dowolna

Mieszkania Kraków – oferty mieszkań w Małopolsce

9 259 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 259 ogłoszeń

6 000 zł73 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 73 m , zlokalizowanego przy ul. Romanowicza w prestiżowej dzielnicy Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,44 m² 13 551,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokojowe mieszkanie na Ruczaju z możliwością wydzielenia 3 pokoju. Idealne pod inwestycję najmu długoterminowego dla studentów Kampusu uj lub dla klienta indywidualnego. W cenie duża.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania z balkonem zlokalizowanego przy ul. Powstańców. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 200 zł46 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

716 172 zł48,39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 870 zł65,62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł48 m² 19 791,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji dzielnica Krowodrza, tuż przy ul. Juliusza Lea w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana- do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 426 zł39,65 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł290 m² 23 103,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna przy ul. Szwedzkiej w Krakowie, na terenie Starych Dębnik, z niepowtarzalnym widokiem na Wisłę. Dębniki to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint property ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na wynajem na ul. Bajecznej w Krakowie.Mieszkanie o pow. 59 m2 znajduje się w budynku z windą i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 307 846 zł64,17 m² 20 380,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 788 000 zł138 m² 12 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Odkryj nieruchomość, która wymyka się standardom "klasycznej deweloperki"! Ten nowoczesny, dwupoziomowy apartament w prestiżowej inwestycji Park Lane to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 336 734 zł75,37 m² 17 735,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartamenty gałczyńskiego kameralne osiedle W zielonej części krakowa O inwestycji Ekskluzywne, kameralne osiedle w Krakowie, idealne dla osób szukających komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53,45 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Kraków Stare Dębniki ul. Zamkowa 53 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 53,45 m2, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł53,63 m² 16 408,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Proponujemy Państwu przytulne, trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł34,34 m² 17 443,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Polecam! apartament 2 pokojowy na starym podgórzu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w klimatycznym Starym Podgórzu. Nieruchomość położona na parterze w 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł77 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

mam ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 77 m2 w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł58,57 m² 12 549,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków, ul. Na Błonie Mieszkanie o pow. 53,47 m2 Piętro III/IV Piwnica Dwustronne Loggia Cena: 735 000 zł Kraków Osiedle Widok, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł72 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

dostępne od 1 kwietniamint Property oferuje na wynajem w pełni wykończony apartament o powierzchni 72 m2 położony na 6 piętrze budynku w kompleksie Wiślane Tarasy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 054 637 zł57,10 m² 18 470 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 975 zł47,75 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / idealne na start lub pod inwestycję - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 820 zł65,16 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł115 m² 13 043,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Płaszów | panoramiczny widok | jedyne takie! Na sprzedaż nietuzinkowe, widokowe mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Myśliwskiej, na ostatnim - 6 piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 017 zł42,39 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe, dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie na Prądniku Białym! zakup od dewelopera, nabywca nie płaci prowizji I podatku pcc! Na sprzedaż nowe, praktycznie zaprojektowane, mieszkanie dwupokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z balkonem i widokiem na Bulwary Wiślane english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować rzadko pojawiającą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 875 zł46,25 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne I funkcjonalne dwa pokoje Z balkonem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Ekspozycja południowa | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 900 zł77,50 m² 16 127,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ustawne, unikatowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 77,5m2, na wysokim parterze zabytkowej kamienicy z 1930 roku, ul. Rydla, rejon Bronowice Małe. Budynek zwany "generalską kamienicą",.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 750 zł65,02 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 906 zł40,56 m² 16 393,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 40,56 m2 Bronowice, ul. Lindego Gotowe do odbioru - inwestycja z pozwoleniem na użytowanie Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 zł37 m² 68,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie położone w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Stachiewicza 31. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 726 zł48,26 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIV.2.5 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Rabat 50tys! Prądnik Biały okolice ul. Glogera / Pachońskiego - Mieszkanie 48.46 m2 plus balkon. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 462 zł68,09 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / zielona oaza W mieście - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

575 960 zł26 m² 22 152,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , znajdujące się na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Wielkiego 34 w pobliżu Radia Kraków oraz Praku Krakowskiego im. Marka Grechuty. Lokalizacja: budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 637 180 zł107,64 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 918 zł56,66 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż bardzo komfortowe mieszkanie dwupokojowe z ogrodem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł33,23 m² 24 044,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * Kupujący nie płaci podatku pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,23 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł52 m² 16 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2 z balkonem przy ul.Biskupa Prandoty, Stare Miasto. Mieszkanie gotowe do odbioru, sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 278 732 zł81,97 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament Z tarasem Elegancja i funkcjonalność | Nowoczesny budynek | Maksymalne wykorzystanie światła dziennego ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 643 900 zł96,70 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij