dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 637 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Beskidzka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

860 000 zł62 m² 13 848,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić państwu na sprzedaż duże mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze, bloku w bezpośrednim sąsiedztwie parków i infrastruktury rekreacyjnej. W sam raz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wrzosach

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:273 m²

Wyjątkowa oferta domu W dzielnicy prokocim najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

670 000 zł39 m² 17 236,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

English description below Do sprzedania mieszkanie w nowej inwestycji w os. Piastów 74. Nieruchomość: - pow. 38,87 m2 - salon z aneksem kuchennym - oddzielna sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piltza

Piltza,Kraków

749 000 zł62 m² 12 084,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jana Piltza na Ruczaju w Krakowie. Budowa etapu, w którym znajduje się mieszkanie zostanie zakończona w II połowie 2024 roku - Czerwiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

850 904 zł50 m² 17 035,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta dewelopera! Regularna cena mieszkania 1 000 005 zł Cena po rabacie 850 904 zł zatrzymaj na inne wydatki 149 101 zł Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym na parkingu podziemnym, które znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paszkowskiego

Prądnik Biały,Kraków

765 000 zł61 m² 12 541 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, przy ul. Pękowickiej / Paszkowskiego. Mieszkanie dwupoziomowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żelazowskiego

Swoszowice,Kraków

985 000 zł93 m² 10 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Więcej informacji e-mail: załączone zdjęcia są przykładowymi aranżacjami! Oferujemy do sprzedaży komfortowy i przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 93m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

299 440 zł16 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy apartament inwestycyjny W wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 149 000 zł82 m² 13 991,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. * i speak English; я розмовляю українською ** Contact me to discover more informations about this real estate or other /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

331 250 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kraków, walerego sławka rynek wtórny, stan deweloperski Lokal M01 o pow. użytkowej 26,5m2 Z ogródkiem przedsprzedaż I możliwość dowolnego łączenia mieszkań inwestycyjne do kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Przylasek Rusiecki,Kraków

1 799 000 zł260 m² 6 919,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Wyłącznie U nas obsługa bezprowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! promocja-przy zakupie domu do końca lutego branżowy projekt wykończenia wnętrz w cenie! dom nr 8 Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

652 000 zł39 m² 16 878 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bocheńska

Kazimierz,Kraków

2 550 000 zł108 m² 23 611,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

|R| Property prezentuje wyjątkowo klimatyczne 3 pokojowy apartament mieszczący się przy ul. Bocheńskiej w urokliwej dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Lokalizacja: kazimierz to historyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ugorek

Olsza,Kraków

769 000 zł49 m² 15 665,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością przedstawiam Państwu niniejszą ofertę po ukończeniu remontu kapitalnego. Lokalizacja: kraków, prądnik Czerwony, olsza, ul. Ugorek Lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie w każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

759 602 zł51 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ruczaj,Kraków

421 000 zł26 m² 15 886,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż jedno z ostatnich W tej inwestycji mieszkanie - kawalerkę o powierzchni 26,35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Adama Mickiewicza

Stare Miasto,Kraków

522 000 zł21 m² 24 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Proponuje słoneczne studio, kawalerkę w samym Centrum Krakowa- al. Mickiewicza. Super apartament z łazienką i aneksem kuchennym. Idealne miejsce dla młodych osób. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

698 000 zł41 m² 17 079 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Zakup bez podatku pcc 2% budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

999 000 zł69 m² 14 472 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku - W otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębniki,Kraków

1 575 000 zł180 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący przy ulicy Spacerowej w Krakowie. Dom o powierzchni 180m2 znajduje się na działce o powierzchni ok. 550m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

475 000 zł30 m² 16 102 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaoferowania Państwu kawalerkę na Prądniku czerwonym z dobrym dojazdem do centrum miasta i dobrze skomunikowanym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naczelna

Prądnik Czerwony,Kraków

830 000 zł47 m² 17 773 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie z balkonem, które znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się około ulicy Jakuba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

534 312 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy nieruchomość 2 - pokoje W inwestycji W centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

522 600 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania z rynku pierwotnego bezpośrednio od dewelopera. Bez prowizji i pcc. *We speak English; розмовляємо українською. Przedział cenowy: 371 400,00 pln - 580 710,00 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 638 914 zł89 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul. Stanisław Przybyszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 88,38 m2 z przynależnym balkonem. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heleny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 200 000 zł83 m² 14 458 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz dużego, bardzo komfortowego mieszkania, w którym możesz szybko zamieszkać to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

999 000 zł57 m² 17 386 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wrzosach

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:279 m²

Inwestycyjny dom z garażem i ogródkiem 170m2 lokalizacja Prokocim leży w południowo-wschodniej części Krakowa. Osiedla graniczące z Prokocimiem i Nowym Prokocimiem to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

539 000 zł34 m² 15 946,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku (bez windy), os. Tysiąclecia, mistrzejowice. W pobliżu pełna infrastruktura. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balicka

Bronowice Małe,Kraków

819 000 zł47 m² 17 426 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta w pobliżu osiedla Widok. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kiwerskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 350 000 zł101 m² 13 366,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:387 m²

Syndyk masy upadłości w postępowaniu kr1s/gup/56/2023 sprzeda w trzeciego drugiego konkursu ofert (zgodnie z Regulaminem) nieruchomość gruntową położoną w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

472 710 zł25 m² 18 662,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa na ul. Rydlówka Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 650 000 zł150 m² 17 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

|R| Property prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. Lokalizacja: dom zlokalizowany jest w odległości ok 8 km do Rynku Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Swoszowice,Kraków

2 080 000 zł260 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Stylowa rezydencja Z widokiem na panoramę miasta I tatry! góralski domek Z bali dla gości! Całkowity koszt zakupu Posiadłości: 2.450.000 zł Posiadamy w swojej ofercie elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 250 000 zł86 m² 14 553 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy lokal 86m2 ul. Lublańska lokalizacja: oferowana nieruchomość znajduje się na nowopowstałym Osiedlu Ulubionym przy ul. Lublańskiej. Lokal: do wynajęcia powierzchnia usługowa na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

710 000 zł38 m² 18 684,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: Do sprzedania, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

777 500 zł53 m² 14 585 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lindego w Krakowie (dzielnica Bronowice). Powierzchnia użytkowa: 53,31 m2 orientacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

758 000 zł47 m² 16 038,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Infinity Estate ma zaszczyt przedstawić mieszkanie przy ulicy Vetulaniego. Trzy jasne pokoje zapewniają mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych potrzeb i preferencji. To idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 644 965 zł77 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie) Powierzchnia użytkowa: 76,51 m2 Mieszkanie zostało podzielone na.