dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 072 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 072 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kraków, ul. Starego Dębu Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone przy ul. Starego Dębu w Krakowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 49 m. położonym na ul. Wrocławska, 53e (osiedle Nowa 5 Dzielnica). Dostępne od 01.06.2026. Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł19,90 m² 90,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gnieźnieńska - do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie Mieszkanie o pow. 19,9m2, położone na 6-piętrze w 10- piętrowym budynku. W budynku dwie windy, blisko dużo zielenie do spacerowania,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,51 m² 67,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,51 m , położone w okolicach ul. Wielickiej w Krakowskiej - dzielnica Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33 m po generalnym remoncie - Kraków, nowa Huta, os. Kombatantów Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł36 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na krakowskim Salwatorze przy ul. Syrokomli. Nieruchomość usytuowana jest na IV piętrze reprezentacyjnej kamienicy z nową.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Szuwarowej na krakowskim Ruczaju. Układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kraków | 42 m | ul. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza | Nowe budownictwo | ogródek lokalizacja Mieszkanie przy ul. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza w Krakowie znajduje się 10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Szuwarowej na krakowskim Ruczaju. Układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia od zaraz w dobrej cenie? To oferta idealna dla Ciebie! Przedstawiam wyjątkowe, świeżo urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 200 zł34,83 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Krakowa, z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej ? Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42,30 m² 61,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli doceniasz nowohucki klimat i lubisz przytulne wnętrza, to mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, które zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz. Najważniejsze atuty: w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca mieszkanie przy ul. Szpitalnej zaraz na przeciwko Teatru Słowackiego. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: szpitalna Przystanek: teatr Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem przy ul. Nullo, zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowe i widokowe 1-pok. mieszkanie z dużym balkonem w prestiżowej lokalizacji Wiślane Tarasy w dzielnicy Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne (53 m2) i zadbane mieszkanie do wynajęcia na Krowodrzy przy ulicy Królewskiej. Doskonała lokalizacja, 1. piętro z windą, centralne ogrzewanie. Idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-06-01

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37 m2 | Swietna lokalizacja | Odswiezone | Dostepne od 15 lipca Do wynajecia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jerzego Szablowskiego w Krakowie. Nieruchomosc.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 zł82 m² 57,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 82m2 użytkowe, po podłogach (skos głównie w garderobie) ok 90m2 7 pomieszczeń: pierwsza łazienka 4m2 Salon z aneksem kuchennym 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje na wynajem garsonierę w Krakowie na ul.Przewóz. Nieruchomość znajduje się na 1-ym piętrze 4-o piętrowego nowoczesnego bloku. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 przy ul. Fatimskiej w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie. Nieruchomość z salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje komfortową, funkcjonalną kawalerkę z balkonem zlokalizowane przy ul. Głowackiego w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ulicy Głowackiego ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł91,83 m² 43,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentacja w 3,5 minuty? Obejrzyj wideo ikonka "play" na pierwszym zdjęciu albo tuż pod nim! Do wynajęcia mega fajne mieszkanie z wieloma możliwościami. 4 osobne sypialnie, osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,40 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie. Lokal został urządzony w nowoczesnym stylu, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30,50 m² 75,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15 czerwca dwupokojowe mieszkanie położona przy ul. Łukasińskiego w dzielnicy Łagiewniki. Lokalizacja: przystanek tramwajowy kilka minut od budynku. W pobliżu duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem świeżo wykończone w wysokim standardzie kompletnie umeblowanie i wyposażone mieszkanie o powierzchni ok 61 m2 położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie mieszkanie położone na 3 piętrze przy ul. Składowej w Krakowie. Lokal został wykończony w wysokim standardzie, jest w pełni umeblowany oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe Kraków "5 Dzielnica" nowocześnie urządzone komórka lokatorska w cenie. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: mieszkanie przy ulicy Wrocławskiej,15 minut od centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27,70 m² 72,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1-pokojowe z garażem przy ulicy Okulickiego. Świetna lokalizacja, ciche i jasne wnętrze, idealne dla singla lub pary szukającej komfortowego miejsca blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Pychowicka, kraków Chcesz zostać pierwszym najemca? To 44m nowoczesnej przestrzeni czeka na Ciebie! Nieruchomość: proponujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 35m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Stawowej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w kameralnym budynku przy ulicy Piastowska 30. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m , zlokalizowane przy ul. Ciesielskiego 24 w Krakowie, w nowoczesnej inwestycji na terenie dzielnicy Czyżyny. Zostań.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł57 m² 75,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków, szlak/pawia - tylko U nas W notus- nie szukaj dalej tylko umów się na prezentację ;-) Apartament z balkonem | Angel City | Centrum Krakowa | 57 m | Garaż Są miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 zł82 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

homfi z przyjemnością prezentuje urokliwe mieszkanie na wynajem w kamienicy przy ul. Kotlarskiej dzielnica Grzegórzki w Krakowie. Dostępne od: 20 Czerwca 2026 lokalizacja Grzegórzki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca, przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone przy ul. Przemysłowej, na Zabłociu w pobliżu Bulwarów Wiślanych. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł65,25 m² 58,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentujemy przestronne czteropokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 65,25 m2, położone na drugim piętrze budynku przy ul. Mackiewicza w Krakowie. Układ mieszkania: - 3 oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne, bezczynszowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Zamenhofa w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł58,80 m² 85,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w kamienicy przy ulicy Dietla 19 w Krakowie .W okolicy forum , Kazimierz , wiele ciekawych kawiarni i topowych restauracji w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Pet friendly! Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 38 metrów kwadratowych położonym na ul. Poznańska 11. Dostępne od 01.07.2026. Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54,54 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe przestronne mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Fi przy Rondzie Matecznego. Tutaj możesz zamieszkać z kotem. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Stary Prokocim ul. Górników 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na zamkniętym osiedlu Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51m , znajdujące.