dowolna

Mieszkania Kraków – oferty mieszkań w Małopolsce

9 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 211 ogłoszeń

1 458 000 zł88,36 m² 16 500,68 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 5 pokoi inwestycja bona, ul. Walerego Sławka 7, kraków Termin oddania: i kwartał 2026 Brak podatku pcc mieszkanie Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł43,14 m² 19 935,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mint property ma przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Iwony Borowickiej. Mieszkanie o powierzchni 43,14 m2 składa z: salonu z aneksem kuchennymsypialni.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł70,83 m² 11 972,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Posiadamy klucze do nieruchomości! 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Barbary w Krakowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 71m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł66 m² 15 893,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul. Wichury 1 w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, w rejonie ul. Wrocławskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

740 555 zł40,03 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura blisko 100 inwestycji W krakowie zakup bez prowizji (0%) oraz bez podatku pcc (2%) 2 pokoje | 6. Piętro | gotowe do odbioru od zaraz - biuro nieruchomości lakado - prezentuje świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

986 507 zł59,97 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 000 zł138,85 m² 24 342,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż luksusowy, dwupoziomowy apartament z ogrodem oraz tarasem położony w samym sercu dzielnicy Wola Justowska przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł130 m² 10 761,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Unikatowa okazja inwestycyjna W centrum krakowa 3-pokojowe mieszkanie ok 82 m2 + 2 mini kawalerki + garaż + połowa strychu Bez czynszu. Bez kompromisów. Z ogromnym potencjałem Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,25 m² 16 945,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 41,25 m przy ul. Wrzesińskiej 6 na krakowskim Kazimierzu. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana w cichej, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na przy ul. Bronowickiej w budynku z 2000 roku. Nieruchomość usytuowana jest na IV piętrze budynku mieszkalnego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł54,20 m² 20 848,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, z balkonem, z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórka lokatorską, mieszczące się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47 m² 11 468,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w Krakowie na osiedlu Kalinowym. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Kalinowym tuż przy komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

SPRAWDZONY STANDARD - GWARANCJA JAKOŚCI NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł39,30 m² 16 513,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie to doskonały wybór dla osób, które chcą połączyć wygodę nowoczesnego budownictwa z urokiem zielonego Krakowa. Gotowe, nowe, z własnym ogródkiem idealne jako pierwsze lokum.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezntuje na wynajem wyjątkowy, stylowy apartament o pow ok 120 m2 położony na pierwszym piętrze budynku bez windy. Niesamowitym atutem nieruchomości jest lokalizacja tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Siemaszki w Krakowie. Możliwość dokupienia wolnostojącego, murowanego garażu tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 988 zł39,88 m² 16 724,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w inwestycji na Prądniku Białym Tylko 3 km od centrum miasta zakup od dewelopera - bez prowizji I 2% podatku pcc 2 pokoje - 39,88 m2 - najlepsze na start. Inwestycja Wkomponowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 743 zł85,58 m² 12 499,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie blisko centrum, ale bez miejskiego hałasu - Czyżyny teraz promocyjna cena - nie odkładaj decyzji w nieskończoność! Zakup bez prowizji i podatku pcc, płacisz tylko za mieszkanie. Za.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł90 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje, przestronny, 3 pokojowy apartament z balkonem, położony przy ulicy Lea w dzielnicy Krowodrza. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

1 118 000 zł85,28 m² 13 109,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 85,28 m2, położone w nowoczesnym budynku przy ulicy Myśliwskiej. Oferta wyłącznie w biurze danax Posiadamy klucze - szybka prezentacja.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53 m² 16 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4 piętrze. Nieruchomość obecnie funkcjonuje jako mieszkanie inwestycyjne na wynajem, dzięki czemu generuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 628 zł47,43 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł46,60 m² 13 283,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Młyńskiej w w spokojnej i zielonej części Krakowa- olsza, w 10-cio piętrowym budynku (ocieplonym). Lokal o powierzchni 44.40 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 500 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 133 zł54,28 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36,50 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mint Property prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem Kraków, azory, ul. Marii jaremymieszkanie o powierzchni ok. 36,5 m , zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł26,63 m² 20 090,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka na sprzedaż - Wola Duchacka, kraków Na sprzedaż urocza, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27 m , położona w spokojnej i zielonej części Krakowa - Wola.

Szczegóły ogłoszenia

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 363 991 zł78,08 m² 17 469,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * ostatnie - 3 pokoje - a może 4 pokoje z aneksem ? w tym metrażu -.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł110 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy trzypokojowy apartament z dwoma balkonami w inwestycji Apartamenty Ludwinów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 380 zł65,67 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł25,03 m² 19 577 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w Pogórzu. Inwestycja została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33 m² 17 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mint Property prezentuje na sprzedaż jednopokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m2 położone w dzielnicy Podgórze, przy ul. Lanckorońska. Nieruchomość usytuowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 170 zł40,01 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup zwolniony Z podatku pcc dla biura Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 40.01 m , położone na parterze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 60 m2 przy ul. Zabłocie w Krakowie. Lokalizacja: świetne połączenie do centrum (ok. 10 minut).

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , na strzeżonym osiedlu Mozarta w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 088 zł110,32 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne domy bliźniacze w prestiżowej lokalizacji | Bez pcc i bez prowizji. Wyjątkowe, kameralne domy w zabudowie bliźniaczej w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 498 zł65,62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł61,40 m² 14 478,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

PO generalnym remoncie | W pełni wyposażone | 3 osobne pokoje Kraków - Prokocim | 61,40 m | 1. piętro Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu mieszkasz lub.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł28,22 m² 16 123,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mint Property ma przyjemność zaprezentować przytulne i funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 28,22 m2, położone na 9 piętrze w budynku przy ul. Adama Bochenka. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł70,44 m² 21 720,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w apartamentowcu położonym nad brzegiem Wisły. Mieszkanie z dużym tarasem o powierzchni blisko 45 m , wykończone.