dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków

12 144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 144 ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł43,77 m² 16 906,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja oddana do użytku! Mieszkanie: metraż: 43,77 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 112 500 zł89 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Duże mieszkanie na ul. Myślwiskiej - płaszów! 4 pokoje! balkon I taras! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Myśliwskiej - Płaszów. Nieruchomość położona na 2.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73 m² 12 328,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie Z potencjałem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem położone w starej Nowej Hucie. Lokalizacja: nowa Huta to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 650 zł63,90 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, wyjątkowo kameralnej części Podgórza - tuż przy parku i zaledwie krok od Bulwarów Wiślanych. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

526 983 zł29,05 m² 18 140,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nową kawalerkę położoną w północnej części miasta przy ulicy Stefana Banacha. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, a jej metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 665 zł36,45 m² 15 710,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 184 zł55,11 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł67,43 m² 15 556,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie, z dwoma balkonami wykończone w wysokim standardzie przy ul. Bujaka w Krakowie. - powierzchnia użytkowa (wg kw): 67,43 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 324 zł50,76 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 493 zł72 m² 12 284,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Komfortowe mieszkanie przy ul. Radzikowskiego - doskonała lokalizacja i funkcjonalny układ Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł52,20 m² 13 027 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje/52, 20m2/taras/złocień/ul.Czeczów/2019r. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym bliku przy ulicy Czeczów. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł30 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane przy ul. Kotlarskiej na Grzegórzkach. Mieszkanie znajduje się na parterze (od strony podwórka),.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim 21 w Krakowie w dzielnicy Bieńczyce. Okolica świetnie skomunikowana z centrum. English version below budynek.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł49,10 m² 14 032,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,1 m przy ulicy Sanockiej w Krakowie - Wola Duchacka Oferta na wyłączność. We speak English. If you're interested in this.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 970 zł30,82 m² 18 688,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na zabłociu Bez prowizji i podatku pcc 2% - bezpośrednio od dewelopera! Zabłocie, kraków - ul. Pana Tadeusza / ul. Portowa Spokojna okolica, blisko Bulwarów Wiślanych i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament na woli justowskiej | dla pierwszego najemcy Wola Justowska | Królowej Jadwigi | Prestiżowa lokalizacja | Bliskość natury | Jasne wnętrza | W pełni wyposażone ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

110,24 zł/m²63,50 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości aprest prezentuje komfortowy lokal użytkowy premium, zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ulicy Salwatorskiej w Krakowie. Nieruchomość charakteryzuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż Strych w kamienicy, kraków, ul. Dietla Homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu strych w kamienicy w centrum Krakowa, przy ulicy Dietla tuż obok krakowskiego Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

4 013 370 zł211,23 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1350

Sprzedaż 25% udziałów w budynku. Podział fizyczny budynku w trakcie postępowania sądowego. Słoneczne niezależne trzy apartamenty na trzecim piętrze pokrywające 25% powierzchni budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 479 000 zł117 m² 12 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 117 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bielany w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Sokola. Apartament jest gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

58,90 zł/m²163,56 m² 9 634 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy W eleganckiej kamienicy! prezentuję do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię biurową o pow. 158 m2 netto+ 3,5 % współczynnik powierzchni wspólnej ( 163,56m2 pow. całkowita ).

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł30 m² 18 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w kamienicy w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Karmelickiej Mieszkanie: - pokój z otwartą kuchnią, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł55,30 m² 14 990,96 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym ul. Okulickiego, kraków (bieńczyce) Powierzchnia: 55,3 m | Komfortowe| Drewniany parkiet | Gotowe do zamieszkania lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 350 zł44,66 m² 12 233,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 44,66 m2, w Nowohuckich Branicach. Apartament: mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł59,80 m² 12 207,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z balkonem idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,9 m (wraz z piwnicą), położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł39,53 m² 20 743,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Kraków - Kazimierz ul. Bocheńska - do sprzedania Lokal użytkowy o pow. 39,53m2 na parterze w oficynie kamienicy odnowionej w 2020 roku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł117 m² 10 675,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 117 m , zlokalizowany w Bibicach, na osiedlu składającym się z 6 budynków. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu domu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z klimatyzacją w sercu Krakowa - blisko Starego Miasta i Bulwarów Wiślanych Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł69,06 m² 11 280,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji przy ulicy Petrażyckiego w Krakowie. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy, po odbiorze - idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować malowniczą kawalerkę na Salwatorze. Mieszkanie o pow. 25 m2 znajduje się drugim piętrze budynku z winda i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 054 934 zł61,62 m² 17 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 290 zł43,19 m² 15 936,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% budynek został oddany do uzytkowania 2024-02-31 Zamieszkaj w sercu jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Krakowa. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł25,03 m² 25 529,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowoczesna kawalerka na Kazimierzu ul. Halicka | 25,03 m | 6. piętro z windą | Budynek z 2018 r. Lokalizacja: ul. Halicka, kazimierz jedna z najbardziej klimatycznych i pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł82,74 m² 11 119,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 86,36 m , położone na ostatnim piętrze (3/3) kameralnego, zadbanego budynku z 1955 roku, w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł71 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

71m, 3 pokojowe mieszkanie na Wiślanych Tarasach! Lokalizacja: mieszkanie mieści się na kultowym i nowoczesnym osiedlu Wiślane Tarasy. Znakomicie skomunikowane i w świetnej lokalizacji zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 880 zł36 m² 13 310,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

mHouse Kraków Lokal B1 | 99,22 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42,60 m² 22 300,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m2 w centrum Krakowa przy ul. Józefa Dietla. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym pietrze w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku apartamentowego z 2023 roku przy ulicy Vetulaniego.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²34 m² 1 768 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy składający się z 2 pomieszczeń połączonych ze sobą, każde o powierzchni 17 m2 znajdujący się na II piętrze budynku biurowego przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł51,08 m² 17 423,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków - Zabłocie ul. Kiełkowskiego 51,08 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 51,08 m2, znajdującą się na parterze budynku z 2020 roku. Mieszkanie składa się.