dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 629 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 629 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

533 599 zł35 m² 15 137,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odbierz klucze od razu po zakupie - bez podatku pcc i bez prowizji! Na sprzedaż jasne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie (35,25 m ) położone na 3. piętrze z 8 w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

719 600 zł52 m² 13 946 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Kraków Czyżyny Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m w nowoczesnej inwestycji przy ul Romana Ciesielskiego. Szczegóły mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

588 780 zł41 m² 14 336 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowa Huta,Kraków

550 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu piękne, 1 pokojowe mieszkanie na os. Górali, po generalnym remoncie, o metrażu 39m2. Mieszkanie gustownie urządzone i zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

515 409 zł33 m² 15 800,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z balkonem - Kraków Czyżyny Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,62 m w nowoczesnej inwestycji przy ul Romana Ciesielskiego. Sprzedaż na zasadach cesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

722 358 zł51 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z dwoma balkonami (ekspozycja na południowy wschód oraz północny zachód) o wielkości 51,05 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Budynek zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

929 475 zł61 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -200zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 197 128 zł79 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 79,28 m mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Łagiewnickiej w Krakowie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie połączenie miejskiego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

830 000 zł61 m² 13 606,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które ma logiczny układ, dobrą lokalizację i realny potencjał do życia lub wynajmu? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zalesie 48 to propozycja dla osób, które chcą kupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowy apartament Z tarasem na dachu I balkonem kraków, ul. Spacerowa - standard deweloperski premium - z pompą ciepła! O apartamencie: przestrzeń, która daje wolność Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Antoniego Matecznego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

838 600 zł45 m² 18 693,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

923 170 zł78 m² 11 904,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ratajska

Łagiewniki,Kraków

1 640 161 zł107 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

1 098 466 zł61 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łagiewnicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

713 180 zł44 m² 16 349,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze w Inwestycji La Vie House Lokalizacja: na Krakowskim Podgórzu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

769 000 zł42 m² 18 210 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji telefon: 728* 341* 653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

739 858 zł57 m² 12 950,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Kraków Czyżyny Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,13 m w nowoczesnej inwestycji przy ul Romana Ciesielskiego. Szczegóły mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

1 320 000 zł64 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wśród zieleni - cisza, komfort i styl blisko centrum Krakowa. Bezpośrednie sąsiedztwo deptaku im. Chełmońskiego, który prowadzi prosto do Parku Wyspiańskiego, sprawia, że już po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

795 000 zł48 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dwoma balkonami Mieszkanie zlokalizowane jest w Płaszowie przy ul. Przewóz, w pobliżu ulic: lipskiej, saskiej, myśliwskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

844 000 zł61 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zarezerwowane Sprzedam słoneczne mieszkanie z ogródkiem (ekspozycja na dwie strony świata: południowo-wchodnią oraz północno-zachodnią) o wielkości 61,19 m2 (trzy pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

1 316 355 zł59 m² 22 142,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Kazimierz,Kraków

695 000 zł37 m² 18 783,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze w kamienicy z początku XX wieku przy ul. Przemyskiej. Lokal składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

960 000 zł62 m² 15 609,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

509 650 zł36 m² 14 149,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 2 pokoje z aneksem - w tym metrażu - w tej cenie! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * Bezpieczny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

747 000 zł52 m² 14 451,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję bezpośrednio wygodne, jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m2 z oddzielną kuchnią, dużą łazienką i przestronnym balkonem w bloku z 2014 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Rybitwy,Kraków

994 101 zł84 m² 11 786,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestrzeń stworzona z myślą o rodzinie, 30mkw pokoju dziennego Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 82,34 m położone na ostatnim, 5 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

880 000 zł50 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa - w centrum Krowodrzy, przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spiżowa

Krowodrza,Kraków

2 308 825 zł137 m² 16 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 054 772 zł71 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.