dowolna

Mieszkania Kraków – oferty mieszkań w Małopolsce

9 295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 295 ogłoszeń

1 280 000 zł71,30 m² 17 952,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy na sprzedaż nowe przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,3 mkw przy ulicy Zauchy w Krakowie. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Royal Space ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m , zlokalizowane przy ul. Jordanowskiej 30 w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 524 zł47,89 m² 15 567,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze, z widokiem na wewnętrzne patio-ogród - lokalizacja Wola Duchacka, w pobliżu ch Bonarka. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł138 m² 10 862,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w kameralnej inwestycji z ogródkiem. Przestronne mieszkanie o powierzchni 138 m zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Idealne dla pary lub rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Kazimierz ul. Paulińska 57 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 57 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w kamienicy z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości areahouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia położone przy ul. Włoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł40 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 40 m2 zlokalizowane w budynku mieszkalnym przy ul. Pana Tadeusza 10 w Krakowie. Inwestycja została wybudowana przez znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł52,97 m² 15 480,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe (53m2) się na osiedlu mieszkaniowym "fajny Dom" położonym w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12. Lokalizacja: inwestycja Fajny Dom - to.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,50 m² 14 640 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży wyremontowane w 2020 roku, parterowe mieszkanie na os. Kazimierzowskim. Lokal w bardzo dobrym stanie nadaje się do zamieszkania od ręki. Przynależna piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 722 zł28,78 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł38,82 m² 14 914,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje | balkon | komórka lok. | kraków Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 38,82 m2, zlokalizowe na 2 piętrze przy ul. Sołtysowskiej w Bloku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 054 zł76,34 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 530 zł64,30 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 zlokalizowanego przy ul. Ks. Meiera lokalizacja Mieszkanie położone jest w północnej części Krakowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 229 408 zł72,60 m² 16 933,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 143 zł59,23 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 548 zł55,62 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / biuro.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,50 m² 15 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie 34,5 m | Kraków Kliny | spokojna okolica Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,5 m , usytuowane na 1. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Czyżynach english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe, komfortowe mieszkanie z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł54 m² 20 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 10 minut od Rynku Głównego pieszo, 5 minut do agh co sprzedajemy? Mieszkanie o powierzchni 53.6m2 znajduje się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł40,28 m² 16 758 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,28 m2 zlokalizowane na 5 piętrze w 5-piętrowym nowym budynku przy Alei Pokoju. To nowoczesny kompleks mieszkalny zlokalizowany w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł45,02 m² 20 413,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowy loft na Zabłociu autentyczny loft w sercu Krakowa lokalizacja: oferujemy na sprzedaż unikalny loft zlokalizowany w sercu krakowskiego Zabłocia w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł39 m² 15 256,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39 m , zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie w popularnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł18 m² 24 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż kawalerka Stare Grzegórzki, ul. ks. Władysława Gurgacza Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni ponad 18 m , położona w spokojnej i zielonej części Starych.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł49 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bronowice - ul. Krzywy Zaułek 49m2 /2 pokoje Do remontu we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł65,83 m² 22 482,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się na ul. Morelowa na Woli Justowskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 747 721 zł99,87 m² 17 499,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, położone przy ul. Klimeckiego w Krakowie, na terenie cenionej inwestycji Lokum Salsa, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł137 m² 13 284,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

*** Oferta na wyłączność *** *** O% prowizji, klucze w biurze *** Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Na Popielówkę (rejon ul. Łokietka) na którą składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8m2 - Osiedle Teatralne, nowa Huta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o pow 68,8 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł35,15 m² 16 984,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 2 pokoje | 44 M2 | nowoczesne mieszkanie Z balkonem | kuźnicy kołłątajowskiej 13a Dostępne od 1 Kwietnia 2026 r. Komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (44 m2) na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwukondygnacyjny, nowoczesny, funkcjonalny apartament w nowej inwestycji, zlokalizowanej w malowniczej okolicy przy ul. Dożynkowej. Standard inwestycji: budynek z bloczków silikatowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

3 150 zł44 m² 71,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w nowym budynku, bezpośrednio przy Bonarce! Mieszkanie jest jasne, wykończone w nowoczesnym stylu. Dodatkowym atutem jest garderoba w sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł78 m² 30 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Elegancki 3 pokojowy apartament z tarasem w Krowodrzy english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, elegancki apartament na sprzedaż w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 713 690 zł103,86 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 772 zł47,89 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58 m² 19 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe i przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ignacego Grabczaka. Nieruchomość znajduje się na parterze a jej metraż liczy 58.

Szczegóły ogłoszenia

411 000 zł20,53 m² 20 019,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł85,19 m² 10 447,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowe 92 m z prywatnym ogrodem i miejscem postojowym villa osikowa. Szukasz przestrzeni życiowej, która da Ci swobodę domu jednorodzinnego, a jednocześnie pozwoli cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 299 250 zł132,50 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowy apartamant | taras na dachu 70 m Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | 2 poziomy | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Apartament z jednym z najlepszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł43 m² 18 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 43m2 w Krakowie, krowodrza ul. Chopina (english version below) Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Chopina Cena: 784 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 43 m Piętro: parter.