dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Wola Duchacka,Kraków

612 000 zł49 m² 12 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 49 m , które znajduje się w doskonałej lokalizacji przy ul. Sas Zubrzyckiego w dzielnicy Wola Duchacka. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odlewnicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

939 816 zł44 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Odlewniczej składający się z: -Salon z aneksem kuchennym -2 Sypialnie -łazienka -przedpokój Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skotniki,Kraków

1 520 000 zł143 m² 9 964,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż nowy, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej inwestycji "domy na Zielonym Uroczysku" tylko 4 budynki, bez dużego osiedla wokół. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 280 000 zł68 m² 18 862,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne, doskonale zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 67,86 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rakowice,Kraków

1 299 999 zł59 m² 22 033,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

933 600 zł67 m² 13 999,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na kameralnym osiedlu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

650 000 zł46 m² 14 099,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta na wyłączność Przedstawiam Państwu przytulne, mieszkanie o powierzchni 46,10 m . Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Leonida Teligi 23 w Krakowie - dzielnica Bieżanów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

875 334 zł63 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami 1. piętro | Prądnik Czerwony, kraków Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w doskonale skomunikowanej części Krakowa? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

772 504 zł55 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

1.E.0.05 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 55 m2 plus 2 ogródki - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

520 245 zł65 m² 7 967 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 65,30 m2 na drugim piętrze, w gotowym budynku przy ulicy Bochenka 14b, dz. Podgórze Duchackie w Krakowie. Budynek oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bernardyńska

Stare Miasto,Kraków

849 000 zł30 m² 28 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Bernardyńskiej 6 - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic Krakowa, położonej u stóp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

730 000 zł41 m² 17 804,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie 41m2 zlokalizowane jest na 2-piętrze w 4-piętrowym budynku, ul. Hetmańska ,dzielnica Podgórze. Spokojna okolica w sercu Starego Podgórza. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 133 000 zł52 m² 21 642,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie, które łączy wysoką jakość, współczesny design I komfort życia Bez pcc | Nowe mieszkanie Pod Klucz | Wysoki standard wykończenia | Blisko komunikacji miejskiej | Winda | Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

530 000 zł38 m² 13 947 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Alternatywa jest idealna dla rodziny, pary jak i również inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: osiedle Kazimierzowskie/ Bieńczyce Na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

729 000 zł45 m² 16 297,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje z osobną kuchnią - ul. Galicyjska | 2020 r. Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prężnie rozwijającej się części Krakowa - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunin-Wąsowicza

Krowodrza,Kraków

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 2-piętrze klimatycznej kamienicy nieopodal Jubilata. Nieruchomość charakteryzuje się przestronnym układem pomieszczeń oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

1 083 600 zł60 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z dwoma ogrodami na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Apartament jest gotowy do wejścia, w pełni wyposażony i nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 475 836 zł81 m² 18 297 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie wolne mieszkania zapytaj O promocję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

1 090 000 zł82 m² 13 292,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania czteropokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Myśliwskiej Mieszkanie: - cztery oddzielne pokoje, osobna jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dębniki,Kraków

849 000 zł44 m² 19 295,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 44 m2 zlokalizowane w budynku mieszkalnym przy ul. Kobierzyńskiej w Krakowie. Inwestycja została wybudowana przez znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł26 m² 14 345 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Emmerson prezentuje: ustawna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą ul. Leonida Teligi, bieżanów-Prokocim. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,80 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 360 000 zł80 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rakowice,Kraków

1 768 210 zł92 m² 19 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

827 695 zł56 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Przełom 2026/2027 Funkcjonalne 2 pokoje z loggią 4m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

610 382 zł31 m² 19 973,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w zielonej i spokojnej części Bronowic projekt łączy wysokiej klasy architekturę z bogatymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

829 000 zł57 m² 14 628,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje | loggia | duża piwnica | po generalnym remoncie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży gotowe do zamieszkania 3-p okojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o pow. 56,67 m2 , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

549 000 zł33 m² 16 789 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,70 m , zlokalizowane przy ul. Sołtysowskiej w zielonej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

709 709 zł50 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego - 49,63 m2 - inwestycja realizowana na Mistrzejowicach Prezentowana nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w dziewięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czackiego

Stare Podgórze,Kraków

999 000 zł43 m² 23 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadbane 43 m 2 pokoje Garderoba Do wejścia Czackiego Stare Podgórze Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

2 306 222 zł110 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

729 000 zł44 m² 16 727,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy! - 2 pokoje Z balkonem! 43,58 m2 ul.Sołtysowska os.Fajny Dom. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charakteryzuje się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

497 000 zł33 m² 15 060,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bulwarowej, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 705 zł42 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Do sprzedaży nowy 2-pokojowy apartament premium o pow. 42,13m położony na II piętrze w 4-piętrowym kameralnym budynku, który zostanie oddany w III kwartale 2026 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

549 656 zł35 m² 15 794,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

818 961 zł57 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 2a205- pow. 57,27 m kw, znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego z windą na które składa się: - salon.