dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

710 000 zł55 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe 55 m z klimatyzacją i parkingiem - ul. Fatimska Na sprzedaż oferuję przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane przy ul. Fatimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 039 000 zł63 m² 16 413,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy Alei Pokoju - doskonała propozycja dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m , zlokalizowane przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

656 336 zł48 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca w kwietniu 656 336 zł zamiast 757 682zł Odbiór mieszkań już we wrześniu Do sprzedania komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

320 000 zł20 m² 15 920,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni ponad 20 m zlokalizowane na parterze kameralnego 3 piętrowego bloku z 1990 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Radzikowskiego, dzielnica Azory. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, drogerie, kawiarnie, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Kraków

1 868 209 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc, brak prowizji dla biura Gotowe do odbioru - klucze w Twoich rękach! O inwestycji Kameralny, 5-kondygnacyjny budynek z 34 apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

1 286 100 zł71 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

71,45 m | 3 pokoje | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez pcc Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 71,45 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pułaskiego

Dębniki,Kraków

1 600 000 zł60 m² 26 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Taras marzeń i nowoczesny design - apartament na sprzedaż w sercu Dębnik! Taras, który zmienia wszystko Ten apartament ma coś, co wyróżnia go na tle innych - taras aż 80 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Krzesławice,Kraków

499 000 zł36 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z loggią | 36,2 m | 4 piętro | Osiedle Na Stoku | zieleń i przestrzeń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,2 m położone na Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

749 000 zł42 m² 17 846,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu mieszkalno-biurowego zlokalizowanego w Krakowie, przy ul. Kątowej. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, blisko dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 288 700 zł105 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szanowni Państwo! Prezentuję na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, usytuowane w spokojnej i zielonej okolicy, co gwarantuje spokój i komfort obcowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

654 152 zł48 m² 13 502 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,45 m w inwestycji renomowanego dewelopera Archicom Zakątek Telimeny, realizowanej w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ul. Duża Góra. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Królowej Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

2 050 000 zł616 m² 3 327,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż | ul. Emaus | Prestiżowa lokalizacja Zwierzyniec, kraków Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

706 659 zł40 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,70 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. Świetna lokalizacja w modnej dzielnicy, zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

883 201 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rakowice,Kraków

1 768 210 zł92 m² 19 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum D

centrum D,Kraków

590 000 zł38 m² 15 526 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw. położone w zielonej okolicy, w starej części Nowej Huty, nieopodal Placu Centralnego na Osiedlu Centrum D. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

798 766 zł55 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkania z odbiorem już w tym roku Bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowolska

Wola Justowska,Kraków

5 100 000 zł229 m² 22 304,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji dla agencji, wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję sprzedawaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkowińskiego

Azory,Kraków

999 000 zł67 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w pobliżu ulicy Radzikowskiego, dzielnica Azory. Dzielnica charakteryzuje się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

575 311 zł37 m² 15 633 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

970 000 zł66 m² 14 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 65,6 m znajdujące się w 5 piętrowym apartamentowcu z windą z 2014 roku w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

795 000 zł56 m² 14 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w Krakowie (prądnik Biały).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

517 876 zł36 m² 14 393,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje wymiarzone mieszkanie przy ul. Bochenka już czeka! Cześć! Mamy coś wyjątkowego - kameralny blok z tylko 27 mieszkaniami, gdzie poczujesz się jak w domu od pierwszego dnia! Co znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Duża Góra

Prokocim,Kraków

818 569 zł53 m² 15 366 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakątek Telimeny 3-pokojowe mieszkanie 53,27 m | Kraków, bieżanów-Prokocim Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,27 m zlokalizowane w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

566 460 zł31 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,47 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. To idealna propozycja dla singla, młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

590 477 zł38 m² 15 704,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Czyżyny,Kraków

686 000 zł43 m² 15 777,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Nowe, eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie | os. Albertyńskie Wykończenie premium | Osobna kuchnia | Balkon | Piwnica | Miejsce postojowe za szlabanem | Ekspozycja wschód-zachód Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowa Huta,Kraków

677 638 zł51 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja przy ulicy Wąwozowej składa się z trzech jednopiętrowych budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment dwulokalowy, powstanie zaledwie dwanaście mieszkań. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

616 000 zł39 m² 15 722,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na przyjaznym osiedlu Górka Narodowa przy alei 29 Listopada w Krakowie. Osiedle Górka Narodowa, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

899 999 zł46 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,75m2 znajdujące się na ul. Galicyjskiej na Czyżynach. Lokalizacja: nowoczesne i zielone osiedle w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pylna

Zwierzyniec,Kraków

4 193 000 zł226 m² 18 531,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Kameralny kompleks 5 willi - każda willa ma swoją osobowość, choć wszystkie trzymają wspólny, wyrafinowany język architektury. Minimalistyczna forma, proporcje, które działają na oko i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

565 000 zł46 m² 12 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne mieszkanie położone na osiedlu Na Skarpie idealne dla pary, rodziny z dzieckiem lub jako zakup inwestycyjny z myślą o wynajmie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Wola Duchacka,Kraków

590 781 zł37 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Woli Duchackiej niedaleko Bonarki III kwartał 2026 ( sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lea

Bronowice Małe,Kraków

1 399 000 zł76 m² 18 407,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul Lea w dzielnicy Bronowice. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok 76m2, zlokalizowane na parterze składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

958 333 zł63 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja oddana do użytku na Zabłociu! Przestronne mieszkanie niskiej cenie! Oddane do użytku! Do wejścia! Przestronne, kameralne mieszkanie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

505 363 zł36 m² 14 018,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Dom Wschodzącego Słońca przy ul. Bratysławskiej. English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

4 193 210 zł227 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 262 m²

Na spokojnej, willowej ulicy Woli Justowskiej powstaje dom zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą połączyć prywatność i przestrzeń z wygodą życia blisko centrum Krakowa.