dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Kazimierz,Kraków

895 000 zł42 m² 21 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 1 - pokojowy apartament o powierzchni 42m2 wykończony w wysokim standardzie znajdujący się w centrum miasta. Lokalizacja: ulica Starowiślna zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

569 000 zł44 m² 12 873,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią na osiedlu Strusia w Nowej Hucie. Powierzchnia 44,2 m2 to: -duży pokój od strony południowej (16,12 m2) -sypialnia (9,2 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

559 500 zł34 m² 16 217,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 osobne pokoje na Bronowicach! Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m2 znajdujące się w budynku z roku 2006. Budynek umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

519 000 zł39 m² 13 383,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 38,78 m2 usytuowane na czwartym piętrze (poddasze) 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

879 000 zł60 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Total Estates Concept prezentuje do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w kultowym budynku na Os. Teatralnym w Nowej Hucie. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żółkiewskiego

Grzegórzki,Kraków

1 663 011 zł88 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w nowej inwestycji w centrum miasta. Inwestycja W ramach inwestycji powstaje luksusowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kamienna

Krowodrza,Kraków

1 050 000 zł41 m² 25 622,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,98 m , znajdujące się w wyjątkowej lokalizacji na Starym Mieście w Krakowie przy ul. Kamiennej. Lokalizacja: świetnie skomunikowana część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

645 000 zł39 m² 16 454,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane i widokowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Henryka Pachońskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Prokocim,Kraków

878 472 zł70 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i osobną kuchnią - świetnie skomunikowane - nowe bez pcc i prowizji i gotowe do odbioru. Na co zwracasz uwagę szukając nowego mieszkania? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złocieniowa

Złocień,Kraków

687 000 zł46 m² 14 934,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta bezpośrednio od pierwszego właściciela mieszkania. Oferuję do sprzedaży funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

780 000 zł42 m² 18 660,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

English below Infinity Estate z przyjemnością prezentuje na sprzedaż ustawne mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Mazowieckiej. Nieruchomość: - pow. całkowita lokalu wraz z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

816 000 zł51 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje na Woli Justowskiej! Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 z dwoma balkonami z roku 2001, znajdujące się w prestiżowej dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niebyła

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

670 000 zł52 m² 12 764,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta tylko u nas. Bez prowizji! Zapraszam do obejrzenia mieszkanie zainteresowane osoby oraz agencję nieruchomości do współpracy. Cena: 670.000 PLN Do sprzedania w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 378 000 zł77 m² 17 896,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 77 m2 na ul. Rakowicka - dzielnica: (wesoła ). Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy z 1890 roku mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topazowa

Złocień,Kraków

406 000 zł29 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie na sprzedaż Złocień - ul. Topazowa Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 615 420 zł87 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

661 194 zł48 m² 13 695 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania 3 pokojowe. Bez prowizji i pcc zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie balkonem. Lokal składa się z: przedpokoju- 6,46m2 salonu z aneksem kuchennym- 19,62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

1 519 204 zł102 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Woli Duchackiej niedaleko Bonarki III kwartał 2026 ( sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

1 159 000 zł51 m² 22 725,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowo zadbane, 3 pokojowe mieszkanie w bardzo zielonej i spokojnej części Płaszowa! Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem, gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

694 000 zł51 m² 13 607,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie. Idealna oferta zarówno dla rodzin z dziećmi, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania idealnego dla rodziny lub inwestycyjnie. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

719 000 zł51 m² 14 098 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania komfortowe mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 51m z balkonem, zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Lasówka. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dębniki,Kraków

1 690 000 zł65 m² 26 088,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup bez prowizji! Apartament nad Wisłą! Zapraszam do magicznego miejsca - koniecznie zobacz film z nieruchomości poniżej! Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej rezydencji Riva Verona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

839 965 zł35 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nowe mieszkanie! nie było zamieszkane! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,45 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy w pobliżu ul. Kalwaryjskiej - dzielnica Stare Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

810 000 zł40 m² 20 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż! Wszechstronne, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku, stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Grzegórzki,Kraków

999 999 zł48 m² 20 665,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,39 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa na Grzegórzkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łobzowska

Stare Miasto,Kraków

819 000 zł44 m² 18 741,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jeśli poszukujesz nowego 2 pokojowego mieszkania, idealnego pod najem krótkoterminowy w ścisłym centrum Krakowa, blisko Rynku Głównego, zapoznaj się z moją ofertą. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swoszowice,Kraków

2 100 000 zł260 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący O pow. Użytkowej ok.260 M2 NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 1650m W KRAKOWIE-SWOSZOWICACH. - duży, pięknie zaaranżowany ogród, - przestronny dom, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

199 000 zł17 m² 11 845,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o metrażu 16,8 m2 położona na pierwszym piętrze. Lokal składa się z: -pokoju z aneksem kuchennym / antresola - łazienki z toaletą Mieszkanie kupujesz w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

679 000 zł49 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje na podgórzu duchackim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Sanockiej (podgórze Duchackie). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową; liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Kazimierz,Kraków

519 000 zł26 m² 19 674 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany na parterze nowoczesnego apartamentowca wybudowanego w 2017 roku przy ulicy Halickiej 5 w Krakowie (dzielnica Kazimierz). Nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

1 299 000 zł65 m² 19 938,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lema 5 w Krakowie - dzielnica Grzegórzki. Nieruchomość ma powierzchnię 65,15 m2, na którą składają się: salon z dużym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

843 458 zł55 m² 15 335,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc 0 % agenta nieruchomości W ofercie mieszkania od 26 m2 - 90 m2 doradztwo kredytowe termin zakończenia inwestycji - III kwartał 2025 Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mitery

Stare Podgórze,Kraków

689 000 zł35 m² 19 512,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! apartament 2 pokojowy na starym podgórzu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na klimatycznym Starym Podgórzu. Nieruchomość położona na 2 w 2 piętrow ej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Olsza,Kraków

749 000 zł49 m² 15 436,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biura rama Home ofertuje 2 pokojowe mieszkanie na krakowskiej Olszy. Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się z: - 2 pokoi (18,22 i 13,50m2) - jasnej kuchni (9,49m2) - łazienki (2,93m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grodzka

Stare Miasto,Kraków

2 000 000 zł50 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż piękny apartament W samym sercu krakowa, na ostatnim piętrze W kamienicy na ul. Grodzkiej O metrażu 50M2! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Pokoju

Dąbie,Kraków

455 000 zł28 m² 16 545,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 27,5 m, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

250 000 zł19 m² 13 333,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu biurowego zlokalizowanego na parterze kamienicy z 1932 roku, położonej na krakowskich Grzegórzkach przy ul. Grzegórzeckiej. Lokal ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

498 000 zł26 m² 19 153,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w Prądniku Czerwonym, ul. Dobrego Pasterza, które przeszło generalny remont w 2024 roku. Mieszkanie składa się z: małej sypialni o powierzchni 4,4.