dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

718 840 zł53 m² 13 687 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1% wartości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kurdwanów,Kraków

690 000 zł48 m² 14 465,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje na podgórzu duchackim! lokalizacja: mieszkanie połozone w dzielnicy Podgórze Duchackiem (ul. Bochenka), która charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Katarzyny

Kazimierz,Kraków

2 700 000 zł87 m² 30 871,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4 pokojowy apartament W sercu kazimierza! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. św Katarzyny, dzielnica Kazimierz. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Woźniców

Czyżyny,Kraków

2 100 000 zł118 m² 17 781,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Twój nowy dom czeka. Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy w ogrodzie o powierzchni 585 m2, gdzie słońce delikatnie muska Twoją twarz. Cieszysz się ciszą i spokojem, ale wiesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Królowej Jadwigi

Salwator,Kraków

449 000 zł17 m² 26 411,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Unikalny lokal z księgą wieczystą. Dochodowy, wyjątkowa Kawalerka na Salwatorze - Twoja Szansa na Idealną Inwestycję! Mamy dużo zdjęć z tego lokalu - udostępnimy na zapytanie. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Bieńczyce,Kraków

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie przy parku. Os. Kazimierzowskie 7. Polecam bardzo ładnie wyremontowane ( 5 lat temu-wymienione też zostały wszystkie instalacje ) i utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Łobzów,Kraków

830 000 zł42 m² 19 990,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem poznańska - krowodrza N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,52 m2 usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geremka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

584 000 zł38 m² 15 368,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta na wyłączność biura nieruchomości Nieruchomości Profesjonalnie 2 pokojowe mieszkanie budynku z 2010 roku w zacisznej okolicy. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Czyżyny,Kraków

686 983 zł33 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Czyżyny - al. Pokoju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament przy al. Pokoju, dzielnica Czyżyny w Krakowie. Mieszkanie znajduje sie na parterze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

541 723 zł31 m² 17 474,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Hit! najlepsza okazja W podgórzu 0% prowizji | brak pcc | bliski termin odbioru Najlepsza oferta inwestycyjna w Krakowie! Zamieszkaj lub zainwestuj w nowoczesną kawalerkę w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Śląska

Krowodrza,Kraków

1 999 999 zł96 m² 20 833,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy 96m2 W okolicy ul cieszyńskiej, mazowieckiej, krowodrza Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

789 000 zł63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Osiedlu Bohaterów Września Oferuję nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Osiedle Bohaterów Września to dynamicznie rozwijająca się część miasta, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

705 664 zł54 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 490 000 zł68 m² 21 982,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje! wysoki standard! zabłocie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pana Tadeusza, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Dębniki,Kraków

931 304 zł61 m² 15 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Do sprzedaży lokal inwestycyjny położony w gotowej inwestycji na Dębnikach przy ulicy Rzemieślniczej. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rozdroże

Ludwinów,Kraków

2 321 676 zł123 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

|R| Property prezentuje 5-pokojowy apartament zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy Ludwinów przy ul. Rozdroże. Lokalizacja: apartament usytuowany przy ulicy Rozdroże to wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

599 000 zł51 m² 11 729 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Rabatkowej , na drugim piętrze, dwupiętrowego domu z 1978 roku w bardzo spokojnej a zarazem bliskiej komunikacji okolicy. Ulica Rabatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

588 016 zł41 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc ani prowizji Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,12 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Dębniki,Kraków

2 285 955 zł169 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Pan Broker prezentuje lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 169,33 m . Nowa inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji, bardzo dobrze skomunikowanej z centrum miasta i jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

970 000 zł68 m² 14 222,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,2 m, zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Prokocim, przy ul. Erazma Jerzmanowskiego. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

838 245 zł58 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc bez prowizji Przedstawiam do sprzedaży piękny apartament znajdujący się w nowoczesnej luksusowej inwestycji na Krakowskim Ruczaju. Mieszkanie nr 15 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

886 000 zł49 m² 18 081,60 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje! słoneczne mieszkanie na bratysławskiej! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bratysławskiej, w dzielnicy Krowodrza Górka. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 630 000 zł85 m² 19 068,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, słoneczne, 4 pokoje, wysoki standard walerego sławka - wola duchacka N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,48 m2, położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

837 900 zł49 m² 17 103,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

798 000 zł41 m² 19 463,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Znakomite mieszkanie 41 m2 pod inwestycję blisko uczelni | teren ogrodzony N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze trzypiętrowego budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakole

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

1 399 000 zł250 m² 5 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy jednorodzinny, wolnostojący dom wykonany w technologii murowanej o powierzchni użytkowej 129,17m2 z dodatkowym garażem dwustanowiskowym, murowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Czyżyny,Kraków

639 000 zł52 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuje Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa! Obszar ten łączy cechy zarówno miejskiej zabudowy, jak i terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

749 000 zł46 m² 16 282,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bronowice/ os.WIDOK NA BŁONIE KB Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na zielonym i spokojnym osiedlu Widok/ Bronowice ul. Na Błonie. Nieruchomość położona na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igołomska

Czyżyny,Kraków

446 469 zł35 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 34,61 m2, mieszczące się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kamienna

Stare Miasto,Kraków

319 000 zł18 m² 17 722,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do potwierdzenia telefonicznie jest księga wieczysta dla lokalu Mała Kawalerka w Centrum Krakowa - Idealna Inwestycja! Dobrze się wynajmuje od nowości - dochodowa. Lokalizacja Doskonała: zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Limanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

469 000 zł20 m² 23 149,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Stare Podgórze / ul. Limanowskiego / kawalerka / gotowa do wejścia Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w zabytkowej kamienicy wpisanej do rejestru zabytków. Mieszkanie jest świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

561 589 zł36 m² 15 599,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Osiedlu Piastów Oferuję nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Osiedle Bohaterów Września to dynamicznie rozwijająca się część miasta, zapewniająca wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

999 000 zł47 m² 21 364,40 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe do wejścia! bronowice! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Stańczyka Nieruchomość położona na 14 piętrze w 14 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

750 000 zł63 m² 11 848,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe słoneczne mieszkanie Z balkonem osiedle dywizjonu 303 - czyżyny N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 63 m2 usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

544 560 zł37 m² 14 694 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

880 000 zł65 m² 13 580,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Płaszów przy ulicy Lasówka Unikalne mieszkanie z widokiem na Park Rzeczny Ogród Płaszów Aktualne. Można oglądać Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

399 000 zł25 m² 16 212,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 24,61 m, położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Piotra Stachiewicza w Krakowie, jest to lokal z rynku wtórnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

980 000 zł68 m² 14 369,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie w bloku 4-piętrowym, zlokalizowane w Krowodrzy, przy ul. Juliusza Lea. Mieszkanie o powierzchni 68,2 m składa się z 3 niezależnych pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Dębniki,Kraków

736 200 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Do sprzedaży lokal inwestycyjny położony w gotowej inwestycji na Dębnikach przy ulicy Rzemieślniczej. Lokal usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Prądnik Biały,Kraków

568 378 zł36 m² 15 956,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 35.62 m2 w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. W ramach oferty dysponujemy również mieszkaniami o większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

570 000 zł48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w rejonie os. Piastów (nowa huta/mistrzejowice). Mieszkanie wymaga remontu. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Nieruchomość.