dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 577 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 577 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

656 000 zł45,31 m² 14 478,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży mieszkanie 45,3m2 na ulicy Kordiana 60

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł31,60 m² 17 721,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,6 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Topolowej. To doskonałe rozwiązanie dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w dzielnicy Bronowice, na Os. Widok, w bloku przy ul. Na Błonie 13b. Mieszkanie ma powierzchnię 46m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o wysokim standardzie, pow. 33 m z jedną sypialnią, klimatyzacja, balkon, ostatnie piętro, całodobowa ochrona w prestiżowej inwestycji steam park w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 50 m2 z klimatyzacją po remoncie, z miejscem postojowym: 2 odrębne pokoje, kuchnia, łazienka, duży balkon. Mieszkanie na 5 piętrze budynek z 2006 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

487 500 zł32,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na ul. Montwiłła Mireckiego 9/2, dzielnica Borek Fałęcki blisko Zakopianki, południe Krakowa. Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 60 m2 w Borku Fałęckim do wynajęcia. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze, składa się z przestronnej kuchni z salonem, sypialni i drugiego pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,60 m² 16 367 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz w zadbanego, umeblowanego i wyposażonego, 3-pokojego mieszkania z dużą kuchnią i dużym balkonem, do zamieszkania od zaraz lub drobnego odświeżenia, to ta Alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł39,20 m² 12 985 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania do remontu z dużą loggią i piwnicą w "wieżowcu" w Bieńczycach, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł21,50 m² 24 605 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Jeśli szukasz klimatycznej kawalerki po remoncie w centrum Krakowa, idealnej pod najem lub dla jednej osoby, to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 231 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz 3-pokojego mieszkania z pięknym widokiem, dużym balkonem i osobną kuchnią do zamieszkania od zaraz, albo odświeżenia w nowoczesnym stylu, to ta Alternatywa jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76,53 m² 15 549 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukasz nowoczesnego, kompletnie umeblowanego i wyposażonego, 3-pokojego mieszkania z dużym balkonem i dużym aneksem kuchennym, do zamieszkania od zaraz, to ta Alternatywa jest.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł53,44 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Jeśli chcesz urzeczywistnić swój pomysł na własne mieszkanie i stworzyć wspaniałe nowoczesne wnętrza, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Odkryj wielki potencjał, jaki kryje się.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,30 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Urzeczywistnij swój pomysł i stwórz nowoczesną Alternatywę obecnego wnętrza! 42,3 m2 - mieszkanie na pełnym zieleni os. Albertyńskim w Bieńczycach blisko Centrum handlowego Nowe Czyżyny!.

Szczegóły ogłoszenia

1 736 000 zł124 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Jeśli szukasz dużego mieszkania w centrum Krakowa pod inwestycje z możliwością podziału na 2 mieszkania, to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż duże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł54 m² 19 074,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Bezpośrednio sprzedam 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dietla 80, stare Miasto / Kazimierz. Mieszkanie ma 54 m i znajduje się na 5. piętrze budynku z cegły z windą. Lokal jest dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50,10 m² 12 574,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z bardzo dobrym układem 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia z oknem, położone na 2 piętrze w budynku z windą na os. Przy Arce.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł60 m² 24 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (11,25 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy Bulwarach Wiślanych zamieszkaj blisko natury i centrum. Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje | 36 m | pod klucz | Winda | Azory ul. Jaremy

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne mieszkanie z dwoma dużymi, niezależnymi pokojami, położone w jednej z najbardziej klimatycznych i zielonych części Krakowa os. Teatralne (nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 109 000 zł42,67 m² 25 990,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,67 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (5,34 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 438 000 zł57,55 m² 24 986,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,55 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (11,80 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

791 670 zł42 m² 18 849,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje + garderoba | ogródek | klimatyzacja | pod klucz Cena mieszkania: 791 670 zł Powierzchnia: 41,62 m Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 55 000 zł Zakup miejsca postojowego opcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł45,20 m² 16 792,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 45m2, czyżyny ul. Sołtysowska Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w inwestycji sołtysowska park zlokalizowanej w Czyżynach - dynamicznej dzielnicy Krakowa, której.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł24,92 m² 14 847,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie 25m2 z balkonem, w Starym Podgórzu, tuż obok Korony, ul Kalwaryjska co sprzedajemy? Kawalerka w kamienicy z zamykaną bramą i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

791 000 zł52,74 m² 14 998,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Kraków, ul. Orlińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,74 m , położone na parterze z prywatnym ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł23 m² 16 913 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

1 pokój /23 m2 /śródmieście /ul. Janusa. Idealne do zamieszkania, bądź jako inwestycja na wynajem długo lub krótko terminowy. Oferta dostępna u nas. Do sprzedaży mieszkanie o metrażu 23.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł59,92 m² 15 504,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,92 m + balkon, położone w spokojnej, zielonej części Krakowa tuż przy Parku Reduta. Budynek ogrodzony, teren zagospodarowany. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł120,42 m² 18 269,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament na Woli Justowskiej - światło, przestrzeń i zieleń w harmonii Jasna przestrzeń otwarta na otoczenie Ten apartament stworzył wyjątkową przestrzeń komfortu na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł42,10 m² 12 494,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W biurze danax Na sprzedaż: jasne mieszkanie 42 m w stanie deweloperskim - Wzgórza Krzesławickie, kantorowice Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł55 m² 17 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie na os. Bohaterów Września w Krakowie, znajdujące się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą. Rok budowy bloku 2025 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł35 m² 101,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, położone w nowym budynku ulica Wrocławska w Krakowie.Jest to znakomita lokalizacja. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, z których jeden jest.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł40,52 m² 15 769,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 639 000 zł Powierzchnia: 40,52 m2 Piętro: 3/3 Pokoje: sypialnia + salon z aneksem kuchennym Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania wspaniałe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone w kameralnym bloku na ul. Pękowickiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł66,90 m² 11 434,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

[english below] Stara Krowodrza | 66,9 m | 4 pokoje | ul. Mazowiecka | Okolice Nowego Kleparza Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone w sercu Starej Krowodrzy, przy ul. Mazowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł42 m² 18 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ludwinów. Lokalizacja, którą rynek uwielbia. Do tego fantastyczny układ, dwa niezależne pokoje i jasne, dwustronne wnętrze. Mieszkanie, które daje wiele możliwości od bezpiecznej inwestycji po.

Szczegóły ogłoszenia

1 753 000 zł67,50 m² 25 970,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,46 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (7,62 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,63 m² 12 711,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - spokojna lokalizacja, chyba najlepsza na osiedlu Kozłówek; - niezagrożony widok na tereny zielone; - budynek nie jest "wielką płytą"; - niski czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Kraków Dębniki / Ruczaj | 3 pokoje | 2 ogródki + taras + balkon | garaż Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł56,30 m² 15 364,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Na Zakolu Wisły (nowohucka, saska) w rejonie dąbia/podgórza zaledwie 7 min. samochodem do ronda Grzegórzeckiego. W pobliżu znajduje się.