dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

420 000 zł34 m² 12 389,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią, znajdujące się na parterze, 3 piętrowego budynku z końca lat 90. - w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Wola Duchacka Wschód,Kraków

470 000 zł33 m² 14 242 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Więcej informacji e-mail: przedstawiam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33m2, usytuowane w bloku na ostatnim 3 piętrze. W budynku nie ma zainstalowanej windy. Załączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Seweryna

Wola Duchacka,Kraków

745 254 zł67 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji deweloperskej. Bydynek w drugiej linii zabudowy oddalony od ulicy Wielickiej. Szybki dostęp do tramwaju i autobusu - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Piaski Nowe,Kraków

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy rozkładowe mieszkanie na 5 piętrze w dzielnicy Piaski Nowe. Na powierzchnię 57 metrów składa się: -przedpokój, -otwarty salon z wyjściem na balkon, -otwarta osobna kuchnia, -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

435 000 zł33 m² 12 992,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park V. Planowany odbiór mieszkań na III Kwartał 2024. Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Bieżanów,Kraków

1 100 000 zł91 m² 12 048,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie na sprzedaż na Bieżanowie to przestronne, czteropokojowe mieszkanie położone na parterze w budynku typu "wielka płyta". Lokalizacja na Bieżanowie, jednej z popularnych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

690 000 zł43 m² 16 035,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,02 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w nowym, kameralnym, pięknym osiedlu na Prądniku Białym. Osiedle jest zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

435 000 zł33 m² 12 992,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębniki,Kraków

899 000 zł88 m² 10 215,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w kameralnej i zielonej okolicy, blisko Zakrzówka, tyńca. Budynek I lokalizacja Budynek zrealizowany w 2001 roku przy ul. Jerzego Harasymowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej, pietro 3/4. 3 pokoje. Na dole przedpokój z szafą wnękową z lustrem, schowek pod schodami, wc, duży salon z kuchnią (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Stare Miasto,Kraków

447 000 zł38 m² 11 763,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość położoną w bliskim sąsiedztwie Galerii Krakowskiej. Jest to idealna inwestycja. Istnieje możliwość wynajmowania na krótki jak również na długi termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Akademickie

Nowa Huta,Kraków

620 000 zł43 m² 14 465,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Doskonała lokalizacja! Prezentuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 42,86 m2 z balkonem na osiedlu Akademickim w Krakowie w pobliżu ch Serenada. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Olsza,Kraków

579 000 zł45 m² 12 838,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje z oddzielną kuchnią - Olsza / mieszkanie doskonałe na wynajem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

421 000 zł31 m² 13 580,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta na podgórzu 1 pokój - 31 M2 Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bożego Ciała

Kazimierz,Kraków

1 450 000 zł83 m² 17 438,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Kraków, kazimierz Oferuję do zakupu piękny apartament idealnie nasłoneczniony sześcioma okiennicami. Całość wykończona pod klucz zgodnie z wizualizacjami lub według wytycznych kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Urocze

Urocze,Kraków

550 000 zł35 m² 15 714 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

780 000 zł33 m² 23 875,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,67m2, zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. Lokalizacja Budynek zlokalizowany jest przy ul. Rakowickiej. Do najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

338 000 zł34 m² 9 997,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,81m2. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie zostanie oddany w I kw. 2024 roku. Możliwość uzyskania Bezpiecznego Kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wężyka

Czyżyny,Kraków

530 000 zł38 m² 13 998,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na Czyżynach, przy ul. F. Wężyka. Lokal jest bardzo przestronny i funkcjonalny, z pełnym wyposażeniem, gotowy do wprowadzenia, bez wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

339 000 zł34 m² 9 926,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,15m2. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie zostanie oddany w I kw. 2024 roku. Możliwość uzyskania Bezpiecznego Kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

420 000 zł38 m² 11 052 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, mieszczące się w dzielnicy Nowa Huta, w pobliżu Zalewu Nowohuckiego, w okolicy liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Olsza,Kraków

