dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków

12 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 262 ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 980 zł42,12 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł107,78 m² 11 968,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 107,78 m2 mieszczące się na trzecim piętrze w trzy piętrowym budynku w bliskiej odległości zalewu Zakrzówek, kampusu uj, skałek.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł71 m² 17 605,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament z ogrodem - Wola Justowska, ul. Wiosenna Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł38 m² 16 974 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: robert *510* 297 *341 / English version below! Oto Alternatywa 2 pokoje po generalnym remoncie | 38 m | Ugorek | Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania lub idealnego pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

7 500 000 zł3 107 m² 2 413,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Inwestycja w Krakowie przy ul. Jurajskiej, obręb 25 Krowodrza, na działkach nr 136 i 137 o łącznej powierzchni 3107 m2 Jest prawomocna i ostateczna decyzja pnb nr 979/6740.1/2024.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54,12 m² 46,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne mieszkanie w sercu Krakowa - os. Centrum B (nowa Huta) Szukasz wygodnej przestrzeni do życia lub idealnego miejsca na biuro? Ta oferta może być dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 40 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Centralnej. Lokalizacja: budynek położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 576 zł49,72 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Top oferta: komfortowe 2 pokoje na ostatnim piętrze - cisza I przestrzeń Budynek posiada już odbiór do użytkowania. NR 12 - Piętro: 3 (ostatnie) | Balkon: 9,86 m | brak skosów. Szukasz ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł37 m² 15 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na os. Hutniczym. Nieruchomość o powierzchni 37 m położona na drugim piętrze w sześciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł21,37 m² 98,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na 2 piętrze w bloku położonym przy ul. Rydla, w pobliżu pętli tramwajowej Bronowice. Mieszkanie ma pow. ok. 22m2, znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 518 zł57,46 m² 14 593,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji - ul. Stefana Banacha lokalizacja: osiedle przy ul. Banacha na Górce Narodowej znajduje się w północnej części Krakowa, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł240 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Funkcjonalny budynek biurowy 3 poziomy + 5 miejsc parkingowych Do wynajęcia 3 poziomowy budynek. Na parterze recepcja, pomieszczenie biurowe plus pomieszczenie socjalne. Na piętrze 4 pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 730 zł68,74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Krakowskich Dębnikach, i Etap inwestycji na ukończeniu. Widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania Komfortowe mieszkanie 39m2 na wynajem z ogródkiem - Kraków, ruczaj ( Lubostroń Park) Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39m2,.

Szczegóły ogłoszenia

66,29 zł/m²52,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal położony przy ul Szpitalnej w sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 53 m2 położony jest w oficynie odrestaurowanej kamienicy. Lokal typu open space jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 980 zł42,34 m² 15 375,07 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 000 zł54 m² 13 370,37 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania - Czyżyny Dostępne mieszkania w metrażu od 32 do 103m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne mieszkania W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł288 m² 3 298,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o pow. 2,88 ara położona w Krakowie przy ul. Widnej / przecznica od ul. Pilotów /. Działka o numerze 301/4. W granicy działki został wybudowany kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

14 800 zł112 m² 132,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia designerski i świeżo wykończony apartament w wysokim standardzie o powierzchni 112 m2. Dostępny do wynajęcia od zaraz! Co wyróżnia inwestycję? Jeden z najgorętszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł87,50 m² 15 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy na sprzedaż przestronne i ustawne czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w budynku przy ul. Obopólnej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 87,50 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł202 m² 32 178,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament z niesamowitym widokiem na Wawel [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł75 m² 18 333 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oryginalne mieszkanie położone przy ul. Kalwaryjskiej w Podgórzu odświeżone we wrześniu 2022 r. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 1/3. Nieruchomość o powierzchni: 75.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2 pokojowe w budynku Angel City english description below - please do not hesitate to contact us Idealna propozycja pod inwestycję lub do zamieszkania. Prezentujemy wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł137,77 m² 10 161,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku domu bliźniaka o powierzchni 137 m2 w Inwestycji Dvorskie Residence kameralna inwestycja w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

33 500 zł608,50 m² 55,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 513 m²

Do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący budynek biurowy typu open-space o wysokim standardzie technicznym, zlokalizowany w strefie przemysłowo-biznesowej Krakowa - ul. Makuszyńskiego |.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł52 m² 16 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku z 2017 roku przy ul. Reduta.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na osiedlu Złotego Wieku, dzielnica Mistrzejowice w Krakowie. Zlokalizowane zaraz przy zielonym i zadbanym parku, 2 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 500 zł75 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m, położone w nowoczesnej inwestycji na terenie Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie deweloperskim, z balkonem i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w Krakowie, w pobliżu stacji Kraków Łobzów mieszkanie przyjazne zwierzętom dostępne od zaraz Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²29 m² 2 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferuję Państwu lokal biurowy o pow. 29 m2 w ekskluzywnym biurowcu klasy A (I piętro) w samym sercu biznesowego centrum Krakowa. Efektywnie wykorzystana przestrzeń, doskonały dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 , zlokalizowane w rejonie Placu Biskupiego / ul. Długiej. Mieszkanie znajduje się we frontowej części 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 189 zł43,01 m² 16 907,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy klasy A o powierzchni 70 m znajdujący się w biurowcu leżący w Krakowie w Prokocimiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł79 m² 16 329,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować piękny apartament o powierzchni 78,7 m2, który znajduje się w Krakowie Nowej Hucie przy ulicy Bulwarowej. Apartament ma 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

85 890 zł2 454 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 41 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 40 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł38 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ulicy Kordiana w Krakowie. W skład mieszkania wchodzi: - salon - Osobna jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41,84 m² 19 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł62,74 m² 16 719,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność ul. Orlińskiego, czyżyny, kraków. Obok ulica: os. Avia, al. Jana Pawła II, medweckiego, dąbrowskiej, park Lotników Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł26,63 m² 20 090,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka na sprzedaż - Wola Duchacka, kraków Na sprzedaż urocza, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27 m , położona w spokojnej i zielonej części Krakowa - Wola.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²248,50 m² 3 728 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową w budynku klasy A zlokalizowaną w niedalekiej odległości od Dworca Głównego oraz pętli tramwajowej Dworzec Towarowy. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł51,54 m² 19 984,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne 2-pokojowe Z pięknym kameralnym ogrodem wola justowska lokalizacja, budynek Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51,54 m2, położone.