dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz: przytulne jednopokojowe 29m2 mieszkanie przy ul. Ryszarda Nuszkiewicza, idealne dla jednej osoby lub pary bez dzieci. Do dyspozycji - pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Kozłówce,Kraków

445 000 zł34 m² 13 126,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem lub dla rodziny. Świetna lokalizacja. Mieszkanie umeblowane. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, kozłówek ul. Na Kozłówce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pleszowska

Prądnik Biały,Kraków

160 000 zł14 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela - brak prowizji Inwestycja "między parkami" Na sprzedaż przytulna kawalerka w kameralnym budynku na Prądniku Białym przy ulicy Pleszowskiej w pobliżu nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Olsza,Kraków

595 000 zł49 m² 12 147,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy do sprzedaży 2 pokoje z osobną kuchnią, z balkonem i piwnicą w spokojnej dzielnicy Olszy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 450 zł25 m² 98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela piękny i komfortowy apartament typu studio o pow. ok. 23m2 w nowoczesnym kompleksie apartamentowym klasy Premium Lokum Salsa, ul. Klimeckiego 8a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

409 000 zł40 m² 10 116,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,43m2. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie zostanie oddany do końca września 2023 roku. Możliwość uzyskania Bezpiecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bonarka

Bonarka,Kraków

649 512 zł60 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bonarka - puszkarska - echo investment 3 pokoje - odbiór IV kwartał 2023 Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze nowoczesnego budynku w prawie gotowej inwestycji "bonarka Living". To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

880 000 zł49 m² 18 066,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o pow.48,71m2 z balkonem o pow.9,09m2 znajdujące się na 7-piętrze. Z balkonu piękna panorama na Kraków. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

780 000 zł57 m² 13 756,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z widokowym balkonem, gustownie wykończone i umeblowane, zlokalizowane w dzielnicy Bronowice wielkie przy ulicy Stawowej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bonarka,Kraków

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bonarka, b2b, lufthansa, statestreet, alexander Mann Solutions, euroclear Emmerson prezentuje: do wynajęcia stylowe mieszkanie dwupokojowe 50 m2 zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Apartamenty Wielicka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilotów

Olsza,Kraków

1 140 000 zł79 m² 14 484 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo przestronny apartament zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy śródmieście/olsza! opis mieszkania: nieruchomości jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

740 000 zł49 m² 15 213,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowy, w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 48,64 m2 w inwestycji Imperial Citi Yes przy ulicy Nowohuckiej 46, kraków Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

439 000 zł33 m² 13 303 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Emmerson prezentuje funkcjonalne mieszkanie o pow. 33 m2 na ul. Aleksandry Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w X piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - pokój (18m2) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Stare Miasto,Kraków

417 000 zł30 m² 13 705,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 29,55 m2 przy ul. Brzozowej. Mieszkanie do remontu idealne na zakup inwestycyjny. Mieszkania w tym obszarze bardzo szybko się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

739 000 zł49 m² 15 081,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament 49m2 z dużym tarasem i widokiem na Las/ ruczaj/kraków. Lokalizacja: ruczaj jest jedną z prężniej rozwijających się dzielnic Krakowa. Spokojna okolica otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

330 000 zł29 m² 11 498,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze (brak windy) w dwupiętrowym budynku (około 1996), ul. Agatowa, dzielnica podgórze/bieżanów-Prokocim. W najbliższym otoczeniu m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Witam Do sprzedania mieszkanie 63m , 3 pokojowe. Dwa pokoje osobne plus salon z aneksem kuchennym, łazienką, wc , balkon. Wykończone w wysokim standardzie założona klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

english below Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Warszawskiej 7 w Krakowie! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy. Nie da się obecnie znaleźć lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

660 000 zł53 m² 12 452,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu świeżo oddane i wykończone mieszkanie na Osiedlu Złocień w Krakowie, w spokojnej dzielnicy Prokocim-Bieżanów. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Śródmieście,Kraków

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Krakowie Lokalizacja: ul. Miechowity 3, kraków Metraż: 38m2 - 2 pokoje z kuchnią Cena: 545 000 pln Opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

