dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Płaszów,Kraków

576 000 zł33 m² 17 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bezpośrednio od dewelopera! gotowe! gotowe! gotowe! Przedstawiam Państwu na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 373 420 zł80 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji realizowanej przy Parku Lotników Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 79,85 piętro 0 cena:1 373 420 | W ofercie posiadamy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

874 214 zł50 m² 17 459,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Cena Promocyjna Marzec 874 214 zł! Cena regularna1 027 428 zł Rabat 153 214 zł! W cenie mieszkania: - pakiet Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

813 243 zł67 m² 12 148,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

English verion below |r| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Myśliwskiej w dzielnicy Płaszów. Lokalizacja To świetna lokalizacja dla osób, które lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 272 459 zł85 m² 15 048 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 84,56 m2 (C6-3-12) na 3 piętrze z dwoma balkonami z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

1 002 400 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

963 000 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta dewelopera Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to mieszkanie może być objęte programem wykończenia pod klucz - Zapytaj o szczegóły tel. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

717 144 zł40 m² 18 000,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Regularna cena mieszkania 842 640 zł Oszczędzasz 125 496 zł! W cenie mieszkania - Smart Home Premium - Ubezpieczenie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

736 270 zł60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

577 000 zł34 m² 16 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż jedno z ostatnich W tej inwestycji małe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dębniki,Kraków

949 811 zł58 m² 16 122 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C86) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania od zaraz dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 przy ulicy Kiełkowskiego, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, oraz przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

698 320 zł32 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej w rejonie Ronda Matecznego Atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z parametrami oferty mieszkań jest idealną opcją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

893 230 zł52 m² 17 115 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Cena Promocyjna Marzec 893 230 zł! Cena regularna1 049 800 zł Rabat 156 570 zł! W cenie mieszkania: - pakiet Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

652 058 zł39 m² 16 879,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowo powstałej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center | Idealne dla pary singla lub jako inwestycja pod wynajem | zakup bez prowizji I pcc metraż:38,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

663 780 zł39 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

609 000 zł42 m² 14 576,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Pękowickiej/piaszczystej w nowej inwestycji Slow City , na parterze czteropiętrowego budynku z 2024 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

729 000 zł51 m² 14 246,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 2-pokojowe 51,17 m2 + ogródek 29,28 m2 - Kraków Podgórze Mieszkanie dwupokojowe z dużym ogródkiem na zielonym, dobrze zagospodarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

999 000 zł69 m² 14 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowo powstałej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center zakup bez prowizji I pcc metraż: 69,12 m2 cena promocyjna : 999 000 pln gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

1 021 223 zł63 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

827 986 zł62 m² 13 397,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

English version below |r| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Erazma Jerzmanowskiego w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 199 000 zł83 m² 14 423,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

If you are interested in any other offers from the secondary or primary market, don't hestitate to contact us Jeżeli interesują Państwa inne oferty z rynku wtórnego, jak i pierwotnego zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

606 560 zł35 m² 17 370 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, w zielonej części Podgórza. W pobliżu linia tramwajowa, autobus mpk, sklepy, przedszkola, szkoła. Na dachach budynków znajdzie się zieleń oraz na jednym z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

883 560 zł56 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

999 000 zł67 m² 14 910,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 4 pokoje 67 m2 w dzielnicy Podgórze w Krakowie Trzypokojowe mieszkanie na zielonym, dobrze zagospodarowanym osiedlu. Położone w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krowodrza,Kraków

616 980 zł39 m² 15 820 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

808 000 zł57 m² 14 175,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na wszystkie strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

826 832 zł67 m² 12 398,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

899 613 zł77 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 042 600 zł80 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 80,2 m2 taras:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 272 461 zł85 m² 15 048 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowo powstałej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center zakup bez prowizji I pcc metraż:84.56 m2 PIĘTRO 3 CENA ofertowa :1 272 461 PLN GOTOWE DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

870 750 zł68 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy gotowe mieszkanie 3 pokojowe na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały / Górka Narodowa. Zalety: przestrzeń tereny zielone (1 km od Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

715 896 zł59 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

891 648 zł52 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Nova Wiosenna. Deweloper planuje odbiory mieszkań na IV kw. 2023. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

912 696 zł67 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż nowe 3-pok mieszkanie w świetnej inwestycji. Apartament składa się z: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

1 522 080 zł91 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

371 400 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku zakup od dewelopera Prezentujemy do zakupu mieszkanie (M1), które będzie zlokalizowane na parterze nowopowstającego budynku położonego w dzielnicy Nowa Huta - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

670 280 zł37 m² 18 328,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zrealizowana inwestycja oddana we wrześniu 2023 do użytkowania. Tylko 4, 5 km do centrum Krakowa, 200 m do przystanku autobusowego, bliskość linii kolejowej, centrum handlowego, sklepów, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 491 499 zł102 m² 14 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! metraż: 101,67 m2 piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

956 071 zł65 m² 14 630 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. 3 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Prądniku Białym z dużym tarasem 67,02m2! Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem.