dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży Lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliżniaczej. Dostępne są lokale wewnętrzne z działkami : 156,70m2 , 154,70m2, 167,20m2, 169,10m2 Oraz lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Nowa Huta,Kraków

423 000 zł34 m² 12 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż w nowej inwestcji na mapie Krakowa 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 169 000 zł82 m² 14 235,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Promocja - oszczędzasz 58 738 zł Cena katalogowa mieszkania 1 227 738 zł Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 023 888 zł69 m² 14 813,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na 3 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

633 701 zł36 m² 17 716 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

995 000 zł69 m² 14 428,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

466 396 zł27 m² 16 972,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartamenty prądnik - bociana 8a -kawalerka Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży jasne mieszkanie położone na czwartym piętrze o pow. 27,48 m2 z przynależnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

935 877 zł60 m² 15 642,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na 6 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

800 547 zł43 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Zabłociu Możliwość wykończenia pod klucz metraż: 42,81 piętro: 1 cena: 800 547 pln Termin realizacji : I kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Krowodrza,Kraków

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne mieszkanie 54m2 z dużym balkonem 13m2 w nowoczesnej inwestycji z szybkim dojazdem do centrum Krakowa i uczelni. Mieszkanie położone w centrum Krowodrzy 3-5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Krowodrza,Kraków

1 092 000 zł74 m² 14 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne mieszkanie 73m2 z dużym balkonem 13m2 i tarasem 15m2 w nowoczesnej inwestycji z szybkim dojazdem do centrum Krakowa i uczelni. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

689 000 zł47 m² 14 659,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecamy! wyjątkowe mieszkanie widokowe Z balkonem I tarasem! kameralna inwestycja! płaszów! posiadamy inne mieszkania W tej inwestycji! Mam przyjemność przedstawić nietuzinkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prokocim,Kraków

827 000 zł62 m² 13 338,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji w tym układzie 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dębniki,Kraków

1 180 000 zł74 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować gotowy do zamieszkania , wykończony w wysokim standardzie przestronny apartament o powierzchni 74 m2. W całkowitą cenę sprzedaży wliczone są meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 126 360 zł125 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska Inwestycja ukończona! Bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

999 000 zł69 m² 14 472 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie gotowe do odbioru mieszczące się na 6 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Grzegórzki,Kraków

2 138 000 zł91 m² 23 494,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Futurystyczny design zaprojektowany przez światową firmę! wśród zieleńców! Z dala od gwary ulicznej! ostatni taki apartament 91 M 2 + taras O pow. Ponad 25 M 2! super oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

803 915 zł43 m² 18 748 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Cena promocyjna obowiązuje do 28 Styczeń 2024! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

834 400 zł48 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Deweloper planuje odbiory mieszkań na IV kw. 2023/I kw. 2024. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Czyżyny,Kraków

457 110 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 33,86 m 2 mieszczące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

951 256 zł58 m² 16 509,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Regularna cena mieszkania 1 089 256 zł Cena Promocyjna 951 256 zł Oszczędzasz 166 810 zł W cenie mieszkania Pakiet Smart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

877 312 zł48 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

933 141 zł58 m² 16 122 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Podgórzu bez prowizji i podatku pcc odbiór W tym roku! metraż: 57,88 m2 piętro: 4 cena: 933 141.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 236 864 zł82 m² 15 072,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na 2 piętrze dziewięciokondygnacyjnego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

845 950 zł50 m² 16 935,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Oferuję do zakupu mieszkania od 25,37 m2 do 62,75 m2 w nowopowstającej inwestycji przy ulicy Rydlówka. Termin realizacji 4q 2024 doskonała lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

569 000 zł36 m² 15 974,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kontakt zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla, budynki zlokalizowane praktycznie przy samym zrewitalizowanym Parku Rzecznym "płaszów".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 106 812 zł56 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Zabłociu Możliwość wykończenia pod klucz metraż: 56,47 piętro: 2 cena: 1 106 812 Termin realizacji : I kw. 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

739 368 zł59 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

614 363 zł32 m² 18 915,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa na ul. Rydlówka Apartament 3 A 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

557 440 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

689 040 zł42 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w eleganckiej kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach zakup bez prowizji I pcc metraż:41,76m2 piętro 1 cena: 689 040 pln Gotowa inwestycja! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 812 132 zł102 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

| oferujemy apartament w kameralnej inwestycji z naciskiem na wysoki standard | bez prowizji i podatku pcc metraż: 101,52 m2 balkon: 12,84 m2 cena: 1 812 132 pln W ofercie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

799 900 zł54 m² 14 813 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Mieszkanie ma niesamowity potencjał ponieważ jest możliwość prawie nieograniczonej aranżacji pomieszczeń! Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Czyżyny,Kraków

522 600 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 45,55 m 2 mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

679 000 zł41 m² 16 638,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Puszkarskiej w Krakowie (dzielnica Podgórze). Zakup bez podatku pcc 2% budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

634 846 zł36 m² 17 748 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024