dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

945 000 zł63 m² 14 973,90 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Krowodrza Górka - mieszkanie na 3p. wieżowca tuż przy pętli tramwajowo-autobusowej mpk. Osiedle doskonale skomunikowane z innymi częściami Krakowa, a szybki dojazd do kilku centrów biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

389 000 zł32 m² 12 137,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

English version below Sprzedamy mieszkanie o pow. 32,05 m2 na Prądniku Czerwonym przy ul. Strzelców. Składa się z: - jasnego pokoju z balkonem i ekspozycją południową, - osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje mistrzejowice lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Osiedlu Piastów (dzielnica Mistrzejowice). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy, drogerie, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

995 000 zł61 m² 16 419,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji "casa Feliz" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

720 000 zł30 m² 23 809,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Apartament / Biuro / Mieszkanie ul. Krowoderska Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować atrakcyjny lokal o powierzchni 30,24 m , położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Prądnik Czerwony,Kraków

849 000 zł59 m² 14 414,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m z piwnicą, położone przy ul. Ślicznej w Krakowie. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Wandy

Nowa Huta,Kraków

778 000 zł56 m² 13 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z cegły, os. Wandy, nowa Huta. Parking publiczny przed blokiem. Okolica zielona, spokojna i cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sidzina,Kraków

479 000 zł35 m² 13 508,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,46 m , zlokalizowane przy ul. Lipowej w inwestycji Krakowskie Przedmieście w Skawinie, na granicy Krakowa i Skawiny. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

1 070 000 zł51 m² 21 034 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 50,87 m w stanie deweloperskim, zlokalizowany w nowej, prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

958 716 zł73 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku 2% pcc inwestycja jest W trakcie budowy termin oddania : koniec roku 2025 forma wlasnosci: wlasność cena 958 716 pln metraż 72,63 m2 ilość pokoi 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krowodrza,Kraków

932 474 zł56 m² 16 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 630 000 zł86 m² 19 064,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Podgórze Duchackie. Nieruchomość Mieszkanie położone na 4 piętrze o powierzchni 85,5 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 950 000 zł107 m² 18 209 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu wyjątkowy ponad stu metrowy apartament zlokalizowany na cichym, kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ulicy Rydlówka. Budynek został oddany do użytku w 2020 roku, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jugowice,Kraków

4 600 000 zł2 802 m² 1 641,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja przy ciechocińskiej Działka 28ar z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem 1000m2 pum. Kameralna inwestycja 23 mieszkania 30-50m2. Garaż podziemny ponad 700m2. Cena: 4600/m2 pumu +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

914 895 zł68 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku 2% pcc inwestycja jest W trakcie budowy termin oddania : koniec roku 2025 forma wlasnosci: wlasność cena 914 895 pln metraż 67,77 m2 ilość pokoi 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krasickiego

Stare Podgórze,Kraków

749 000 zł39 m² 19 205,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Poczuj klimat starego podgórza - "dom pod słowikiem" N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Krasickiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czarnieckiego

Stare Podgórze,Kraków

350 000 zł19 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja All in One Nieruchomości prezentuje na sprzedaż gotową do zamieszkania kawalerkę z antresolą zlokalizowaną w dzielnicy Stare Podgórze. Metraż mieszkania to 19 m2 + 8m2 antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

675 000 zł44 m² 15 347,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 43,89 m - idealne dla rodziny lub pod wynajem! Lokalizacja: kraków, przystanek bronowicka/wesele, 4. piętro w 10-piętrowym bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lilli Wenedy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

485 000 zł33 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1-pokojowe prokocim - bieżanów przy parku! do wejścia! lokalizacja: oferujemy Państwu mieszkanie w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ul. Lilli Wenedy. Dzielnica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

963 532 zł69 m² 14 060 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc! termin oddania - gotowe promocja - darmowe miejsce postojowe w garażu podziemnym! prywatny park o powierzchni 1 ha na terenie inwestycji! Boisko wielofunkcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

977 687 zł49 m² 19 895,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja będzie oddana do użytkowania III kw 2025 cena: 977 687pln metraż: 49,14M2 piętro: parter / V zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc gwarancja ceny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

