dowolna

Małe domy Kraków - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

1 299 000 zł80 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta promocyjna! domek w cenie apartamentu kraków, pychowice tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66 m² 13 621,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż segment budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.66m 2. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej, południowej części Krakowa - na osiedlu Kliny Borkowskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 000 zł95 m² 14 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Piękny nowoczesny dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek autobusowy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł96 m² 8 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej poziomej nowa huta z siedmioarową działką! Powierzchnia domu 96 m?, na pierwszej kondygnacji. Powierzchnia mieszkalna to 75m2, garaż i wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 127 948 zł88,35 m² 24 085,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesne mieszkanie w samym sercu Krakowa - kameralna inwestycja | smarthome | balkon lub taras Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Krakowie, zlokalizowane w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł36,50 m² 7 041,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witaj w magicznym świecie domów baby jagi domy budowane na własnej działce klienta kupującego Pomysł stworzenia Domu Baby Jagi powstał w pracowni Pole Architekci. Idea projektowa od samego.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł98,23 m² 9 559,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferta sprzedaży - nowa inwestycja Rzeszotary ul. Dworska / 5km od Swoszowic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych lokali mieszkalnych w kameralnej inwestycji realizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł77,70 m² 6 422,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom na wynajem w pobliżu międzynarodowej szkoły w Lusinie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia elegancki, przestronny dom o powierzchni 90m , zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia. Nieruchomość wyróżnia się solidnym wykończeniem, nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 200 zł92 m² 10 763,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakup Od Dewelopera bez podatku pcc2% Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych, dwukondygnacyjnych domów z poddaszem użytkowym, zlokalizowanych przy ul. Tynieckiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 zł55 m² 44,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków Prądnik Biały- rejon Dworku Białoprądnickiego oraz ulicy Opolskiej. Do wynajęcia dom wolnostojący na cele biurowe lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą. Idealne miejsce np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bogucianka

Dębniki,Kraków

859 000 zł84 m² 10 226,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Ostatni dom w gotowej inwestycji! Dzięki temu nie musicie zdawać się na wizualizacje tylko zobaczycie jak wyglądają faktyczne domy! I nie zapominajmy o ogrodzie mającym 233m2! Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wańkowicza

Kantorowice,Kraków

5 200 zł85 m² 61,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom z ogrodem przy Zalewie Nowohuckim spokój i zieleń 10 min od centrum Krakowa Szukasz przestrzeni, ciszy i zieleni a jednocześnie dobrego dojazdu do miasta? Ten dom to połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 040 195 zł62 m² 16 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 937 m²

Oferujemy Państwu apartament o metrażu 61,55 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, łazienka, wiatrołap, komunikacja Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Salwator,Kraków

3 900 zł98 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:420 m²

Zwierzyniec- do wynajęcia wolnostojący dom Z antresolami Oferuje do wynajęcia dom z antresolami o pow 98m2, budynek z 2020 roku, do dyspozycji jedno miejsce postojowe ogrodzone, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

1 290 000 zł96 m² 13 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Brak czynszu! Możliwość szybkiego wykończenia pod klucz! - Klucze na już, mamy wolne ekipy remontowe, możemy wesprzeć w wykończeniu! zadzwoń I umów się na spotkanie! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bogucianka

Dębniki,Kraków

859 000 zł84 m² 10 226,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

1 289 000 zł95 m² 13 568,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Salwator,Kraków

3 900 zł98 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Salwator,Kraków

3 900 zł98 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Salwator,Kraków

3 700 zł98 m² 37,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł95 m² 12 621 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Tyniec,Kraków

990 200 zł92 m² 10 710,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podłużna

Chełm,Kraków

1 199 000 zł95 m² 12 621 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedstawiam na sprzedaż gotowy w stanie deweloperskim energooszczędny segment w Krakowie w dzielnicy Wola Justowską przy ul. Podłużna o powierzchni 95 m2. Dom jest sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł95 m² 12 607,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 199 000 zł90 m² 13 322,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Połowa bliźniaka z atrakcyjną działką 12 arową oferta na wyłączność lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ulicy Skotnickiej 90 w Krakowie, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majówny

Olszanica,Kraków

575 000 zł73 m² 7 876,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:621 m²

Prezentujemy Państwu 2 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej w Olszanicy do remontu. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej do generalnego remontu. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jesionowa

Wola Justowska,Kraków

1 652 616 zł87 m² 18 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 233 m²

Oferujemy Państwu apartament o metrażu 87,44 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, lazienkę, przedpokój, wiatrolap. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki Tynieckie

Dębniki,Kraków

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85m2 zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w pobliżu ulicy Podgórki Tynieckie, dzielnica Dębniki - Tyniec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł95 m² 12 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Не потрібна згода міністерства! Спілкування польською або англійською мовою! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki Tynieckie

Dębniki,Kraków

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł96 m² 12 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki Tynieckie

Dębniki,Kraków

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Pychowice,Kraków

1 490 000 zł97 m² 15 360,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Lokalizacja: przestronny bliźniak( połowa ) położony w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Krakowa, w Pychowicach. To idealne połączenie ciszy i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł95 m² 12 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

275 000 zł33 m² 8 245,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:525 m²

-Rezerwacja - Na sprzedaż dom parterowy, z tradycyjnej cegły, będący segmentem domu środkowy (wynik podziału), na działce o pow. 525m2. Druga linia zabudowy od drogi głównej, co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Królikiewicza

Skotniki,Kraków

930 000 zł84 m² 11 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4