dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków

12 290 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 290 ogłoszeń

43 zł/m²500 m² 21 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

GOTOWA POWIERZCHNIA BIUROWA DO WEJŚCIA ul. Kamieńskiego | Podgórze Duchackie| Podgórze| Kraków Oferujemy na wynajem gotową do wejścia powierzchnię biurową w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu przemysłowo-usługowego o powierzchni 300 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Dodatkowe informacje - parter -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł215 m² 10 232,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 215 m2, usytuowany na 6-arowej działce z garażem w bryle budynku. Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł55,25 m² 15 565,61 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | 55,25 m | Os. Piastów | 2020 r. | balkon | Garaż | Komórka lokatorska Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,25 m , położone na 8 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal gastronomiczny

Kraków,małopolskie

120,48 zł/m²83 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy ul. Św. Jana (ścisłe centrum) 83m2 ( w tym 50m2 parter, 33m2 poziom -1) oba lokale połączone wewnętrznymi schodami Pałac Przebendowskich ( Kamienica Chwalibogowskich ) - zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł28,50 m² 22 632 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przytulne i nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej, w niskim budynku z 2022 r. Lokal o powierzchni 28,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 812 500 zł125 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1450

English below Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł284 m² 13 028,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:741 m²

Nowoczesny, przestronny dom o powierzchni 284 m przy Zakrzówku [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł71,88 m² 14 607,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Wielickiej - dzielnica Podgórze. 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego Cmentarz.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków - Grzegórzki, rondo Mogilskie, ul. Cystersów Mieszkanie dla singla lub dla pary na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Cystersów Mieszkanie na wynajem o powierzchni 29 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł57 m² 18 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Starego Miasta english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł66 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe 66m2 mieszkanie z balkonem przy ul. Rakowickiej w prestiżowej inwestycji *rakowicka Novum* w centrum Krakowa. Nieruchomość z salonem z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²343 m² 20 580 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy / gastronomiczny Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 588 zł66,36 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 66,36 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku w Krakowie dzielnica Nowa Huta. Inwestycja oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 451 740 zł100,26 m² 14 479,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Oferuję 6-pokojowe mieszaknie w nowoczesnej inwestycji w Bronowicach. Nie płacisz prowizji i podatku pcc 2% Szukasz innego mieszkania? - zapytaj o ofertę! Dostępne mieszkania od 70.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie w centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł38,19 m² 15 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i pcc | bezpośrednio od dewelopera Nowa inwestycja na Ruczaju Kameralna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań i świetna lokalizacja! Ruczaj, kraków - Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł38,50 m² 74,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Kiejstuta Żemaitisa w Krakowie. Mieszkanie zostało urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 172 zł48,39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 360 zł44,90 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały, ul. Piaszczysta Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie Dewelopera Promocja - miejsce postojowe gratis Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44m2 położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 138 zł48,21 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł28,18 m² 23 066 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł72 m² 9 569,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne i przestronne mieszkanie w części domu, położonym w dzielnicy Swoszowice przy ulicy Myślenickiej. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 587 000 zł102,01 m² 15 557,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament dwupoziomowy o powierzchni ok. 102 m2 z ogrodem o powierzchni prawie 200m znajdujący się w dzielnicy Wola Justowska przy ul. Niezapominajek.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł86 m² 19 756 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kraków, sprzedaż, mieszkanie. Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni ok. 86 m2 znajdujące się w kamienicy w Krakowie przy ulicy Szymanowskiego przy Parku Krakowskim w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

113,89 zł/m²72 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 72m 2 zlokalizowany na Prądniku Białym. Lokal usytuowany na parterze jednego budynków biurowo- usługowych znajdujących się w pobliżu pętli autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 890 zł41,40 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

987 468 zł69,54 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 69,54 m2 przy ul.Sosnowickiej w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł65,57 m² 11 499,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

3 pokoje | Bronowice Małe | os. Złota Podkowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu na Bronowicach Małych. Lokalizacja Budynek wybudowany w 2010 r. znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 870 000 zł287,58 m² 6 502,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie - bieżanów-prokocim Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł40 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku przy ulicy Pana Tadeusza na.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom o powierzchni 200 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Koszarówka. Lokalizacja Dom znajduje się w dogodnej lokalizacji, siłowni, spa oraz wielu punktach.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł34,90 m² 19 656,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedno z ostatnich mieszkań na inwestycji - kupujący nie płaci podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,90 m znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 000 zł44,24 m² 18 919,53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 960 zł43,06 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera zakup bez prowizji I podatku pcc Proponuję (do zakupu od dewelopera) nowe, ustawne mieszkanie dwupokojowe z balkonem (powierzchnia 43,06 m2), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 201 zł80,83 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 123 zł41,73 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

87,69 zł/m²32,50 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w dzielnice Stare miasto Opis: - pow. 32,5 m2 - 1 piętro - 1 pomieszczenie + toaleta - bardzo dobra lokalizacja - dobrze skomunikowane - dobry stan biura - ogrzewanie mpec Podana.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł28 m² 28 535,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowa, klimatyzowana kawalerka w nowoczesnym kompleksie Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Mieszkanie jest jasne i przytulne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 30 m2 w prestiżowej inwestycji "angel City", w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł51,11 m² 22 089,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51 m przy ul. Rakowickiej 22h w prestiżowej inwestycji w Krakowie. Lokal idealnie sprawdzi się jako.