dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kazimierzowskie

Bieńczyce,Kraków

510 000 zł37 m² 13 784 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kontakt: tel. 728*341*653 Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania oraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

471 559 zł29 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura promocyjna cena -ostatnie dostępne kawalerki Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 28,93 m2 ,mieszczący się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

776 882 zł55 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 54,71 m2 ,mieszczący się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 032 962 zł65 m² 15 879,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Nowa Niższa cena! Promocja Październik! Przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

755 773 zł46 m² 16 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Nowa niższa cena! Promocja Pażdziernik! Przestronny , ustawny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

1 200 000 zł74 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, gotowe do wprowadzenia, urządzone w ciepłych i przyjemnych barwach, emanujących ciepło i spokój. To idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

864 000 zł64 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje z wielkim balkonem na Nowym Prokocimiu - zrób wow po wejściu i uff po lokalizacji Szukasz mieszkania, w którym od razu widzisz sens układu, miejsce na życie i zieleń za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bulwarowa

Nowa Huta,Kraków

699 000 zł46 m² 15 255,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bulwarowej, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

525 819 zł36 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji - brak 2% podatku pcc gotowe kraków - mistrzejowice we speak english budynek gotowy zapraszam na prezentacje W dogodnym dla państwa terminie Przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Śląska

Krowodrza,Kraków

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy 69m2 W okolicy ul cieszyńskiej, mazowieckiej, krowodrza Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

627 572 zł34 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Ostatnie mieszkanie w tej cenie, w tej inwestycji! Mieszkania w tej lokalizacji szybko znajdują swoich Właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 150 m , położony na działce 0,0527 ha przy ul. Zakole 8b w Krakowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Chełmońskiego ( osiedle Bronowice Residence) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

614 110 zł43 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

681 000 zł32 m² 20 973,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lea, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

1 069 000 zł62 m² 17 117,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | balkon | ul. Stawowa, kraków Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 2. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

DO sprzedania: oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w bloku na os. Na Stoku 15 w Krakowie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania to 27m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Bonarka,Kraków

633 000 zł39 m² 16 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią oraz ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 39,2 - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł64 m² 12 267 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie dla rodziny lub pary - granica Krakowa i Zielonek Szukasz miejsca, w którym połączysz wygodę mieszkania w mieście z ciszą i spokojem podmiejskiej okolicy? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

609 000 zł41 m² 14 992,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania w inwestycji Ruczaj Park przy ul. Federowicza. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

601 385 zł43 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Oświecenia,Kraków

875 000 zł66 m² 13 273,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu jasne, przestronne mieszkanie w niskim bloku, położonym w dzielnicy Mistrzejowice na os. Oświecenia. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

765 000 zł54 m² 14 088,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie 54,4 m | Balkon 7,1 m | Piwnica 7,2 m | ul. Wysłouchów | Kurdwanów Zadbany budynek, rowerownia, wózkownia Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czyżyny,Kraków

1 350 000 zł83 m² 16 457,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem i klimatyzacją! Taras 38m2! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,03 m , usytuowane na piątym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

495 000 zł39 m² 12 627,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o własnym kącie w atrakcyjnej lokalizacji? Ta propozycja może spełnić Twoje oczekiwania! Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łagiewniki,Kraków

783 171 zł44 m² 17 742,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 21.72 m2 Pokój 13.57 m2 Łazienka 4.05 m2 Duży balkon Cena m.p. w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Barciach

Prądnik Czerwony,Kraków

620 000 zł35 m² 17 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji z 2020 r. Magna Apartamenty przy ulicy Na Barciach 4 w Krakowie (prądnik Czerwony). To właśnie lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

975 780 zł72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania kraków-podgórze ok. ul. Lipska/saska please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to trzy budynki w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

680 000 zł36 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. dr. Jana Piltza (podgórze, ruczaj). Nieruchomość jest w stanie dobrym, do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 103 305 zł72 m² 15 400,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy komfort wnętrza z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

869 000 zł43 m² 20 209,30 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 43 m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Lokal jest gotowy do odbioru! Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

795 000 zł65 m² 12 230,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Piastów. Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mozarta

Krowodrza,Kraków

880 000 zł54 m² 16 188,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

[Mówimy pl,ukr oraz ru][говоримо українською,польською, а також розуміємо російську]we speak English. Nowoczesne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

2 250 000 zł89 m² 25 280,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 89 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku z 2022 roku, wyposażonym w windę. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

543 000 zł42 m² 12 928,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, dobrze ustawne przez co funkcjonalne mieszkanie o metrażu 42m2 w malowniczej okolicy Prądnika Białego w Krakowie Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 626 251 zł100 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cedyńska

Mistrzejowice,Kraków

939 000 zł64 m² 14 671,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 - pokojowe mieszkanie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Cedyńskiej, dzielnica Mistrzejowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tomasza

Stare Miasto,Kraków

2 370 000 zł92 m² 25 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Polecamy! - do sprzedania mieszkanie 4 -pokojowe 92,50 M2 na ul. św .Tomasza - dzielnica: (Stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 2 piętrowej kamienicy z 1908 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodkowica

Wieczysta,Kraków

465 000 zł37 m² 12 567,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z jednego oddzielnego pokoju , oddzielnej widnej kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Ma bardzo dobry układ. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

854 320 zł47 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - funkcjonalny układ! Mieszkanie 3- pokoje / winda / balkon / garaż Salon z aneksem kuchennym 16,48 m2 Przedpokój 3,82 m2 Sypialnia 9,78 m2 Sypialnia 6,54 m2 Łazienka 4,80 m2.