dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

404 567 zł38 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie na pierwszym piętrze z rynku pierwotnego o powierzchni 37,81 m2. Dotyczy mieszkania nr 6-B3 (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowicza

Krowodrza,Kraków

685 000 zł45 m² 15 222,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się na 5-piętrze w 5-piętrowym budynku(2018r.)z windą cichobieżną.W budynku znajduje się podziemny parking ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

1 130 820 zł80 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

724 710 zł61 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: gotowe Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Krowodrza,Kraków

481 400 zł38 m² 12 668 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glinik

Wadów,Kraków

565 000 zł100 m² 5 624,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj wśród zieleni | 69m2 - 3 pok | kraków - wadów N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w uroczej, zielonej okolicy zlokalizowane przy ulicy Glinik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 000 zł86 m² 17 537,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 85,53 m2 wynajęty dla sieci "stokrotka" w nowo powstałym kompleksie apartamentowców zlokalizowanym przy ulicy Rydlówka. Umowa najmu podpisana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Stare Podgórze,Kraków

390 000 zł45 m² 8 611,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 45,29 m2 znajdujące się w Kamienicy na Krakowskim Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

552 420 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie na pierwszym piętrze z rynku pierwotnego o powierzchni 61,38 m2. Dotyczy mieszkania nr 7-B3 (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartla

Kliny,Kraków

449 000 zł43 m² 10 386,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 280.00 zł; Budynek: nowe budownictwo, pustak, z 2016 roku W dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon francuski, nie ma gazu, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

500 000 zł34 m² 14 560,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze zaledwie trzykondygnacyjnego bardzo kameralnego budynku z widną. Powierzchnia 34 m2 -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

829 000 zł76 m² 10 865 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prądnik czerwony- dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o pow. 76,3m2, usytuowane na 4/5 piętrze w budynku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

649 000 zł57 m² 11 360,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie idealne pod wynajem. Dwa niezależne pokoje. Świetna lokalizacja pod studentów! Można od razu wynająć lub zamieszkać bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

637 800 zł38 m² 16 784 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

623 645 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Niezwykle kameralny projekt z dwoma budynkami po 6 apartamentów każdy. Realizacja II kw 2024 Zacisze osiedlowej uliczki w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Klimat spokojnego przedmieścia poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zbrojarzy

Borek Fałęcki,Kraków

250 000 zł23 m² 10 870 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka 23 m2 ( pełna własność z księgą wieczystą ) zlokalizowana na wysokim parterze w kamienicy w drugiej linii zabudowy przy ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Klemensiewicza

Śródmieście,Kraków

240 600 zł16 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W dzielnicy śródmieście - ulica klemensiewicza studio O metrażu 16,04 M2 na 2 piętrze wraz Z tarasem O metrażu - 14,58 M2 0% prowizji Nieruchomość w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Dołach

Zabłocie,Kraków

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania od zaraz dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ulicy Kiełkowskiego, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, oraz przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

524 475 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Eng. Version below Bez prowizji dla kupującego. Gotowe do odbioru. Ostatnie mieszkania w inwestycji. |R| Property prezentuje mieszkanie na sprzedaż mieszczące się przy ulicy Piasta kołodzieja na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

627 480 zł46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 46,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Emaus

Salwator,Kraków

1 818 000 zł182 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal zlokalizowany w dzielnicy Salwator. Lokalizacja: usytuowany w pobliżu pętli tramwajowej i autobusowej umożliwiających szybki dojazd na terenie całego Krakowa. 3 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

430 000 zł30 m² 14 210,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z balkonem w kameralnej i zielonej części Bieżanowa budynek I lokalizacja Budynek zrealizowany w latach 70-tych, przy ul. Telimeny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakusa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 550 000 zł86 m² 17 994 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Piękny 3-pokojowy apartament wykończony w najwyższym standardzie, poddany gruntownemu remontowi w lecie 2022 r., o powierzchni: 86 mkw., położony w Podgórzu przy ul. Krakusa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

889 266 zł74 m² 12 009 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

M19b 889 266 zł 12 009 zł / m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >termin oddania: 2023-06-30 >komórka lokatorska: tak >m. p. w garażu podziemnym: tak >cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

868 560 zł51 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w dzielnicy Krowodrza Termin realizacji: gotowe *zdjęcia poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

1 500 000 zł130 m² 11 538,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa oferta - lokal na wyłączność najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy lokal 7 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

683 300 zł43 m² 15 891 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

731 461 zł60 m² 12 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

M12a 59,66 m2 731 461 zł 12 260 zł / m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej - termin oddania: 2023-06-30 - komórka lokatorska: tak - m. p. w garażu podziemnym: tak - cena brutto m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl widokowa działka budowlana o powierzchni 14,67 ar, położona w graniczącej z Krakowem miejscowości Golkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

711 477 zł61 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

1 250 000 zł85 m² 14 662,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa oferta - lokal wynajęty - generuje przychód najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy lokal 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

439 000 zł38 m² 11 703,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Ruczaj - tramwaj - atrakcyjne mieszkanie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, kompaktowe mieszkanie, idealne " na start" lub do zakupu w celach inwestycyjnych. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

920 900 zł67 m² 13 649 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

523 000 zł47 m² 11 036,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie w Krakowie. Opis: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku ,wyposażone: - 3 pokoje (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Krowodrza,Kraków

738 072 zł55 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Prywatny park na terenie inwestycji 1ha Boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna, 4 km ścieżek, trasy biegowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

710 585 zł62 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 61,79 m2 nr 39 mieszczący się na 2 piętrze, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

848 000 zł88 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w nowej kamienicy w centrum Starego Podgórza. Lokalizacja Kamienica usytuowana przy ul. Józefińskiej, w pobliżu bulwarów wiślanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

1 070 000 zł69 m² 15 507,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69m2. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z widokiem na drzewa / zielony skwer. Sprzedaż na fakturę vat - brak podatku pcc 2% - Przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

523 756 zł61 m² 8 585 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 56,93 m2 (po podłodze 61,01 m2). Dotyczy mieszkania nr 23-B3 (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

711 477 zł61 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! metraż: 60,81 m2 piętro 2 cena: 711 477 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Płaszów,Kraków

883 245 zł56 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji firmy Bryksy saska blu w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane przy nowo powstającym centrum biurowym. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.