatywa to nie tylko wymarzony adres w mieście - to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł140 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera: 0% prowizji, 0% podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży energooszczędnych domów na kameralnym Osiedlu Grębałowska,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł257,20 m² 12 636,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:114 m²

Oferta inwestycyjna. Stopa zwrotu 7,86%. Budynek o powierzchni 257,20m2, działka 2,64 ara, okolice ul. Pilotów. Składa się z 16 mieszkań jednopokojowych w pełni wykończonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł152,65 m² 17 622,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:736 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę nowoczesnego domu na sprzedaż, zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Żaglowej. Nieruchomość została wybudowana w 2025 roku i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 135 000 zł270 m² 7 907,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Twój nowy dom między naturą a miastem nowoczesny bliźniak w sercu Dębnik Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą. W jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 975 000 zł100 m² 29 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Branice. Gustownie urządzony i wyposażony nowy dom wolnostojący z basenem, na działce o pow. 0.12ha. W pełni umeblowany, można się wprowadzać. Powierzchnia 100m2, parter użytkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł132 m² 15 143,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedaży luksusowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 214,94 m2 , składa się z dwóch kondygnacji: parter: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralne osiedle domów wolnostojących pod krakowem - idealne dla każdego kto chce mieć dom bez sąsiada za ścianą, dom Z ogrodem I blisko zielonych terenów. Nowy dom Dom to 140m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom wolnostojący 170 m na 15-arowej działce Kraków, opatkowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m , położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,37 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego W sprzedaży jeden z ostatnich domów w tej inwestycji. Tylko teraz w wyjątkowej cenie! Kameralne osiedle położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł180 m² 10 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z dużą działką ul. Poronińska, kraków Na sprzedaż wolnostojący dom przy ul. Poronińskiej w Krakowie, w świetnie skomunikowanej i zielonej okolicy, blisko obwodnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 100 000 zł289 m² 10 726,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:845 m²

Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby. Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł90,60 m² 8 752,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Oferta na wyłączność! bez prowizji dla kupującego! bez pcc! lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w Piekarach, gmina Liszki, na przeciwko Klasztoru w Tyńcu. Apartamenty z rewelacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł130 m² 7 654 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowa huta - nowa inwestycja - 5 pokoi - garaż - działka około 6,5ar! Do zaoferowania mamy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Krakowie - Nowej Hucie. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia