dowolna

Mieszkania Kraków – oferty mieszkań w Małopolsce

9 234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaszkiewicza

Dąbie,Kraków

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 7. piętrze nowego budynku z 2023 roku przy ul. Laszkiewicza w Krakowie. Opis mieszkania: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Zabłocie,Kraków

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować stylowe i widokowe 1-pok. mieszkanie przy ul. Zabłocie. Lokalizacja: inwestycja znajduje się w luksusowej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55 m | Łagiewniki | ul. Fredry | Bonarka | dostępne od zaraz mieszkanie: na wynajem komfortowe, funkcjonalne i starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 38 metrów kwadratowych położonym na ul. Wrocławska 53L (osiedle Nowa 5 Dzielnica). Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 200 zł22 m² 100,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z antresolą położona przy ul. Lubomirskiego w Krakowie, w dzielnicy Stare miasto. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum oraz bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowskiego

Grzegórzki,Kraków

493 000 zł30 m² 16 433,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2 pokojowe! pod inwestycje! lokalizacja : Nieruchomość położona przy ul. Stefana Bobrowskiego, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Kurdwanów Nowy,Kraków

597 000 zł40 m² 14 928,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klimatyczne mieszkanie z widokiem, które zachwyca każdego dnia, ulica witosa -kurdwanów nowy podgórze duchackie, 1.5 POKOJU Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu: Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokojowe mieszkanie Z 2 balkonami, parkingiem I komórką lokatorską. UL. Prandoty W dzielnicy śródmieście, nieopodal uek, politechnika, uniwersytet rolniczy, opolska estakada. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pod Strzechą

Bronowice Małe,Kraków

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu z ogródkiem w Bronowicach Małych. Lokalizacja: bronowice to jedna z najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowa Huta,Kraków

449 000 zł36 m² 12 527,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych lokalizacji Krakowa - na Osiedlu Hutniczym w Nowej Hucie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

496 848 zł28 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim - możliwość aranżacji na 2 pokoje | ogródek Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,23 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pagórkowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowe mieszkanie dla osób, które szukają komfortu, jakości i przestrzeni w zielonej części Krakowa. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i klienta inwestycyjnego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 189 000 zł68 m² 17 403,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Słoneczne,Kraków

820 000 zł66 m² 12 390,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,18 m położone w Krakowie Nowa Huta Historyczna, os. Słoneczne. Podstawowe informacje: * mieszkanie własnościowe z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

670 000 zł56 m² 11 979,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Obozowa - Ruczaj Mieszkanie 2 pokojowe dostosowane dla niepełnosprawnych Miejsca postojowe dla mieszkańców 55,93m2 Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,93 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Fatimska (bieńczyce) Mieszkanie 4 pokojowe Piwnica ~2m2 64m2 Balkon Zielona okolica Wymieniona elektryka Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 metrów kwadratowych + balkon, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

780 000 zł57 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Centrum B (nowa Huta) - Widok na Park Szwedzki Mieszkanie 2 pokojowe + łączona kuchnia - jasne - strona wschodnia 57m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tomickiego

Czyżyny,Kraków

795 000 zł52 m² 15 347,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z niezagrożonym widokiem, które daje Ci więcej 3 pokoje, garderoba, 2 balkony | Czyżyny, ul. Tomickiego Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, szybki dojazd tramwajem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

729 999 zł52 m² 14 038,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ul. Żabiniec (żabiniec) Mieszkanie 3 pokojowe - 2 poziomowe 52m2 Balkon Miejsce postojowe przy budynku - wyłącznie dla mieszkańców Zielona okolica Prezentujemy 3-pokojowe (2 poziomowe) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

550 000 zł40 m² 13 715,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

os. Na Stoku (wzgórza Krzesławickie) 40,1m2 + balkon 2 pokojowe (2-stronne) Przestronne, ciche Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,1 metrów kwadratowych do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brogi