595 000 zł49 m² 12 352 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy w swojej ofercie 2-pokojowe mieszkanie 48,98,m na sprzedaż, położone w dzielnicy Prądnik Czerwony na Olszy przy ul. Miechowity. - rozkładowe, przestronne, - z balkonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Grzegórzki,Kraków

958 900 zł59 m² 16 252,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone przy ul. ks. bp. Władysława Bandurskiego w pobliżu Ronda Mogilskiego. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below. Tylko u nas! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, które będzie doposażone według Twoich potrzeb! mieszkanie Mieszkanie znajduje się a 4 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Мы также говорим на русском! Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie, położone w zielonej dzielnicy. Rewelacyjnej pod względem komunikacyjnym, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ruczaj,Kraków

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim. Eng below apartament: mieszkanie położone jest na 4 piętrze 5-cio piętrowego apartamentowca. W mieszkaniu dwa balkony, mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Wawel,Kraków

899 000 zł49 m² 18 467,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow.48,86m2 mieszczące się w oficynie na 2-piętrze w 3-piętrowej przedwojennej kamienicy(1891r.) z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wałbrzyska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

230 000 zł20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kraków, ok. ul. Brożka, ul. Odrzańskiej rynek wtórny, stan deweloperski Lokal o pow. użytkowej 20m2 inwestycyjne do kupienia za gotówkę - udział ze wskazaniem Do sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 420 000 zł109 m² 13 039,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartamenty wielicka bieżanów - prokocim, ul. Górników - 4 pokoje, 2 łazienki, 2 zabudowane loggie Do sprzedaży nowe, piękne mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pasteura

Prądnik Biały,Kraków

849 000 zł58 m² 14 757,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż w Krakowie, na pierwszym piętrze o powierzchni 57,53 m2 z zadaszonym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

890 000 zł39 m² 22 821 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne mieszkanie w wyjątkowo dobrej lokalizacji przy Starym Mieście. 2 pokoje (właściwie to salon z aneksem + sypialnia) o łącznej powierzchni 38,8m2 znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Śródmieście,Kraków

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkanka w pobliżu Galerii Krakowskiej, dworca Głównego oraz Akademii Ekonomicznej. Gotowe do zamieszkania. Metraż: 38 m2; w tym 4 m2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cegielniana

Dębniki,Kraków

253 000 zł22 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym zlokalizowane w kameralnej inwestycji - przyziemie, parter i poddasze użytkowe. Tylko 10 mieszkań. Inwestycja w cichej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

499 000 zł31 m² 16 097 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne, wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Kurczaba. Lokal dostępny natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glinik

Nowa Huta,Kraków

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: kraków, ul. Glinik Cena: 440 000 zł Powierzchnia: 33m2 Piętro: 0/3 Pokoje: sypialnia + salon z aneksem Mieszkanie znajduje się na parterze w Krakowie na ul. Glinik. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne, jasne i urządzone z gustem mieszkanie o pow.40m2,2-pokojowe mieszczące się na 4-piętrze(z dachu rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gardowskiego

Bieżanów,Kraków

798 000 zł93 m² 8 544 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż 2 mieszkania W 1 budynku! obydwa są W tym momencie wynajęte. Przynoszą dochód. Można przejąć najemców! doskonała lokata kapitału! Obszerny 5-pokojowy lokal (lub 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

339 000 zł34 m² 9 860,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,38m2. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie zostanie oddany w I kw. 2024 roku. Możliwość uzyskania Bezpiecznego Kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 355 000 zł73 m² 18 612,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Drodzy Państwo, mam przyjemność zaprezentować 72,80-metrowe, 3-pokojowe mieszkanie, z niesamowitym 85-metrowym tarasem w pobliskim sąsiedztwie krajobrazowego Podgórza oraz Kazimierza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reja

Żabiniec,Kraków

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Krowodrza - żabiniec - ulica reja 50 m2 - 2 pokoje + kuchnia - garaż podziemny Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Krowdrza przy ulicy Reja. To świetna , bardzo dobrze skomunikowana okolica ( ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

860 000 zł62 m² 13 983,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z balkonem o pow.61,50m2 mieszczące się na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy(1936r.). Mieszkanie znajduję się.