dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kraków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

7 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 197 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 140 000 zł62,62 m² 18 205,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie Z ogromnym potencjałem | ul. Śląska 9 | kraków - krowodrza Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 100 zł40,74 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji ul. Powstańców / os. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 660 zł42,20 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji ul. Powstańców / os. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 843 zł34,77 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

o nowych ogłoszeniach

760 000 zł43,66 m² 17 407,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie - Centrum Krakowa | Rondo Grzegórzeckie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,66 m , położone w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35,50 m² 15 464,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

*zdjęcia należą do właściciela oferty Kraków Krowodrza, topowa lokalizacja, 35,5 mkw z balkonem, 7 piętro, potencjał 2 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-29

1 299 000 zł72,88 m² 17 823,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

72,88 m | 3-4 pokoje | 2 balkony | 1 piętro | Czyżyny ul. Sikorki Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 1. piętrze w budynku z 2019 roku, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju - ul. Obozowa. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł60,93 m² 17 232,89 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty 3-pokojowego mieszkania, zaprojektowanego z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia. Przestrzeń lokalu składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 000 zł47,20 m² 16 546,61 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty 2-pokojowego mieszkania, zaprojektowanego z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia. Przestrzeń lokalu składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł43,88 m² 16 294,44 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł33,37 m² 18 429,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Ciekawe mieszkanie na nowym osiedlu ul. Stańczyka Mieszkanie składa się z pokoju z kuchnią otwartą, dużego tarasu, przedpokoju i łazienki. Ogrzewanie i woda miejskie duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Eleganckie mieszkanie W bardzo dobrym stanie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 zlokalizowane w atrakcyjnej i zielonej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

797 833 zł44,54 m² 17 912,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak english! Prezentujemy przytulne, gotowe do wprowadzenia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Myśliwskiej 55a w Krakowie. Propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,51 m² 18 823,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 26,51 m znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego, zaledwie dwupiętrowego budynku. Kameralna zabudowa zapewnia ciszę, prywatność i komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Widok na klasztor w Tyńcu i Tatry | 52 m po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł67 m² 13 402,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Widokowe mieszkanie dla rodziny do zamieszkania od zaraz, ul. Polonijna, 11. piętro z panoramą na Kraków i zachody słońca. Widok na kopiec Kraka i Kościuszki, w oddali Rynek Główny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł58,53 m² 13 651,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie - M33 Deweloper sprzeda mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,53 m2 w inwestycji willa zalesie w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 145. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2025 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie, położone przy ul. Powstańców w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł42,01 m² 19 519,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesność i świetną lokalizację? Ta jasna i funkcjonalna 2 pokojowa przestrzeń o powierzchni 42 m w Dąbie Plaza od renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł37 m² 12 405,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią w stanie do remontu, w doskonałej lokalizacji: olsza / ul. Bohaterów Wietnamu (przy Rondzie Młyńskim). Ogrzewanie i cwu miejskie / Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 46,93.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

926 000 zł64,67 m² 14 318,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie idealne dla Rodziny: 4-pokoje z balkonem i 2 łazienkami. Tu znajdziesz zieleń i miejsce do odpoczynku, a w zasięgu spaceru: infrastrukturę dla wygodnego życia na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji Biuro nieruchomości vavelia prezentuje z wyłączną przyjemnością ofertę sprzedazy mieszkania w stanie deweloperskim: - 40 m2 - 2 pokoje - przestronny taras od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 000 zł68,26 m² 14 166,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne dla rodziny - wygodne 4-pokojowe z widokiem na zieleń i rozwiniętą infrastrukturą w zasięgu spaceru: glogera 32 - Prądnik Biały ukończona inwestycja - ostatnie wolne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł55 m² 14 345,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Bohaterów Września w Krakowie, znajdujące się na 2 piętrze (dostępne jest również mieszkanie na 3 piętrze) w 7 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł40,52 m² 15 769,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 639 000 zł Powierzchnia: 40,52 m2 Piętro: 3/3 Pokoje: sypialnia + salon z aneksem kuchennym Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,50 m² 13 518,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Prądniku Białym / Żabiniec w Krakowie. Rozkład pomieszczeń: duży salon o powierzchni ok.18,6 m2 z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł70 m² 21 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedamy trzypokojowe w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 69,31 m2 położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł39,99 m² 14 728,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klimatyczne mieszkanie z widokiem, które zachwyca każdego dnia ulica witosa -kurdwanów nowy podgórze duchackie, 1.5 POKOJU Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu: Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł40,29 m² 16 058,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ok. Prądnickiej, 4 przystanki od Galerii Krakowskiej. Inwestycyjne ładne 2 pokojowe mieszkanie. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł45,10 m² 15 233 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/ 45 m2/ po remoncie/grzegórzki/ ul. Narzymskiego Blisko uczelni. Super oferta inwestycyjna! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 45 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł42,60 m² 15 140,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania na malowniczej ulicy Ariańskiej w Krakowie! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze trzypiętrowego budynku i ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł48,01 m² 13 872,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych? Zależy Ci na świetnej komunikacji z każdym punktem Krakowa i bliskości terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł54 m² 15 537,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa na osiedlu Piastów (mistrzejowice).

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł59,15 m² 12 426,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Kraków, os. 2 pułku Lotniczego Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,15 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł46,20 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i panoramicznym widokiem! Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 15. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,76 m² 12 757,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Osiedle Stalowe. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,76 m 2. Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, z osobną jasna kuchnią na 4 piętrze w budynku 1956 r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł52,78 m² 14 967,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ciche i gotowe do wejścia mieszkanie w najbardziej prestiżowej części Krakowa. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy cichej ulicy Niezapominajek. To jedna z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł38,58 m² 15 940,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie (2-pokojowe z oddzielna kuchnią) o powierzchni 38,58 m , położone na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł45 m² 19 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie w okolicy Aquaparku w Krakowie Biuro nieruchomości: bracia Sadurscy Cena zakupu: 870 000zł + 76 000zł dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł34,30 m² 16 763,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 1-pokojowe o pow. 34,30 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Krakowa, ul. Rozdroże tuż przy ul. Kapelanka. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. ok 60 m2 na parterze bloku z 2002 roku na ul. Prof. Bartla na Dębnikach (os. Pod Fortem). Rozkład: salon (balkon) z aneksem z oknem, oddzielna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,08 m² 12 091,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, w których od razu czujesz, że ktoś naprawdę tu mieszkał szczęśliwie, wygodnie, przez lata. To jedno z nich. Lokalizacja Osiedle Stalowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 524 zł49,63 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 49,63m.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij