dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Borek Fałęcki

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 047 752 zł172,08 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do sprzedania showroom lokal usługowo-ekspozycyjny dla branży wykończeniowej o pow. 172,08m 2 położony na I piętrze w V piętrowym biurowcu klasy A w okolicy pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł51,40 m² 14 202,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie - dzielnica Łagiewniki-Borek Fałęcki, przy ulicy Stefana Ziobrowskiego. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to zadbane, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²52,04 m² 4 163 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal wykończony pod studio fotograficzne o pow. netto 49,57m 2 i pow. brutto 52,04m 2 położony na I piętrze w biurowcu klasy A przy ul. Marcika. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Borek Fałęcki,Kraków

50 zł/m²455,50 m² 22 775 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: kraków, ul. Marcika Cena 22 775 - 50zł netto/m2/ miesiąc Piętro 1/2 Powierzchnia 455,50m2 Biuro znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2014 roku przy ulicy Marcika. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

590 000 zł41 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w zielonej i spokojnej części Krakowa Podgórze (pogranicze Ruczaju i Borku Fałęckiego), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 177 000 zł222 m² 14 310,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim premium, trzy kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł338 m² 6 923 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Parterowy , energooszczędny , lokal handlowo-usługowy! połozony bezpośrednio przy ulicy Zakopiańskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko zjazdu na autostradę A4. Budynek w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , zlokalizowane przy ul. Zdunów w Krakowie (borek-Fałęcki). Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²169,80 m² 9 339 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na wynajem. Nieruchomość o pow. 169,80 m2 znajduje się na drugim piętrze budynku usługowego i składa się z:sześciu lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Borek Fałęcki,Kraków

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Safrano by Cordia 2024 | ul. Krokusowa Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni nowe mieszkanie na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł36,83 m² 15 612,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dom otwarty. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,8 m , zlokalizowane przy ul. Zbrojarzy (blok z 2009 roku). Nieruchomość znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²244 m² 19 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne od zaraz Lokalizacja: kraków, ul. Marcika Cena 19 520zł - 80zł netto/m2/ miesiąc Parter Powierzchnia 244m2 Biuro znajduje się na parterze budynku z 2016 roku przy ulicy Marcika. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,60 m² 13 445,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.6m2 zlokalizowane w dzielnicy Łagiewniki - Borek Fałęcki przy ulicy Kępnej w Krakowie. Lokal po generalnym remoncie: instalacje wod-kan, elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²29 m² 1 247 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 29 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,66 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje - 33,66 m + balkon - 2006 r. ul. Borkowska 25 Łagiewniki / Borek Fałęcki Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej części Krakowa, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 177 000 zł222 m² 14 310,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53,29 m² 15 950,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,29 m , zlokalizowane na parterze przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,60 m² 13 445,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kępnej, dzielnica Borek Fałęcki. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje mieszkanie o powierzchni 73 m , położone przy ul. Zakopiańskiej w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²77 m² 3 311 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 77 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Pierwsze piętro Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

11 010 zł734,03 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Przedstawiam Państwu powierzchnię magazynową na antresoli przy ul. Zakopiańskiej, kraków. Lokalizacja: obiekt zlokalizowany w rejonie ulicy Zakopiańskiej, ulicy Józefa Marcika, dobra komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł240 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Do wynajęcia - budynek biurowy przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie Do wynajęcia funkcjonalny, trzykondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowany przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Dwupokojowe w nowej inwestycji - ul. Żywiecka! lokalizacja Ulica Żywiecka znajduje się w okolicy ulicy Zakopiańskiej, co zapewnia bezproblemowe połączenie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kraków Ruczaj ul. Obozowa 34 m2 Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzą: duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

114,58 zł/m²144 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal położony przy ul. Zakopiańskiej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na parterze w wolnostojącym budynku. Jego powierzchnia wynosi 144 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²219,06 m² 18 620 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

POWIERZCHNIA HANDLOWO USŁUGOWA NA WYNAJEM ul. Zakopiańska | Łagiewniki | Borek Fałęcki| Kraków Oferujemy na wynajem lokal handlowo - usługowy w dzielnicy łagiewniki/borek.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł1 250 m² 3,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

DO wynajęcia działka znajdujący się W okolicy ul. Zawiłej Do wynajęcia działka o powierzchni około 1250 m2. Działka położona jest w okolicy ul. Zawiłej. Teren ogrodzony, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł37,74 m² 16 428,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 37,74 m , położone przy ul. Borkowskiej w spokojnej, zielonej części Krakowa. Lokal składa się z: - sypialni - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51 m² 15 274,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne, słoneczne, 2-pokojowe Z balkonem lokalizacja, budynek Prezentujemy ładne mieszkanie o powierzchni 50,48 m2, położone na 4-piętrze w budynku przy ulicy Zdunów w Borku.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł28,22 m² 16 123,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mint Property ma przyjemność zaprezentować przytulne i funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 28,22 m2, położone na 9 piętrze w budynku przy ul. Adama Bochenka. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu gabinet użytkowy na wynajem, zlokalizowany w dzielnicy Borek Fałęcki przy ulicy Zakopiańskiej 166. Lokal o powierzchni 60m2, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł276 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Krakowie w rej. ul. Antoniego Szyllinga ( Swoszowice Jugowice), zabudowanej budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł68,30 m² 19 019,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do sprzedaży 68,3 m nowoczesnej przestrzeni biurowo-usługowej, składającej się z dwóch niezależnych pomieszczeń, przestronnej sali konferencyjnej, pokoju socjalnego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51,51 m² 12 987,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Żywiecka, kraków Wysoki parter | 2 osobne pokoje | Idealne pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 56 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

58,08 zł/m²130 m² 7 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy, 130 m2 parter zlokalizowane przy ul. Zakopiańskiej w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Opis: - parter - duże witryny - 2 wejścia do lokalu - klimatyzacja - zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł73 m² 44,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz cztero-pokojowe, przestronne mieszkanie o pow. 73m2 przy ulicy Opatkowickiej, tuż obok wyjazdu w stronę Zakopanego. Nieruchomość z trzema oddzielnymi sypialniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

129,03 zł/m²15,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu gabinet użytkowy na wynajem, zlokalizowany w dzielnicy Borek Fałęcki przy ulicy Zakopiańskiej 166. Lokal o powierzchni 15m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mint Property prezentuje na wynajem luksusowy dom położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom bliźniak, po generalnym remoncie w 2012 roku z materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy na wynajem, zlokalizowany w dzielnicy Borek Fałęcki przy ulicy Zakopiańskiej. Lokale są przystosowane pod gabinety lekarskie.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²138 m² 11 730 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 138 m , zlokalizowany na parterze budynku z bezpośrednim wejściem od ulicy Józefa Marcika 14b. Lokal bardzo dobrze widoczny,.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²219,06 m² 18 620 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 219,06 m , zlokalizowany na parterze budynku z bezpośrednim wejściem od ulicy Józefa Marcika 14b. Lokal bardzo dobrze widoczny,.