815 000 zł44 m² 18 459,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje na ruczaju! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na prestiżowym Osiedlu Europejskim, ul. Lubostroń. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

812 000 zł44 m² 18 555,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak pcc / 0% Prowizji |r| Property prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krwodzrza przy ul. Wybickiego w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane jest na ulicy Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowa Huta,Kraków

500 825 zł44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0 % prowizji Brak podatku pcc 2% |r| Property prezentuje interesujące mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43,55 m2 przy ulicy Szymańskiego w dzielnicy Nowa Huta. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Avia

Czyżyny,Kraków

999 999 zł64 m² 15 576,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: kuchnia + salon + sypialnia I + sypialnia II + łazienka + wc + przedpokój o łącznej powierzchni 64,20 m2 na Osiedlu Avia. Lokalizacja: dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mackiewicza

Prądnik Biały,Kraków

726 728 zł56 m² 12 977,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Adres: ul. Mackiewicza 25 Kraków, prądnik biały Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się. Możliwośc wymiany okien przed przeprowadzką. Nie współpracuję z firmami pośredniczącymi i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kazimierz,Kraków

2 500 000 zł185 m² 13 513,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zamieszkaj W domu klasy premium na płd. Wzgórzach krakowa N20 Nieruchomości oferuje nowy, 3 poziomowy dom wolnostojacy z garażem i ogrodem o powierzchni 185 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Zielone,Kraków

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja: os. Hutnicze, nowa Huta, kraków Cena sprzedaży : 799 000zł Powierzchnia: 55m2 Piętro: 3/6 Pokoje: 2 pokoje Na sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe, na os. Hutnicze w dzielnicy Nowa Huta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

589 000 zł41 m² 14 411,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 40,87 m , zlokalizowanego w nowym bloku na osiedlu Piastów w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 450 000 zł108 m² 13 404,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 108,17 m , położone na drugiej i trzeciej kondygnacji budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

827 993 zł56 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie mieszkania z ogródkami! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni: 55,57m2. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

807 149 zł52 m² 15 495,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferowane mieszkanie jest z rynku pierwotnego bez prowizji oraz bez podatku pcc. Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj - ul. Bunscha w nowym gotowym (tylko 3 piętra) bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grzegórzki,Kraków

1 290 000 zł70 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze bloku trzypiętrowego z 1995 roku wybudowanego w technologii tradycyjnej (ceramika) na cichym końcowym odcinku ul.Grzegórzeckiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malwowa

Wola Duchacka,Kraków

869 000 zł55 m² 15 688,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy 3 pokojowe mieszkania położone przy ulicy Malwowej na osiedlu Wola Duchacka. Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze z pięknym widokiem na południe Krakowa a w słoneczny dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kurdwanów,Kraków

624 999 zł62 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Marzysz o własnym mieszkaniu w otoczeniu zieleni i z dużymi możliwościami aranżacyjnymi? Mamy coś dla Ciebie! Sulma Real Estate prezentuje przestronne mieszkanie na ul. Stojałowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

689 900 zł48 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,7 m , zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Podgórze Duchackie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zabłocie,Kraków

541 720 zł31 m² 17 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę z rynku pierwotnego, zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Zabłocie. Mieszkanie o powierzchni 30,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

650 920 zł44 m² 14 700,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc Nowoczesna enklawa spokoju w otoczeniu terenów zielonych. Szeroko rozbudowana sieć komunikacyjna (autobusy, tramwaje) ułatwi nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 069 000 zł41 m² 26 098,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 40.96 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Grzegórzki - Młyny Mogilska. Mieszkanie o metrażu 40.96 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Bronowice Nowe,Kraków

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków, ul. NA błonie tylko u nas wyłączna sprzedaż Pilna sprzedaż! Serdecznie zapraszam do zakupu mieszkania własnościowego położonego na parterze 10 piętrowego zadbanego budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Małysiaka

Kliny,Kraków

1 460 000 zł86 m² 16 933,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament (86,22 m ) w doskonałej lokalizacji, w dzielnicy Dębniki Na sprzedaż nowoczesny apartament w budynku z 2022 roku o powierzchni 86 m , z loggią.