dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 059 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 059 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Designerskie mieszkanie W sercu kazimierza | widok na zieleń N20 Nieruchomości oferuje na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiż historycznej kamienicy w nowoczesnym wydaniu! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu wyjątkowej kawalerki, która stanowi harmonijne połączenie krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściel wynajmie komfortowo zaaranżowane i wyposażone 50 mkw mieszkanie. Salon z aneksem kuchennym, płyta, piekarnik, zmywarka, młynek do mielenia odpadów,okap, sofa trzyosobowa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł74 m² 80,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio bez pośredników Serdecznie polecam do wynajęcia apartament o bardzo wysokim standardzie. Po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe nieumeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 przy ul. Czajna w Krakowie lokalizacja: ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny, trzypokojowy apartament położony w luksusowej, zabytkowej kamienicy w samym centrum Krakowa. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią niepowtarzalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie (34 m2) przy ul. Myśliwskiej. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! lokalizacja I budynek: nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w niskim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42,30 m² 61,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli doceniasz nowohucki klimat i lubisz przytulne wnętrza, to mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, które zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz. Najważniejsze atuty: w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka Z balkonem, krowodrzana wynajem N20 Nieruchomości oferuje na wynajem jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Bezpośrednio! English version below. Ми говоримо українською! Do wynajęcia przytulny, widokowy, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł82 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dębniki - ludwinów - ulica na ustroniu 82 M2 - 3 pokoje - tarasy 65 M2 - garaż Do wynajęcia piękny apartament w nowoczesnym budynku z 2023 roku w świetnej lokalizacji nieopodal Wawelu. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedrogie 2 osobne pokoje / blisko Centrum Od 1 lipca Komandosów / os. Podwawelskie Wynajmę przestronne mieszkanie 41 m 2 osobne pokoje - 19 m - 10 m 2 piętro - umeblowane - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard- mieszkanie Z miejscem postojowym na kameralnym osiedlu przy ulicy smętnej 7 W krakowie wynajmie właściciel Mieszkanie o metrażu 40 m2 i wysokości pomieszczeń 3,20.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie + lokalizacja Oferujmy na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na parterze budynku z 2021 roku przy ulicy Piltza 38 w Krakowie, dzielnica Ruczaj. Budynek stanowi VI.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu pełna infrastruktura Carrefour, żabka, lewiatan, rossmann, apteki, piekarnia, pasaż Ruczaj, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą, znajdującego na ogrodzonej i zagospodarowanej działce przy ulicy Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,50 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,09 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł142 m² 91,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Penthouse na Starym Mieście z tarasem 60 m i widokiem na Wawel Szukasz dużej przestrzeni w centrum, ale nie chcesz czuć się jak w zwykłym mieszkaniu? Ta oferta może Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne (53 m2) i zadbane mieszkanie do wynajęcia na Krowodrzy przy ulicy Królewskiej. Doskonała lokalizacja, 1. piętro z windą, centralne ogrzewanie. Idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia! Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia nowe, jasne studio z oddzielną sypialnią o łącznej powierzchni 30 m położone na nowym osiedlu Mierzeja Wiślana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w dzielnicy Bronowice, na Os. Widok, w bloku przy ul. Na Błonie 13b. Mieszkanie ma powierzchnię 46m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 50 m2 z klimatyzacją po remoncie, z miejscem postojowym: 2 odrębne pokoje, kuchnia, łazienka, duży balkon. Mieszkanie na 5 piętrze budynek z 2006 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o wysokim standardzie, pow. 33 m z jedną sypialnią, klimatyzacja, balkon, ostatnie piętro, całodobowa ochrona w prestiżowej inwestycji steam park w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 60 m2 w Borku Fałęckim do wynajęcia. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze, składa się z przestronnej kuchni z salonem, sypialni i drugiego pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia nowe, mieszkanie 1-pokojowe, które znajduje się przy ul.Halszki w Krakowie - dzielnica Kurdwanów/Podgórze Duchackie. Mieszkanie posiada 36 m2 i znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy Bulwarach Wiślanych zamieszkaj blisko natury i centrum. Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł34 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie, w spokojnej okolicy. Składa się ono z dużego, jasnego pokoju i oddzielnej kuchni zabudowanej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt agd (.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajęcia 2 pokojowego mieszkania o pow. 46 m2, położonego przy ul. Obozowej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kameralnego budynku z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tu i odkryj komfort własnej przestrzeni. To jasne, przytulne i świetnie zorganizowane mieszkanie na Olszy to idealne miejsce dla jednej osoby lub pary, które szukają wygody.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegankie mieszkanie W pełni wyposażone - V dzielnica N20 nieruchomości oferuje do wynajęcia od zaraz eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników -jestem właścicielem. Przytulne 2 pokoje z dużym balkonem i widokiem Kraków, wola Duchacka ( wolne od 01.07.26) LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ul. Sas-Zubrzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszknie 3-pokojowe ul.Pychowicka 18 w Krakowie. Mieskanie składa się z dwóch osobnych sypialni oraz dużego salonu z kuchnią. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie, 53,6 m2, w Krakowie na Osiedlu Europejskim - Londyn (dzielnica Ruczaj). Budynek jest ogrodzony, z monitoringiem. Mieszkanie ma 2 pokoje i oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-pokojowe na wynajem o powierzchni 36.00 m2. Lokalizacja:Siemaszka 33. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na zieleń Salwator, kraków | 41 m | klimatyzacja | wysoki standard Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

44m, 2 pokoje, balkon, garaż podziemny | koło expo | pierwszy najem Nowe mieszkanie do wynajęcia, ul. Ciesielskiego 44m2, 2 pokoje + balkon, garaż, wyposażone. [english below] Szukasz mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 45m2, w bloku przy ul. Macedońskiej 6. Dwa niezależne pokoje + oddzielna kuchnia i łazienka. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below - Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55,5 m przy ul. Dywizjonu 303 62b. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie - meble na wymiar, na podłogach położona jest naturalna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 51m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 54 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Dworskiej 23 w Krakowie. ~ wyłączność ~ lokalizacja: mieszkanie.