469 000 zł27 m² 17 434,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania przytulna kawalerka z dużym, widokowym balkonem w czteropiętrowym bloku. Świetna lokalizacja w pobliżu Multikino, park Wodny, serenada. W cenie mieszkania komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piasek,Kraków

1 114 300 zł51 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie w części nadbudowanej kamienicy na 3 piętrze. Kamienica secesyjna po kapitalnym remoncie. Mieszkanie jest rozkładowe każde pomieszczenie z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł20 m² 115 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

english version below Do wynajęcia urokliwa kawalerki w centrum miasta zaraz przy Politechnice. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Warszawskiej - tuż przy Placu Matejki, ulicy Floriańskiej, 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sanocka

Wola Duchacka,Kraków

649 000 zł70 m² 9 218,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy w swojej ofercie 4-pokojowe mieszkanie 70,4m na sprzedaż, położone na Woli Duchackiej. - rozkładowe, przestronne, - z balkonem, - świetnie skomunikowane. CO sprzedajemy? 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

359 000 zł34 m² 10 524,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,11m2. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie zostanie oddany w I kw. 2024 roku. Możliwość uzyskania Bezpiecznego Kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł43 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 43- metrowe studio położone na wysokim parterze w oficynie kamienicy. Mieszkanie stanowi jedna przestrzeń z wydzielonymi strefami: dzienną, sypialnianą i kuchenną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

470 000 zł34 m² 13 824 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż piękne i nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ulicy Adama Bochenka w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Podgórze Duchackie ulica Łużycka. Bliskość komunikacji miejskiej, spora ilość zieleni to niektóre z atutów tej lokalizacji. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

570 000 zł47 m² 12 101,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Victoria Estate prezentuje słoneczne i ustawne mieszkanie z dużą loggią w dzielnicy Bieńczyce. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze IV-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Płaszów,Kraków

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z balkonem nieopodal jeziora Bagry Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zadbaną kawalerkę w nowoczesnym budynku nieopodal jeziora Bagry. Mieszkanie jednopokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 317 330 zł134 m² 24 666 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze budynku w inwestycji Młyny Mogilska. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Mogilskiej. Planowane oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 900 zł27 m² 69,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentowany lokal jest jednopokojowym mieszkaniem usytuowanym na 3 piętrze 6 piętrowego bloku w dzielnicy Prądnik Biały, przy ul. Pachońskiego 7a. Parametry nieruchomości: lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kantora

Grzegórzki,Kraków

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwupoziomowe 160m2 powierzchni użytkowej ( po podłodze 220m2), dziesięciopokojowe, ul. Kantora, okolice ul. Ślicznej. Mieszkanie w bloku cegły z 1990 roku, na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliczna

Wieczysta,Kraków

990 000 zł162 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania przestronny, dwupoziomowy apartament, w samym centrum dobrze skomunikowanej dzielnicy Wieczysta. Mieszkanie znajduje się na 4 i 5 piętrze, posiada łącznie 200m2 powierzchni po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Witam. Oferta bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia 2 pokojowe przestronne i jasne narożne mieszkanie znajdujące się w Krakowie przy Ul.Wrocławskiej 53 w nowej inwestycji 'Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 400 zł41 m² 82,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela mieszkanie dwupokojowe w wysokim standardzie na ulicy Pachońskiego 7b w nowym budownictwie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Mogiła,Kraków

639 000 zł60 m² 10 622 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Poecamy! Do sprzedaży przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

299 000 zł30 m² 9 803,28 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy na ul. Krasińskiego w Krakowie, w przyziemiu kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Odległości ok. 2 km do Rynku Głównego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

426 000 zł33 m² 12 831,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Emmerson prezentuje mieszkanie o powierzchni 33,2 m2 położone na parterze bloku na Prądniku Białym przy ul. Meiera. Blok zadbany, ocieplony wybudowany w nowoczesnej technologii (2008 r).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kliny Zacisze,Kraków

720 000 zł62 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż urokliwe, w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,5 m2 z balkonem, komórką lokatorską oraz garażem na osiedlu Kliny Zacisze. Okna w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mitery

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

747 200 zł47 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo unikalna oferta mieszkania w równie unikalnej lokalizacji. Centrum Krakowa, w którym jednak jest mniejsza ilość turystów. Widok na zieleń, cisza i funkcjonalny rozkład. Zapraszam!.