dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kraków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

7 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 192 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

549 000 zł26,51 m² 20 709,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 26,51 m znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego, zaledwie dwupiętrowego budynku. Kameralna zabudowa zapewnia ciszę, prywatność i komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 569 zł48,34 m² 16 499,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 932 zł95,08 m² 15 249,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 418 zł50,89 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Widok na klasztor w Tyńcu i Tatry | 52 m po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł67 m² 13 402,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Widokowe mieszkanie dla rodziny do zamieszkania od zaraz, ul. Polonijna, 11. piętro z panoramą na Kraków i zachody słońca. Widok na kopiec Kraka i Kościuszki, w oddali Rynek Główny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł40,58 m² 13 553,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Gotowe do zamieszkania! Przytulne mieszkanie z balkonem blisko Kampusu uj Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł55 m² 15 709,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Super standard za dobrą cenę Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w kameralnym bloku z 2008 roku Blok posiada nowoczesną windę. W najbliższej okolicy: żłobki, szkoły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 634 760 zł90,82 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i dwoma ogródkami, zlokalizowane w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 140 zł40,06 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 265 760 zł70,32 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

557 900 zł31 m² 17 996,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkani, 2 pokojowe, 31 m - gotowe do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż przytulne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł36,82 m² 15 616,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia os. Jagielońskie. Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej i zielonej części Krakowa, bieńczyce. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35,50 m² 15 464,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

*zdjęcia należą do właściciela oferty Kraków Krowodrza, topowa lokalizacja, 35,5 mkw z balkonem, 7 piętro, potencjał 2 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2025 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie, położone przy ul. Powstańców w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł54,47 m² 22 030,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o powierzchni 54,47 m położonego na trzecim piętrze kamienicy z początku XIX wieku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł36,76 m² 21 735,58 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie inwestycyjne lub na własne potrzeby - super lokalizacja - mogilska - tramwaj lokalizacja: budynek z 2023 roku znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Łaszkiewicza 8b ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 169 zł61,84 m² 15 559,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 009 zł58,48 m² 15 800,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i wc. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 764 zł58,12 m² 15 446,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł43,66 m² 17 407,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie - Centrum Krakowa | Rondo Grzegórzeckie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,66 m , położone w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł62 m² 14 354,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Komfortowe, rodzinne mieszkanie w zielonej i spokojnej części Klinów - idealne do życia blisko natury Oferujemy na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, jasne mieszkanie położone przy ul. Anny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok./40 m2 /balkon/ Kurdwanów/ ul. Witosa Super oferta! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o pow. 40 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Witosa. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43,23 m² 12 699,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga! mieszkanie idealne pod młodą parę czy małżeństwa będzie się nim cieszył również singiel-Z dala od zgiełku i hałaśliwych ulic, po pracy wypoczniesz. Kliny -ulica bartla.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47 m² 12 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37 m² 14 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Okólnej. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju - ul. Obozowa. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł47,48 m² 14 995,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Cena: 712.000 zł Powierzchnia: 47,48 m Piętro: 2/4 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Forma własności: pełna własność z KW Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł54 m² 12 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w os. Oświecenia (nowa Huta, mistrzejowice). Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł59,28 m² 19 736,84 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament z tarasem na 11. piętrze | Panorama miasta | Kraków Krowodrza Na sprzedaż wyjątkowy wyposażony apartament położony na 11. piętrze nowoczesnego budynku, wyróżniający się.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł42 m² 13 214,29 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Kwartowej ( Prądnik Czerwony) Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka, toaleta, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Piastów. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł69 m² 15 927,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

okazja_ To wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 z prywatnym tarasem na ogrodzonym osiedlu zlokalizowanym blisko Lasu Wolskiego jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 46,93.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł64,70 m² 14 528,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, narożne mieszkanie o powierzchni 64,7 m, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy ul. Karola Bunscha w Krakowie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł70 m² 21 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedamy trzypokojowe w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 69,31 m2 położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,17 m² 11 427,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

[bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji] Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem i tarasem 61,17 m ulica Gustawa Morcinka Wzgórza Krzesławickie, kraków Mieszkanie numer 1-B3.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,56 m² 11 963,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

[Bez prowizji i bez pcc] - Bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż mieszkanie 47,56 m stan deweloperski gotowe do odbioru ul. Gustawa Morcinka, kraków Wzgórza Krzesławickie Mieszkanie nr 22 B3.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,03 m² 13 091,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

[Bezpośrednio od właściciela] Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2023 roku | Gustawa Morcinka 86a | Wzgórza Krzesławickie, kraków Lokalizacja: ul. Gustawa Morcinka 86a, kraków Budynek z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł42,60 m² 15 140,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania na malowniczej ulicy Ariańskiej w Krakowie! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze trzypiętrowego budynku i ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23,30 m² 17 124,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka blisko centrum Kraków Lubicz Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę o powierzchni 23,3 m , zlokalizowaną przy ulicy Ariańskiej w samym sercu Krakowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł51,96 m² 14 799,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Są mieszkania, które od początku projektowane są pod szybkie życie. I są takie, w których po prostu dobrze się mieszka na co dzień. To jest właśnie ten drugi przypadek. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł49,96 m² 15 192,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 759 000 zł Powierzchnia: 49,96 m2 Piętro: 1/3 Pokoje: sypialnia + salon z aneksem kuchennym. Istnieje możliwość wydzielenia drugiej sypialni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł37 m² 18 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ul. Papierni Prądnickich w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, składa się z: - przedpokoju (5,09 m2), - salonu z aneksem kuchennym (16,86 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,58 m² 13 819,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

- wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na 3 piętrze - przestronny salon, półotwarta jasna kuchnia, duże szafy wnękowe w przedpokoju i sypialni, klimatyzacja -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,16 m² 13 658,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego dla rodziny. Gotowe do zamieszkania, w wysokim standardzie. W salonie oraz w sypialni klimatyzacja. Mieszkanie świetnie skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł57,07 m² 12 773,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 57,07 m zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2000 roku bez windy. Lokal znajduje się na spokojnym,.