dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 072 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 072 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone, wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o każdy szczegół. Usytuowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściel wynajmie komfortowo zaaranżowane i wyposażone 50 mkw mieszkanie. Salon z aneksem kuchennym, płyta, piekarnik, zmywarka, młynek do mielenia odpadów,okap, sofa trzyosobowa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu słoneczne mieszkanie położone na kameralnym, zielonym osiedlu Złota Podkowa w Bronowicach Małych. Bliskość pętli tramwajowej zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł74 m² 80,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio bez pośredników Serdecznie polecam do wynajęcia apartament o bardzo wysokim standardzie. Po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 350 zł34 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferuje Państwu przytulne mieszkanie o pow. 34m2, znajdujące się na Podgórzu przy ul. Limanowskiego. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się w kamienicy. Usytuowane jest na 1 piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m2 przy ul. Żaka w Krakowie lokalizacja: ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek. Bez problemu można.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2 z dwoma nieprzechodnimi pokojami przy ul. Czajna w Krakowie lokalizacja: ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe nieumeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 przy ul. Czajna w Krakowie lokalizacja: ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40,20 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz : w pełni wyposażone i zaprojektowane z myślą o wygodzie Mieszkańców 2 pokoje na krakowskiej Olszy. Wprowadzasz się i mieszkasz od razu. Idealne dla:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 23m2 po generalnym remoncie | Park lotników/ugorek. Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , usytuowana na parterze. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia ul. Lindego, kraków | 27,75 m + loggia | od zaraz 2000 zł + media Kawalerka z wydzieloną sypialnią dostępna od zaraz! mpec, lindego! Kawalerka do wynajęcia ul. Lindego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie (34 m2) przy ul. Myśliwskiej. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! lokalizacja I budynek: nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w niskim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | 39 m | parking przy windzie | klimatyzacja | ul. Składowa Kraków Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42,68 m² 82,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,68 m , Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie., przy użyciu materiałów bardzo dobrej jakości. Wszystkie meble wykonane na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Bezpośrednio! Z prywatnym miejscem postojowym w cenie! Do wynajęcia przytulny, widokowy, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie w pełni umeblowany oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka Z balkonem, krowodrzana wynajem N20 Nieruchomości oferuje na wynajem jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu pełna infrastruktura Carrefour, żabka, lewiatan, rossmann, apteki, piekarnia, pasaż Ruczaj, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą, znajdującego na ogrodzonej i zagospodarowanej działce przy ulicy Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,09 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedrogie 2 osobne pokoje / blisko Centrum Od 1 lipca Komandosów / os. Podwawelskie Wynajmę przestronne mieszkanie 41 m 2 osobne pokoje - 19 m - 10 m 2 piętro - umeblowane - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,50 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie + lokalizacja Oferujmy na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na parterze budynku z 2021 roku przy ulicy Piltza 38 w Krakowie, dzielnica Ruczaj. Budynek stanowi VI.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka - ruczaj - obozowa - blisko do kampusu Do wynajęcia kompaktowa, przytulna kawalerka o pow. 28m2 położona na drugim piętrze w kameralnym, niewysokim bloku przy ul. Obozowej -.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł168 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 5-pokojowego apartamentu o powierzchni 168 m w budynku z 2025 roku w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58,30 m² 46,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe/balkon/garaż Do wynajmu mieszkanie położone na drugim piętrze w kameralnym budynku na Ruczaju. Bardzo ciche i ciepłe, o korzystnym rozkładzie. Wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w dzielnicy Bronowice, na Os. Widok, w bloku przy ul. Na Błonie 13b. Mieszkanie ma powierzchnię 46m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem Możliwość domeblowania Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o wysokim standardzie, pow. 33 m z jedną sypialnią, klimatyzacja, balkon, ostatnie piętro, całodobowa ochrona w prestiżowej inwestycji steam park w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia nowe, mieszkanie 1-pokojowe, które znajduje się przy ul.Halszki w Krakowie - dzielnica Kurdwanów/Podgórze Duchackie. Mieszkanie posiada 36 m2 i znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyobraź sobie poranki z kawą ponad dachami miasta i wieczory z zachodami słońca wpadającymi prosto do Twojego salonu. To mieszkanie to nie tylko metraż to perspektywa, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł34 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie, w spokojnej okolicy. Składa się ono z dużego, jasnego pokoju i oddzielnej kuchni zabudowanej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt agd (.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Rogozińskiego 6 - apartamentowiec Graffit House, atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 40m2 plus przestronny balkon o pow. 10m2 w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prądnik Biały/ Krowodrza Górka ul. Rusznikarska 13 Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie o pow. 30m2 położone na 5 piętrze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36,66 m² 87,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Powstańców w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2025 roku i została.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Designerskie mieszkanie W sercu kazimierza | widok na zieleń N20 Nieruchomości oferuje na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35,26 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Szablowskiego 4, kraków Zapraszam na dzień otwarty 23.05 w sobotę o godzinie 11;00 do 13;00. Zapisy na dzień otwarty pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł50 m² 59,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Sodowej, świeżo odmalowane. Bezpośrednio od właściciela.   . Mieszkanie jasne, z oknami na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

44m, 2 pokoje, balkon, garaż podziemny | koło expo | pierwszy najem Nowe mieszkanie do wynajęcia, ul. Ciesielskiego 44m2, 2 pokoje + balkon, garaż, wyposażone. [english below] Szukasz mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na zieleń Salwator, kraków | 41 m | klimatyzacja | wysoki standard Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-pokojowe na wynajem o powierzchni 36.00 m2. Lokalizacja:Siemaszka 33. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępność mieszkania do ustalenia (czerwiec / lipiec) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Przewóz, w dobrze skomunikowanej dzielnicy Płaszów. Jeżeli cenisz sobie szybki dojazd do.