Prądnik Czerwony,Kraków

599 990 zł44 m² 13 639,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brogi - Prądnik Czerwony - Pełna własność Mieszkanie 2 pokojowe + kuchnia - jasne - dwustronne 44m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Dębniki,Kraków

649 000 zł57 m² 11 428,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Unruga (dęniki) 56,8m2 + balkon 3 pokojowe (narożne piętro) Przestronne, ciche, przynależna część ogodu Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 metrów kwadratowych do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnogórska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

543 000 zł36 m² 14 958,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Czarnogórska (podgórze Duchackie) 36,3 m2 + balkon 2 pokojowe (1-stronne) Przestronne, ciche, widokowe Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 metrów kwadratowych do wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

1 356 000 zł59 m² 22 983,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokojowe, 59m2, klimatyzowane, słoneczne z 23m2 tarasem, w wysokim standardzie, komórka + garaż podziemny Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Bieńczyce,Kraków

371 000 zł26 m² 14 497,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Os. Strusia (bieńczyce) Mieszkanie 1 pokojowe - jasne strona południowa 25,59m2 Parking pod blokiem Idealne pod wynajem Doskonale skomunikowana okolica Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

515 000 zł37 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kobierzyńska Mieszkanie 1 pokojowe - możliwość podziału na 2 pokoje Komórka lokatorska Miejsca postojowe przy klatce 36,6m2 Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

gen. Leopolda Okulickiego, 2 pokojowe + piwnica, balkon, 50m2, doskonała lokalizacja (tramwaj + autobus), dodatkowo miejsce postojowe do zakupu w cenie 50 tys. Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zabawa

Wola Duchacka,Kraków

535 000 zł27 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1 pokojowe Z balkonem! gotowedo wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zabawa, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Stare Miasto,Kraków

1 318 320 zł55 m² 23 969,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w sercu Krakowa Marzysz o własnym mieszkaniu w ścisłym centrum miasta? Ta wyjątkowa nieruchomość w sąsiedztwie Placu Biskupiego to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Płaszów,Kraków

859 000 zł66 m² 13 021,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Płaszowa - idealnego miejsca dla rodziny, inwestora czy osoby ceniącej sobie dogodny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

549 000 zł34 m² 16 147 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 549 000zł Powierzchnia: 34m2 Piętro: 1/3 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe, w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

721 000 zł60 m² 11 937,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje Z oddzielną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelechowskiego

Krowodrza,Kraków

620 000 zł38 m² 16 445,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 37,3 m , zlokalizowana na 1. piętrze kameralnego, ceglanego budynku z lat 60. Mieszkanie idealne zarówno na start, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łaszkiewicza

Wieczysta,Kraków

1 290 000 zł68 m² 19 105,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Widokowe, ciche 2-balkonowe 3 pokojowe + 22m taras + garaż 67,5 m Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest przy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mochnackiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

282 000 zł17 m² 16 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 17 m znajdujące się w dzielnicy Podgórze (w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

895 000 zł59 m² 15 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym balkonem. Na 59m2, mieszkanie składa się: salon z aneksem kuchennym zmywarka 60, płyta indukcyjna, piekarnik. Sypialnia Pokój Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

2 600 zł54 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji - bardzo blisko parku krakowskiego N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 53,58 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

645 000 zł42 m² 15 489,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tę ofertę znajdziesz tylko w naszym biurze! Więcej informacji : Szukasz mieszkania, które łączy ciszę, komfort i świetną lokalizację? ? Ta alternatywa jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Na Wzgórzach

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł28 m² 14 378,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie położone na os. Na Wzgórzach w spokojnej, zielonej części Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne tereny rekreacyjne, w tym Park Zielony Jar, idealny na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dębniki,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Dostępne od 1 kwietnia, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Kapelanka w dzielnicy Dębniki. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Rydlówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

735 000 zł29 m² 25 257,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków Grzegórzki F. Nullo 2 pokoje balkon - 29 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze apartamentowca z windą w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach