dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 586 ogłoszeń

4 300 000 zł7 800 m² 551,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 78 ar w Swoszowicach. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni około 40 ar. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 500 zł53,24 m² 15 486,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak Podatku pcc! Brak Prowizji dla Biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł54,28 m² 16 378,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 54,28m2 z tarasem o powierzchni 21,24m2 zlokalizowane na Woli Justowskiej przy ul. Morelowej. Mieszkanie mieści się na parterze 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją Kraków, bieńczyce 0% Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie typu studio ul. Wrocławska / Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,18 m² 16 935,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 47,18 m znajdujące się na 2 piętrze kameralnego, 3 piętrowego apartamentowca z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 094 470 zł77 m² 14 213,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Twoje miejsce w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Przedstawiam ofertę komfortowych mieszkań położonych w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł250 m² 15 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania dwa domy z oddzielnymi księgami wieczystymi w zabudowie bliźniaczej, o pow. ok. 300m2 położone na narożnej działce o łącznej pow.750m2. 14 pokoi z łazienkami (.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł3 400 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. około 34 arów zlokalizowane w miejscowości Kraków - Wzgórza Krzesławickie -zesławice. Działki w kształcie nieregularnym, położona w I.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł39 m² 21 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kraków Stare Miasto ul. Topolowa 2 pokoje 39 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze kamienicy z początku XX wieku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł58,09 m² 17 025,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 58,09 m2 znajdujące się w dzielnicy Czyżyny przy ul. Sołtysowskiej w inwestycji Sołtysowska Park w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny, nigdy niezamieszkany apartament przy parku | 4 pokoje | wysoki standard | Krowodrza Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 300 zł56,50 m² 15 792,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj w swoim stylu - wysoki standard, klucze gotowe do odbioru Nieważne, na jakim etapie życia jesteś - ta nowoczesna inwestycja powstała z myślą o ludziach, którzy chcą tworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 300 zł43,35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł55 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł60,90 m² 16 009,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ul. Zamkowa | Ścisłe centrum Krakowa | 3 pokoje | 60,9 m | Potencjał inwestycyjny Jeśli szukasz nieruchomości w lokalizacji, która od lat utrzymuje wysoką wartość i generuje stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

20 arowa mieszkaniowo usługowa Możliwość wybudowania dwóch budynków w sumie 1357m2 lub jednego o powierzchni 1357m2.Zgodnie z planem zagospodarowania możliwa jest zabudowa (4 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 484 000 zł210 m² 11 828,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od dewelopera inwestycja: nieruchomość to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w Krakowie, przy rogu ul. Alfreda Dauna i ul. Henryka Kamieńskiego, 5 minut od Bonarki. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł151 m² 11 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Do sprzedania dom w cenie mieszkania - Kraków/ Bronowice ul. Szarotki dla biura/ sprzedaje biuro sprzedaży dewelopera. Przedstawiamy Państwu wykończony dom o powierzchni 139 m2 ( pow. wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 203 873 zł63,03 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem (ekspozycja na dwie strony świata: zachodnią oraz południową) o wielkości 63,03 m2 (cztery pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł229 m² 8 510,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, do których od razu chce się wracać. Ta nieruchomość należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 287 zł124,31 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Apartament 124 m2 z ogrodem Wola Justowska, ul. Pod Stokiem Odkryj nową definicję luksusu w najbardziej zielonej części Krakowa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł30 m² 17 166,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Polecam: mieszkanie 1-pokojowe o pow. 30 m2 na os. Widok. Fantastyczna lokalizacja zarówno dla studentów (blisko uczelni: agh, uken), jak i osób pracujących. Doskonała komunikacja autobusowa.

Szczegóły ogłoszenia

512 720 zł19,72 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 19,72 m2 zlokalizowane na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerką która znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł63,26 m² 12 567,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,26.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 164 408 zł69,31 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł900 m² 14 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:900 m²

English below Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z gwarantowaną stopą zwrotu? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale - krakowską kamienicę położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

931 000 zł37 m² 25 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości pragnie zaprezentować ofertę off market w inwestycji atal Residence na krakowskim Zabłociu. Mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w nowoczesnym, 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł72,89 m² 12 621,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

We speak English. Do not hesitate to contact us. English wersion below. ___ emmerson prezentuje: funkcjonalne i ustawne trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w zadbanym budynku z 1995 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 510 zł33,03 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw 2026 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 000 zł86 m² 14 848,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

5 pokoi, 2 tarasy, dwustronny układ, 86 m Nowe mieszkanie dla rodziny, dla osób pracujących zdalnie albo dla tych, którzy po prostu chcą mieć więcej niż salon i dwie symboliczne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł39,40 m² 16 725,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Krowodrza ul. Cieszyńska 39.4m2 Cetrum Krakowa DO WEJŚCIA Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39.4 m2 położone w Centrum Krakowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 855 000 zł229 m² 21 200,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

DO sprzedaży unikalny I wyjątkowy dwupoziomowy penthouse Z tarasem O powierzchni 229 M2 W samym sercu starego miasta składający się Z : I poziom: - 2 sypialnie - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 000 zł69,47 m² 21 520,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego apartamentu o pow. blisko 70 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 000 zł69 m² 13 507,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B1-12 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 69 m2 na krakowskim Prądniku Białym w cenie około 13.400 zł/m2! Sprzedaż od dewelopera - Bez PCC! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 2-3 kwartał 2027r.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł45,35 m² 20 926,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedania nowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie na krakowskim Salwatorze lokalizacja: jedną z najbardziej krakowskich dzielnic miasta, na wskroś przepełnioną tradycjami polskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 500 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon - do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica podgórze/podgórze Duchackie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 607 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament premium - bronowice - 152.5 m2 - TARAS 70 m2 NA DACHU - MIEJSCE POSTOJOWE - KOMÓRKA LOKATORSKA! Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 566 zł61,80 m² 16 870 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł118 m² 19 068 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 118 m , położony na 1. piętrze kameralnego budynku w ekskluzywnej, niskiej zabudowie. To nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie, które.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij