dowolna

Budynki użytkowe Kraków – oferty sprzedaży i najmu

188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

188 ogłoszeń

5 000 zł12 646 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 529 m²

Podana cena jest najniższą kwotą akceptowaną do publikacji przez portale nieruchomościowe i nie jest ceną ofertową! Sprzedaż w ramach konkursu ofert- złóż ofertę! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

8 250 zł275 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa i biurowa ( Dzielnica Podgórze ) magazyn: - dostępna powierzchnia magazynowa na parterze około 275 metrów, - wysokość 7 metrów - temperatura stała.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł11,50 m² 26,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants oferuje do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym typu parklift - znajdujące się w inwestycji Salwator City - Stańczyka 8. Czynsz najmu wynosi 300.

Szczegóły ogłoszenia

11 976 €2 400 m² 4,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Miejski projekt ze znakomitym dostępem do komunikacji publicznej (w pobliżu pętla tramwajowo-autobusowa Pleszów).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

28 000 zł800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala - magazyn Magazyny do wynajęcia: - magazyn na I piętrze o powierzchni 800 m - miejsca postojowe na terenie całej nieruchomości ogólnodostępne - 2 windy towarowe - teren.

Szczegóły ogłoszenia

23 800 zł680 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kraków - Podgórze Nowohucka do wynajęcia magazyn o powierzchni 680m2. Magazyn znajduje się na terenie kompleksu magazynowego. Wysokość magazynu ok 7m Cały teren jest ogrodzony, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł16,58 m² 9 650,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Kraków, bronowice, ul. Grenadierów Szanowni Państwo, przedstawiamy garaż murowany zabudowany o powierzchni około 16,58 m , położony w zadbanym i dobrze oświetlonym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł3 300 m² 2 727 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Obiekt produkcyjny 3100 m2 hali + ok. 200 m2 pomieszczeń biurowych.Posadowiony na działce 38 a w Nowej Hucie OKOLICE KOCMYRZOWSKIEJ Nieruchomość posiada własny transformator o mocy do 450KW,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł475 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa w Krakowie. Powierzchnia hali około 475 m2 z możliwością podziału tej powierzchni / hala 200 m2 i hala 275.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł18 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chmieleniec, ruczaj | 18 m | 100 000 zł Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe o powierzchni 18 m w garażu podziemnym przy ul. Chmieleniec.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł15 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu Grzegórzki - Aleja Pokoju (odcinek między Nullo a Rondem Grzegórzeckim, obok Szafera i Kordylewskiego). Unikat na rynku - garaż nie jest miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł150 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy halę magazynowo produkcyjną zlokalizowaną na rybitwach niedaleko placu handlowego. Lokal nadaje się pod usługi produkcję magazynowanie itp. Wysokość lokalu to ok 3,2m. W lokalu może.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł19 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Na sprzedaż dwa jednostanowiskowe boxy garażowe o powierzchni 19 m2 każdy przy os. Złota Podkowa 12 w dzielnicy Bronowice. Idealny pod użytek własny lub Inwestycje. W tym roku zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł1 140 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować halę magazynową o pow. 1 140 m , zlokalizowaną przy ul. Gromadzkiej w Krakowie, w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja Hala znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł1 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do wynajmu nowoczesnej hali stalowej zlokalizowanej na ul. Pana Tadeusza do celów magazynowych. Dostępne powierzchnie zaczynają się od 300 m , w cenie 33 zł netto za metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł180 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

wynajmiemy hale produkcyjno magazynową o powierzchni 300 m2 która posiada posadzkę niepylącą hala ma wysokość ok. 3,5m. Do hali prowadzą dwie bramy oraz rampa rozładunkowa. teren wokół hali.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł859 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:541 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka ewidencyjna o numerze: 191 mierząca powierzchnię 541 m.kw. (0,0541ha) zabudowanej nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 316 zł59 m² 73,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

DO wynajmu oferta bw-5271 lokalizacja : Kraków- krowodrza- azory- ul. Radzikowskiego opis nieruchomości : do wynajmu lokal biurowy 2-pokojowy o powierzchni 59,01m z możliwością zamieszkiwania.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł65,70 m² 28,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

DO wynajęcia oferta lw-5283 pomieszczenie magazynowe lokalizacja : Kraków- nowa Huta- krzesławice- ul. Łowińskiego rejon Magazyn w przyziemiu budynku, wejście z poziomu zero od podwórka/.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł2 022 m² 2 423,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 543 m²

Prezentujemy nieruchomość na sprzedaż, kompleks budynków magazynowych z częścią administracyjno- socjalną zlokalizowanych na działce objętej w całości planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 631 zł17 m² 95,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajmu oferta lw-5269 lokalizacja : Kraków- krowodrza- azory- radzikowskiego opis nieruchomości: do wynajmu biuro 17m znajdujące się na III piętrze w budynku klimatyzowanym z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

8 100 000 zł1 082 m² 7 486,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 391 m²

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, łęg - Kraków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 zł16 m² 76,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

DO wynajęcia garaż oferta bw- 5282, oferta na wyłączność Do wynajęcia garaż o powierzchni 16m z dostępem do wody i prądu ( umywalka w garażu). Garaż do wynajęcia na cele.

