dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 604 ogłoszenia

599 000 zł26,15 m² 22 906,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 26 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku z windą. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 017 000 zł44,30 m² 22 957,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Mint Property ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie usytuowane w sercu krakowskiego Kazimierza, przy Placu Wolnica. Na powierzchnię 44.3 m2 nieruchomości, zlokalizowanej na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł135 m² 40 741 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Leach & Lang Property Consultants przedstawia unikatowy penthouse do sprzedaży położony w budynku przy ul. Cybulskiego 2 Krakowie. Apartament o powierzchni 135 m kw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł50,57 m² 19 576,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2-pokojowy lokal z ogródkiem w sercu miasta - idealny pod inwestycję lub działalność Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 50,57 m , położony w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł52,51 m² 18 091,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

- rezerwacja - widokowe 2 pokojowe z loggią stare miasto ulica dietla oferta na wyłączność Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze (z windą) w 6 piętrowym bloku położonym przy Dietla 80.

Szczegóły ogłoszenia

698 560 zł21,83 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Designerski apartament w ścisłym centrum ul. św. Gertrudy 10 Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, przy ul. św. Gertrudy 10. To wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 208 zł45,84 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

929 530 zł37,94 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 38m2 mieszczące się na IV piętrze poddaszu, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 293 zł48,43 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 167 zł40,40 m² 19 286,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kawalerka 40,4 m | Zabłocie | 7 piętro | balkon | 0% prowizji Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 40,40 m w inwestycji Portowa Zabłocie - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 30,53 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27,1 m , położone na 4. piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokalu w dzielnicy Podgórze, łagiewniki. Biuro, usługi, handel, a może jakaś niewielka produkcja ? Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł21,05 m² 16 389,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21,05 m, zlokalizowana na parterze kameralnego budynku (10 lokali) przy ul. Wielkotyrnowskiej w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60 m² 13 316,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60m , położonego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Walerego.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł55 m² 18 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na Ruczaju (ul. Federowicza). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 023 000 zł55 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie, przy ulicy Niezapominajek. Ta przestronna nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 331 zł43,57 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Nowoczesny apartament w odrestaurowanej kamienicy | Krowodrza | wysoki standard Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 67,38 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 253 zł40,37 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024