dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kraków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

7 201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 201 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 250 000 zł74 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Eleganckie mieszkanie W bardzo dobrym stanie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 zlokalizowane w atrakcyjnej i zielonej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 662 zł43,58 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Kapelanka - Pychowicka w Krakowie w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 260 267 zł63,33 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Kapelanka - Pychowicka w Krakowie w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 019 520 zł56,64 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

687 000 zł45,10 m² 15 233 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/ 45 m2/ po remoncie/grzegórzki/ ul. Narzymskiego Blisko uczelni. Super oferta inwestycyjna! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 45 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 560 000 zł87,46 m² 29 270,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1800

Klimat Kazimierza w najlepszym wydaniu - apartament przy ul. Św. Katarzyny Wyjątkowy apartament o powierzchni 87,46 m , położony na 2. piętrze zabytkowej, XVI-wiecznej kamienicy - to.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł38,67 m² 18 619,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe do wejścia mieszkanie z antresolą tuż obok Zakrzówka! 38,67 m | ul. Zakrzowiecka 31a. Szukasz nowoczesnego mieszkania, z którego okien widać zieleń, a po pracy możesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł62,62 m² 18 205,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie Z ogromnym potencjałem | ul. Śląska 9 | kraków - krowodrza Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 087 500 zł72,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przytulne, 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i tarasem, mieszczące się w inwestycji Stawowa, w budynku 1/1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 885 zł48,13 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, mieszczące się w inwestycji Stawowa, w budynku 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 446 zł58,99 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczące się w inwestycji Stawowa, w budynku 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł43,66 m² 17 407,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie - Centrum Krakowa | Rondo Grzegórzeckie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,66 m , położone w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35,50 m² 15 464,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

*zdjęcia należą do właściciela oferty Kraków Krowodrza, topowa lokalizacja, 35,5 mkw z balkonem, 7 piętro, potencjał 2 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-29

1 299 000 zł72,88 m² 17 823,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

72,88 m | 3-4 pokoje | 2 balkony | 1 piętro | Czyżyny ul. Sikorki Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 1. piętrze w budynku z 2019 roku, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju - ul. Obozowa. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł33,37 m² 18 429,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Ciekawe mieszkanie na nowym osiedlu ul. Stańczyka Mieszkanie składa się z pokoju z kuchnią otwartą, dużego tarasu, przedpokoju i łazienki. Ogrzewanie i woda miejskie duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,51 m² 18 823,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 26,51 m znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego, zaledwie dwupiętrowego budynku. Kameralna zabudowa zapewnia ciszę, prywatność i komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały Kraków

780 425 zł50,35 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały Kraków

883 503 zł66,18 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały Kraków

1 365 806 zł104,26 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, łazienki i ogródka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Widok na klasztor w Tyńcu i Tatry | 52 m po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł67 m² 13 402,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Widokowe mieszkanie dla rodziny do zamieszkania od zaraz, ul. Polonijna, 11. piętro z panoramą na Kraków i zachody słońca. Widok na kopiec Kraka i Kościuszki, w oddali Rynek Główny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2025 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie, położone przy ul. Powstańców w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł42,01 m² 19 519,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesność i świetną lokalizację? Ta jasna i funkcjonalna 2 pokojowa przestrzeń o powierzchni 42 m w Dąbie Plaza od renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł37 m² 12 405,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią w stanie do remontu, w doskonałej lokalizacji: olsza / ul. Bohaterów Wietnamu (przy Rondzie Młyńskim). Ogrzewanie i cwu miejskie / Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 46,93.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 000 zł64,67 m² 14 318,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie idealne dla Rodziny: 4-pokoje z balkonem i 2 łazienkami. Tu znajdziesz zieleń i miejsce do odpoczynku, a w zasięgu spaceru: infrastrukturę dla wygodnego życia na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji Biuro nieruchomości vavelia prezentuje z wyłączną przyjemnością ofertę sprzedazy mieszkania w stanie deweloperskim: - 40 m2 - 2 pokoje - przestronny taras od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 000 zł68,26 m² 14 166,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne dla rodziny - wygodne 4-pokojowe z widokiem na zieleń i rozwiniętą infrastrukturą w zasięgu spaceru: glogera 32 - Prądnik Biały ukończona inwestycja - ostatnie wolne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł55 m² 14 345,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Bohaterów Września w Krakowie, znajdujące się na 2 piętrze (dostępne jest również mieszkanie na 3 piętrze) w 7 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł40,52 m² 15 769,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 639 000 zł Powierzchnia: 40,52 m2 Piętro: 3/3 Pokoje: sypialnia + salon z aneksem kuchennym Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,50 m² 13 518,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Prądniku Białym / Żabiniec w Krakowie. Rozkład pomieszczeń: duży salon o powierzchni ok.18,6 m2 z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł70 m² 21 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedamy trzypokojowe w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 69,31 m2 położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł39,99 m² 14 728,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klimatyczne mieszkanie z widokiem, które zachwyca każdego dnia ulica witosa -kurdwanów nowy podgórze duchackie, 1.5 POKOJU Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu: Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł40,29 m² 16 058,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ok. Prądnickiej, 4 przystanki od Galerii Krakowskiej. Inwestycyjne ładne 2 pokojowe mieszkanie. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40,51 m² 19 723,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie na pięknym kazimierzu N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,51m2 w odnowionej kamienicy Budynek powstał w latach 1912-1918. Zaprojektował go Jan.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł111,30 m² 14 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

NA sprzedaż mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjnym - 111,3 M 2 Z antesolą N20 Nieruchomośc i oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111,3 m z.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł27,20 m² 11 948,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | ul .BIEŻANOWSKA | MIEJSCE POSTOJOWE N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 18,7 m (27,2 m po podłodze), położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowoczesne wnętrze z dużym balkonem i miejscem postojowym N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 39,19 m2 zlokalizowanego na Podgórzu Duchackim.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,55 m² 22 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Prestiżowe mieszkanie na urokliwym kazimierzu N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5m2 z antresolą zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu, ul. Brzozowa.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32 m² 18 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kraków Stare Miasto ul. Starowiślna 32 m Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Starowiślnej! Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł90 m² 17 766,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Kraków Kazimierz ul. Szeroka 90 m2 Nieruchomość: na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 2. piętrze klimatycznej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75 m² 10 653,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, w których od razu widzisz swoje życie. Poranna kawa na tarasie, dzieci bawiące się w ogrodzie, cisza i prywatność, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł34,59 m² 13 269,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie do remontu - ul. Praska, dzielnica Dębniki, kraków Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Praskiej 65, w doskonale skomunikowanej i jednocześnie spokojnej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł47,48 m² 13 668,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania przy ul. Sołtysowskiej w Krakowie. Mieszkanie: - 47,48 m , 1 piętro - układ: przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Podwawelskim. Mieszkanie o powierzchni 39,5m2 skłądające się z kuchni z oknem , łazienki z wc , 2 pokoi oraz przedpokoju z pawlaczem. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 000 zł55,02 m² 14 249,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe kameralne osiedle z mieszkaniami gotowymi do odbioru. Przyjdź, wybierz i zamieszkaj. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, ergonomii przestrzeni oraz.