Szczegóły ogłoszenia

12 618 zł701 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 000 m²

DO wynajęcia oferta hw-5268 lokalizacja: kraków- nowa Huta - Krzesławice- wzgórza Krzesławickie opis nieruchomości: do wynajmu hala produkcyjna / magazynowa o powierzchni 701m - ogrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

6 567 €1 194 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurową we wschodniej części Krakowa, w przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

53 210 zł1 630 m² 32,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia reprezentacyjna i ogrzewana hala produkcyjno-magazynowa 1400 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym 215 m2, kraków - rybitwy. - powierzchnia hali - 1412 m2 - powierzchnia biurowo-socjalna -.

Szczegóły ogłoszenia

34 920 zł1 940 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa obok lotniska Balice. Powierzchnia 1940m2 w tym 30m2 powierzchni socjalnej. Wysokość składowania od 8 do 9,5metra. Nośność posadzki 5 t/m2. Konstrukcja nośna.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł10 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hale magazynowo-produkcyjne z powierzchniami biurowymi we wschodniej części Krakowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

12 400 zł400 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 662 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa usytuowana na I-piętrze budynku na Rybitwach. Prezentowana powierzchnia to łącznie 400m 2 , na którą składają się 3 pomieszczenia: hala główna 307.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł350 m² 48,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia budynek biurowo usługowy ul Strumiana, łagiewniki Do wynajęcia część budynku o powierzchni ok 350m2 składający się z 3 kondygnacji: - parter: recepcja, hala garażowa (.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:28 596 m²

Na wynajem wydzielona część hali magazynowej o powierzchni ok.300 m 2 w kompleksie magazynowym zlokalizowanym na Podgórzu. Hala składa się z jednego pomieszczenia open space,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł520 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta najmu powierzchni biurowej Oferujemy lokal użytkowy biurowy o pow 520 m2 zlokalizowany przy Opolskiej w Krakowie Dzielnica Krowodrza - Kraków) Lokal o powierzchni 520 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

37 525 zł1 501 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1500 mkw. położony na działce 5638 mkw. zlokalizowanej w Krakowie (strefa przemysłowa w Czyżynach). Hala z przeznaczeniem pod produkcję lub magazynowanie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

28 000 000 zł733 m² 38 199,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedaży kamienica tuż przy rynku głównym O powierzchni 733 M2 Kamienica, wpisana do rejestru zabytków, posiada wyjątkowy urok oraz historyczną wartość. Wykorzystanie oryginalnych elementów.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł420 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) magazyn: - 420 m na poziomie - 1, - 585 m na I piętrze - 2 wejścia do lokalu w tym jedno przez windę towarową -.

Szczegóły ogłoszenia

4 941 zł183 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu magazynu/hali produkcyjnej znajdującego się w dzielnicy Bieńczyce przy ulicy Makuszyńskiego. W tej i w innych lokalizacjach.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 zł40 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal biurowy zlokalizowany na parterze w okolicy ulicy Fredry. Lokal znajduję się w suchym przyziemiu budynku biurowego z wejściem od ulicy. Lokal posiada kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 850 000 zł493 m² 11 866 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości budynek usługowo-biurowy ul. Józefa Wybickiego, kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł147 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu hali/magazynu o powierzchni 147 m2 zlokalizowanej na Płaszowie, dzielnica Podgórze. Lokal dostępny od 1 kwietnia. Dodatkowe informacje -.

Szczegóły ogłoszenia

22 680 zł756 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa z dużym placem i bardzo dobrym dojazdem o pow. ok. 750 m2 czyżyny, dostępna od zaraz - 5 bram z poziomu "0" - najwyższa 4,2m wys. - posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

450 zł12 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem miejsce postojowe na parkingu podziemnym na poziomie -1 w nowym budynku tuż przy Galerii Krakowskiej (angel City). Budynek z windą, ochroną. Brama wjazdowa na kartę. Czynsz najmu: 450.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij